Będziesz miał okazję rozwinąć swoje umiejętności przywódcze i przedsiębiorcze w dziedzinie zarządzania zrównoważonym rozwojem .

Zyskasz profesjonalną edukację, która sprosta wyzwaniom zrównoważonego rozwoju, przed którymi stoją liderzy w dzisiejszym złożonym środowisku pracy.

Programy SUMAS zapewniają najwyższej jakości edukację biznesową z wyjątkową przewagą konkurencyjną w zakresie zarządzania zrównoważonym rozwojem, aby zapewnić przyszły sukces lidera.

Obozy doświadczalne i projekty zorientowane na praktykę będą kierowane przez pracowników akademickich i specjalistów.

Projekty te są częścią innowacyjnej metodologii nauczania SUMAS, która obejmuje wideokonferencje z czołowymi prelegentami w organizacjach oraz prezentacje firm w klasie. Działania te nie tylko zachęcają do dzielenia się wiedzą, ale również zapewniają cenne możliwości nawiązywania kontaktów w celu poprawy rozwoju kariery.

Organizacja programu

DŁUGOŚĆ: 3 semestry (studia stacjonarne) lub 6 semestrów (studia niestacjonarne)

TREŚĆ: 9 podstawowych modułów i 5 głównych kursów. Program obejmuje również projekty we współpracy z naszymi partnerami lokalnymi i międzynarodowymi oraz końcową rozprawę.

MAŁE KLASY INTERAKTYWNE: Zajęcia oparte są na dyskusjach o przypadkach, filmach wideo i działaniach związanych z odgrywaniem ról.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA : Wszyscy studenci SUMAS mają dostęp do naszej unikalnej platformy e-learningowej, zawierającej wiele różnych zasobów, w tym rozdziały e-booków, artykuły w czasopismach naukowych i linki do zasobów akademickich online. Zachęcamy również do korzystania z naszej platformy eLearning do komunikacji między studentami i profesorami. Ponieważ drukowanie jest odradzane, projekty studenckie są przekazywane cyfrowo profesorom

Zobacz więcej absolwentów tutaj

Wymagania dotyczące studiów magisterskich:

  • Oficjalne certyfikowane stenogramy i dyplomy studiów licencjackich lub magisterskich z tłumaczeniem przysięgłym, jeśli nie oryginalnie w języku angielskim.
  • TOEFL (minimalny wynik 550 PBT lub 80 IBT) lub IELTS (minimalny wynik 5,5) lub inne Standardowe egzaminy z języka angielskiego.
  • List motywacyjny wskazujący, dlaczego chcesz studiować w Szwajcarii w Sustainability Management School .
  • Kopia paszportu lub dowodu osobistego.

Możliwości zawodowe

Ten program przygotuje studentów do szerokiego zakresu kariery, które wymagają umiejętności analizy złożonych operacji biznesowych i osiągnięcia trwałych rozwiązań.

Studenci SUMAS mogą wybrać drugi rok fakultatywny i rozpocząć praktykę w korporacji lub organizacji międzynarodowej.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Sustainability Management School

Zobacz 3 więcej kursów w Sustainability Management School »

Ostatnia aktualizacja Czerwiec 19, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Lut 2020
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,370 CHF
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa