Master of Management (MMG)

Informacje ogólne

Opis programu

Wyróżnij się z tłumu dzięki Tulane Master of Management

Tulane's Master of Management (MMG) to 10-miesięczny program strategicznie zaprojektowany, abyś wyróżniał się na zatłoczonym rynku pracy.

Jako student MMG będziesz biegle posługiwał się językiem biznesu dzięki dostosowanemu programowi nauczania, który kładzie nacisk na finanse, marketing, zarządzanie i przywództwo. Będziesz uczył się od światowej klasy wykładowców, współpracował z twoją kohortą, a także studentami MBA, i wykorzystasz swoje umiejętności do pracy nad międzynarodowym projektem doradczym poprzez wciągający Global Business Project.

Począwszy od intensywnego lata, MMG zapewni ci podstawy wiedzy biznesowej, której potrzebujesz, aby rozpocząć karierę.

Czy jesteś gotowy, żeby zacząć?

Doświadczenie Freeman Learning

Nasz szeroki, ale rygorystyczny program nauczania koncentruje się na podstawowych dyscyplinach biznesu. Po wzmocnieniu umiejętności ilościowych w zakresie mikroekonomii i statystyki program nauczania MMG kładzie nacisk na finanse, analitykę biznesową, marketing, zarządzanie i przywództwo. Weźmiesz również dwa przedmioty do wyboru z programu MBA, umożliwiając współpracę z uczniami MBA, a poprzez zwieńczenie Strategicznego Doradztwa MMG wykorzystasz swoją wiedzę i umiejętności do pracy nad projektem konsultingowym dla firmy z Nowego Orleanu.

Master of Management Curriculum

Master of Management ma na celu zapewnienie szerokiej wiedzy na temat podstaw biznesu. Ten intensywny 10- lub 18-miesięczny program 36 godzin kredytowych rozpoczyna się w sierpniu.

Światowej sławy wykładowca Freeman School pomaga uczniom w rozwijaniu umiejętności rynkowych i wyróżnia się na tle konkurencji na konkurencyjnym rynku pracy.

Rozumowanie ilościowe

Cechą charakterystyczną tego programu jest wzmocnienie umiejętności rozumowania ilościowego. Niezależnie od tego, czy wybierasz projekty do sfinansowania, czy osiągasz zrównoważony rozwój w swoim przedsiębiorstwie społecznym, umiejętność oceny i zastosowania danych ilościowych ma kluczowe znaczenie. Z tego powodu program ma dwa wstępne kursy:

 1. Wstępny kurs mikroekonomiczny (np. ECON 1010, Wprowadzenie do mikroekonomii, w Tulane)
 2. Kurs matematyki lub statystyki na poziomie uczelni lub kurs analizy danych specyficzny dla Twojej specjalizacji, na przykład statystyki wprowadzające do nauk społecznych. W Tulane może to być MATH 1210, Rachunek I; PSYC 3090, Psychologiczne zastosowania statystyki jednowymiarowej I; SPHU 3160, Biostatystyka w zdrowiu publicznym; lub MATH 1110 Prawdopodobieństwo i statystyki I.

Fall (18 kredytów)

 • Analiza FINE 6020 dla zarządzania finansami
 • MCOM 6020 Komunikacja biznesowa
 • MGMT 6030 Zarządzanie strategiczne
 • MGMT 7250 Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi
 • MGSC 6020 Statystyki i modele biznesowe
 • MKTG 6020 Marketing
 • PERS 6140 Rozwój przywództwa

Wiosna (15 kredytów)

 • ACCN 6050 Pomiar, raportowanie i kontrola rachunkowości
 • MGSC 6090 Zarządzanie operacyjne
 • MGMT 6070 Doradztwo strategiczne w organizacjach
 • MGMT 6150 Global Business Projects (podróż TBD podczas przerwy wiosennej)
 • Two Electives do wyboru

Powyższy harmonogram odzwierciedla 10-miesięczną opcję, którą można przedłużyć do 18 miesięcy.

Opcja 18-miesięczna (12 kredytów na termin) Spadek

 • ACCN 6050 Pomiar, raportowanie i kontrola rachunkowości
 • Analiza FINE 6020 dla zarządzania finansami
 • MGMT Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Jeden elekcyjny

Specjalizacje

Specjalizacje w zakresie przedsiębiorczości i nieruchomości umożliwiają dostosowanie zajęć do konkretnych celów zawodowych. Oba programy zapewniają wciągające doświadczenia edukacyjne i możliwości połączenia się z naszą siecią liderów branży.

Gościnność przedsiębiorcza

Nowy Orlean ma długą historię tworzenia nowych przedsięwzięć biznesowych wokół wyjątkowych doświadczeń klientów. Pod koniec XIX wieku miasto rozwinęło szeroką gamę wrażeń zmysłowych, aby przyciągnąć i zaangażować odwiedzających miasto. Dziś miasto jest domem dla innowacyjnych firm z wielu branż i siedliskiem przedsiębiorczości.

Freeman School zdaje sobie sprawę, że dzisiejsze udane firmy koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych doświadczeń klientów. Specjalizacja w zakresie przedsiębiorczości opiera się na podstawowej działalności biznesowej i zapewnia kursy, które wspierają różnorodne ścieżki kariery.

Specjalizacja obejmuje następujące kursy uczenia się akcji:

Seminarium z przedsiębiorczości dla przedsiębiorstw, tygodniowy intensywny kurs analizujący rolę doświadczenia klienta w tworzeniu wartości oraz to, jak firmy mogą pozycjonować doświadczenie jako źródło analizy konkurencji. Kurs koncentruje się na tradycyjnych segmentach branży hotelarskiej, a także powiązanych branżach, takich jak handel detaliczny, opieka zdrowotna i produkty konsumenckie.

