Master of Fine Arts in Art Leadership (MFAL)

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Fine Arts in Arts Leadership (MFAL) na Seattle University - pierwszy tego rodzaju program na Zachodnim Wybrzeżu - łączy nasz uznany w całym kraju wydział przywództwa artystycznego z niezbędnymi niezbędnymi umiejętnościami biznesowymi, zarządzania, rzecznictwa i zaangażowania społeczności abyś był liderem w sektorze sztuki. Dzięki naszemu niewielkiemu stosunkowi liczby studentów do liczby wykładowców oraz podejściu kohortowemu programu, będziesz czerpać korzyści z bezpośredniego dostępu do wykładowców i rozwijać relacje na całe życie oraz sieci wsparcia. W kwitnącym, bogatym w sztukę regionie Seattle zdobędziesz teoretyczne i praktyczne doświadczenie niezbędne do skutecznego konkurowania o stanowiska kierownicze w dziedzinie sztuki w kraju i za granicą. Będziesz uczyć się wraz z kohortą z różnych środowisk, w tym społecznymi praktykami sztuki, kuratorami, projektantami, kierownikami rozwoju, dyrektorami edukacji, artystami publicznymi i reżyserami teatralnymi.

U podstaw naszego programu MFAL leży zaangażowanie naszej instytucji na rzecz sprawiedliwości społecznej i rozwoju zawodowego, uzupełnione głębokimi podstawami dyscypliny akademickiej i badań stosowanych. Podpisem naszego programu jest ostateczny projekt podsumowujący, w którym wykorzystujesz badania naukowe i doświadczenie w tej dziedzinie do zbadania interesującego tematu, takiego jak sektor kultury, kwestie kuratorskie, polityka lub zarządzanie sztuką. W trakcie naszego programu będziesz wykorzystywać swoje umiejętności i wiedzę do budowania szerokiego portfolio praktyk w wybranym sektorze sztuki, aby zabrać je ze sobą w karierę przywódczą w sztuce.

MFA w dziedzinie przywództwa artystycznego umożliwia następnemu pokoleniu liderów sprostanie złożonym wyzwaniom związanym z zarządzaniem organizacjami artystycznymi. Nasi studenci przyjeżdżają z całego świata na nasze małe klasy, praktykują w lokalnych organizacjach artystycznych i doświadczeni dyrektorzy organizacji artystycznych wśród naszych wydziałów. Zajęcia odbywają się wieczorami iw weekendy.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The largest college, with 29 departments in total, the College of Arts and Sciences houses disciplines ranging across the humanities, arts and behavioral and social sciences. Each program helps you cu ... Czytaj więcej

The largest college, with 29 departments in total, the College of Arts and Sciences houses disciplines ranging across the humanities, arts and behavioral and social sciences. Each program helps you cultivate cutting-edge knowledge grounded in the Jesuit intellectual tradition. Pokaż mniej