Master of Engineering by Research

Informacje ogólne

Opis programu

Budowanie przyszłości poprzez naukę stosowaną.

Inżynieria i technologia wpływają na każdy aspekt społeczeństwa. Od najmniejszych urządzeń, które przenikają nasze codzienne życie do dużych struktur, które składają się na nasze środowisko zbudowane i systemy technologiczne, które łączą nas wszystkich, inżynieria i technologia mają realny wpływ. Dlatego tak ważne jest, aby badania leżące u jego podstaw nie były po prostu zdrowe, ale rygorystyczne i podłączone do rzeczywistego świata.

Badania Flinders University w zakresie inżynierii i technologii łączą punkty pomiędzy odkrywaniem intelektualnym a niezliczonymi aplikacjami i produktami. Nasze wspólne badania w wielu dziedzinach są oparte na partnerstwach z uniwersytetami, rządem i przemysłem, aby zapewnić, że nasze badania są dokładne i połączone ze społecznością, obejmując szeroki zakres dziedzin, w tym obronę, medycynę i środowisko.

Wprowadzenie

Tytuł magistra inżyniera według badań jest przyznawany na podstawie pracy dyplomowej zawierającej wyniki projektu badawczego oraz wszelkich tematów zajęć lub innych formalnych opracowań podjętych w trakcie kandydatury, które nie stanowiły więcej niż jednej trzeciej oceny końcowej stopnia. .

Cele kursu

Kurs został zaprojektowany, aby zapewnić absolwentom:

 • silna podstawa zarówno w teoretycznych, jak i praktycznych aspektach inżynierii
 • świadomość społecznych, ekonomicznych, kulturowych i środowiskowych aspektów inżynierii
 • umiejętność krytycznej analizy i oceny informacji krytycznie i rozwiązywania problemów związanych z inżynierią
 • zrozumienie obowiązków zawodowych i etycznych oraz zaangażowanie w nie
 • umiejętność pracy i interakcji zawodowo jako osoba indywidualna i członek zespołów multidyscyplinarnych
 • umiejętność podejmowania badań inżynierskich
 • zrozumienie potrzeby uczenia się przez całe życie i zdolności do tego
 • przygotowanie do przyszłych ról menedżerskich.

Absolwenci na tym poziomie będą dysponować specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami w zakresie badań i / lub praktyki zawodowej i / lub dalszej nauki.

Wyniki nauki

Absolwenci studiów magisterskich z wyróżnieniem będą posiadali zaawansowane i zintegrowane zrozumienie złożonego zasobu wiedzy w jednej lub kilku dyscyplinach lub obszarach praktyki. Będą dysponować specjalistycznymi, specjalistycznymi umiejętnościami kognitywnymi i technicznymi w zakresie wiedzy lub praktyki, które umożliwią im niezależne wykazanie:

 • dowody pierwotnego dochodzenia lub testowania pomysłów
 • kompetencje w zakresie niezależnych badań lub eksperymentów
 • dogłębne zrozumienie odpowiednich technik w terenie, wykazane zarówno przez ich zastosowanie, jak i dokładny przegląd literatury
 • krytyczne wykorzystanie materiału źródłowego, wyniki eksperymentalne (w stosownych przypadkach) i opublikowane prace
 • uznanie związku tematu specjalnego z szerszą dziedziną wiedzy i
 • zdolność do prezentacji dobrze napisanej pracy.

Absolwenci będą mogli zastosować wiedzę i umiejętności w sposób, który pokazuje autonomię, ocenę eksperta, zdolności adaptacyjne i odpowiedzialność jako praktykujący lub badacz.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Established in 1966, we are building on 50 years of achievement with a vision to be internationally recognised as a world leader in research, an innovator in contemporary education, and the source of ... Czytaj więcej

Established in 1966, we are building on 50 years of achievement with a vision to be internationally recognised as a world leader in research, an innovator in contemporary education, and the source of Australia’s most enterprising graduates. With core values of integrity, courage, innovation and excellence, and an underlying ethos of being student centred, Flinders University has a bold mission of Changing lives and changing the world. Pokaż mniej