Master of Health, Safety and Environment

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Przegląd

  • Podyplomowe kwalifikacje w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i zarządzania środowiskowego, aby poszerzyć swoje możliwości zawodowe w wielu lokalizacjach, branżach i administracji.
  • Zdobądź zaawansowaną wiedzę i specjalistyczne umiejętności, aby z powodzeniem pełnić role doradcze w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska lub zarządzania, które obejmują BHP i zarządzanie środowiskiem.
  • Ukończ kurs w ciągu dwóch lat w pełnym wymiarze godzin lub czterech lat w niepełnym wymiarze godzin.
  • Studenci krajowi mogą wybrać studia na terenie kampusu lub online.
  • Absolwenci QUT Graduate Diploma w zakresie BHP lub QUT Graduate Diploma in Environmental Health kwalifikują się do ukończenia studiów magisterskich w ciągu jednego roku w pełnym wymiarze godzin. Absolwenci innych uniwersytetów z podobnymi dyplomami absolwentów mogą kwalifikować się do uzyskania zaawansowanej pozycji na podstawie ukończonych jednostek.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Studenci mogą mieć możliwość ukończenia do 240 godzin praktyki podczas tego kursu. To miejsce nie jest obowiązkowe, ale stanowi cenną okazję do rozwoju kariery i nawiązywania kontaktów. Możesz również uzyskać dostęp do programu mentoringu kariery QUT, który łączy Cię z zewnętrznymi specjalistami z branży, którzy są w stanie zaoferować porady i coaching w celu wsparcia Twoich celów zawodowych.

Czołowi specjaliści z branży przyczyniają się do rozwoju i ciągłego podtrzymywania naszych programów. Dostarczają wglądu w pojawiające się trendy i są regularnymi wykładowcami gościnnymi oraz prelegentami w wielu dziedzinach zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska.

Czego oczekiwać

Magister Zdrowia, Bezpieczeństwa i Środowiska ma na celu wyposażenie osób w specjalistyczne umiejętności i zaawansowaną wiedzę wymagane do praktyki zawodowej lub badań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) i zarządzania środowiskiem (EM). Absolwenci będą mogli przewodzić i wpływać na rozwój wysokich standardów BHP i EM.

Tradycyjnie organizacje zatrudniają absolwentów z różnych dziedzin dyscyplin do wypełniania ról BHP i EM. Istnieje jednak tendencja rosnąca, aby firmy i organizacje rządowe poszukiwały absolwentów, którzy mogą zajmować zarówno role BHP, jak i EM.

Zbieżność ról BHP i zarządzania środowiskowego jest powszechna w górnictwie, przemyśle wytwórczym i budownictwie, gdzie procesy produkcyjne mają wpływ zarówno na miejscu, jak i poza nim. Rząd i inne branże zaczynają podążać za tym trendem.

Elastyczna dostawa

Możesz ukończyć kurs w pełnym wymiarze godzin przez ponad dwa lata lub w niepełnym wymiarze godzin przez cztery lata. Absolwenci QUT Graduate Diploma w dziedzinie BHP lub QUT Graduate Diploma in Environmental Health mogą ukończyć program magisterski w ciągu jednego roku w pełnym wymiarze godzin. Absolwenci innych uniwersytetów z podobnymi dyplomami absolwentów mogą kwalifikować się do uzyskania zaawansowanej pozycji w kierunku Mistrza Zdrowia, Bezpieczeństwa i Środowiska w oparciu o ukończone jednostki.114248_Image9Realsupport_1500Wx1000H.jpg

Wyniki kariery

Kurs ma na celu zakwalifikowanie absolwentów na stanowiska BHP i BHP w wielu branżach. Tytuły stanowisk obejmują: HSE Advisor, HSE Koordynator, HSE Manager, HSE Auditor i Sustainability Manager.

Zdobędziesz zaawansowaną wiedzę i umiejętności, aby skutecznie wykonywać zadania doradcze lub zarządcze w zakresie BHP i Ochrony Środowiska, obejmujące BHP i EM, w wielu branżach i lokalizacjach.

Możliwe kariery

  • Specjalista ds. Ochrony środowiska
  • Urzędnik ds. BHP

Opłaty

Rzeczywiste opłaty mogą się różnić w zależności od wybranych jednostek. Dokonujemy przeglądu opłat rocznie i mogą one ulec zwiększeniu.

2020: 31 100 USD rocznie w pełnym wymiarze godzin (96 punktów kredytowych)114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Czytaj więcej

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Pokaż mniej
Brisbane , Kelvin Grove + 1 Więcej Mniej