Nowe planowanie przedsięwzięć, w tym kursie będziesz wspierać prawdziwych przedsiębiorców, którzy rozwijają swoją działalność i szukają finansowania od inwestorów. W trakcie kursu studenci uczą się, jak oceniać, planować, finansować, uruchamiać, zarządzać i zbierać skalowalne, szybko rozwijające się nowe przedsięwzięcia.
Rozwój nowego produktu, uczy studentów podstaw rozwoju nowego produktu i zapewnia doświadczenia z pierwszej ręki dzięki aplikacji. Kurs zapewnia zrozumienie procesu innowacji w projektowaniu oraz zestaw narzędzi i doświadczeń w znajdowaniu i opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań w celu rozwiązania strategicznych problemów biznesowych w każdej branży.

Planowanie i wdrażanie rynku, kurs koncentruje się na opracowaniu strategii marketingowej opartej na zasadach, narzędziach i elementach wielu dyscyplin marketingowych. Rzuca wyzwanie uczniom, aby przyjęli perspektywę i obowiązki menedżera, rozwiązując rzeczywiste problemy firmy.

Hospitality Real Estate Development, na tym kursie opartym na projektach, pracuje nad opracowaniem projektu nieruchomości od koncepcji do planowania, analizy rynku, finansowania i zarządzania oraz przedstawia propozycję praktykom z branży.

Doradztwo strategiczne w organizacjach, w ramach tego kursu studenci przygotowują się do wewnętrznych i zewnętrznych ról konsultacyjnych w różnych organizacjach. Studenci realizują projekt związany z gościnnością dla prawdziwego klienta, angażując się bezpośrednio z praktykami branży w trakcie całego kursu.

Nieruchomość

Nowy Orlean to wyjątkowe miejsce do studiowania nieruchomości ze względu na historię, ciągłą zrównoważoną przebudowę i szybki rozwój. Bogata historia architektury miasta i zaangażowanie w jego ochronę łączą się z innowacyjnymi strategiami rozwoju, które obecnie napędzają reinwestycję i rewitalizację miasta. Specjalizacja w branży nieruchomości zapewni ci narzędzia do kariery w zakresie rozwoju nieruchomości, finansów, analiz, zarządzania lub doradztwa.

Aby zdobyć specjalizację w dziedzinie nieruchomości, należy ukończyć zajęcia z nieruchomości. Kursy obejmują Seminarium Przemysłu Nieruchomościowego intensywny kurs, który zapewnia głębokie nurkowanie w branży poprzez eksperymentalny projekt edukacyjny, który koncentruje się na rozwijaniu zrozumienia branży i jej dynamiki w oparciu o stosowanie zasad finansów i ekonomii. Kursy oferowane są również w finansowaniu nieruchomości, biznesie deweloperskim, sprawach nieruchomościowych i hotelarskim.

Wyniki kariery

Absolwenci MMG wchodzą na rynek pracy z wyższym wykształceniem na prestiżowym uniwersytecie i wsparciu niezwykle wspierającej sieci wykładowców, absolwentów i kolegów z klasy. Od samego początku będziesz współpracować z doradcą zawodowym, aby określić swoją ścieżkę kariery i opracować strategię. Spójrz na kilka firm, które niedawno zatrudniły naszych absolwentów:

 • Alliant Group
 • American Express
 • Chicago White Sox
 • Cintas
 • Hancock Whitney Bank
 • Horizon Media
 • Iberia Bank
 • IBM
 • Landmark Bank
 • Zadanie
 • United Rentals
 • YouGov

Poznaj biznes za granicą

Życie i nauka w Tulane wykraczają poza klasę i poza miasto. Każdego roku nasi studenci MMG podróżują do Azji w ramach kursu Global Business Projects, gdzie współpracują z międzynarodowymi firmami, aby pomóc rozwiązać pilne problemy biznesowe.

Wymagania aplikacyjne

Nasz proces aplikacyjny został zaprojektowany tak, aby można go było ukończyć całkowicie online. Rozpatrzymy wnioski o przyjęcie z nieoficjalnymi transkrypcjami i raportami wyników. Oficjalne kopie transkrypcji i wyniki testów są wymagane w momencie potwierdzenia rejestracji.

Wymagania

 • Formularz zgłoszeniowy online (opłata aplikacyjna 125 USD)
 • Wznów (przesłane online)
 • Jeden esej (przesłany online)
 • Jeden list polecający (przesłany online)
 • Zapis licencjacki z akredytowanego uniwersytetu (przesłany online)
 • Raport wyników GMAT lub raport wyników GRE (przesłany online)

Ponadto studenci zagraniczni są zobowiązani do złożenia wniosku

 • Raport wyników TOEFL / IELTS / PTE
 • Oświadczenie o wsparciu i dokumentacja finansowa poświadczająca fundusze
 • Ewaluacja transkryptu kursu po kursie, jeśli kształci się poza Stanami Zjednoczonymi.

APLIKUJ TERAZ!

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

A. B. Freeman School of Business at Tulane University, originally the College of Commerce and Business Administration, was established in 1914 and is a founding member of the Association to Advance Co ... Czytaj więcej

A. B. Freeman School of Business at Tulane University, originally the College of Commerce and Business Administration, was established in 1914 and is a founding member of the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), the premier accrediting body for collegiate schools of business. Today, the Freeman School is a leading internationally recognized business school with nearly 3,000 students in programs spanning the globe. Pokaż mniej