Czy edukacyjny program przywództwa jest dla Ciebie odpowiedni?

Czy lubisz współpracować z innymi? Czy jesteś kimś, kto uwielbia przewodników i jest zaangażowany w ich sukces? Czy czujesz się zainspirowany do mentorowania przyszłych pokoleń? Jeśli tak, kariera w zakresie przywództwa edukacyjnego może być dla Ciebie odpowiednim zawodem!

Master of Education (MEd) w Educational Leadership oferuje studentom trzy koncentracje do wyboru: Curriculum Leadership, K-12 Public School Leadership oraz Non-Public / Charter School Leadership. Wszystkie programy są zatwierdzane przez państwo i mają na celu rozwój wybitnych liderów, przełożonych i administratorów szkół z Florydy i całego kraju.

Program ten ma na celu zapewnienie początkującym szkolnym liderom narzędzi potrzebnych do przywództwa w XXI wieku. Program nauczania jest aktualny, oparty na badaniach i skoncentrowany na zastosowaniu w środowisku edukacyjnym na wszystkich poziomach. Kursy prowadzone są również przez wykładowców z różnorodnymi doświadczeniami z zakresu edukacji, w tym z przywództwa szkolnego, administracji okręgowej oraz nauczania i badań uniwersyteckich. Dzięki elastyczności i wsparciu, kursy te są przeznaczone dla pracujących profesjonalistów.

Obejmują one zajęcia bezpośrednie, internetowe i hybrydowe, dzięki czemu nauczyciele pełnoetatowi mogą ukończyć swoje programy w ciągu zaledwie pięciu semestrów. Pracownicy wydziału i doradcy akademiccy pomogą ci opracować plan, który spełni Twoje potrzeby i będzie pasował do Twojego harmonogramu. Dzięki USFSM internetowej i usługom jednym kliknięciem USFSM zapewnia indywidualną pomoc, która spełnia Twoje potrzeby jako pracujący student.

Przyszłe kariery

Absolwenci edukacyjnych przywództwa są poszukiwani na stanowiska administracyjne w Sarasota, Manatee i Charlotte County School Districts ze względu na ich szkolenie przywództwo charakterystyczne dla dziedziny edukacji. Dzięki Master's in Educational Leadership z USFSM , absolwenci rozpoczynają karierę jako profesjonaliści z doświadczeniem naukowym. Absolwenci USFSM pełnią następnie funkcję:

  • Szefowie działów
  • Specjaliści ds. Programu nauczania
  • Asystent dyrektorów
  • Dyrektorzy
  • Przywódcy administracji na szczeblu okręgowym
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w University of South Florida Sarasota–Manatee »

Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Ten kurs jest Online, Na kampusie, Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
5 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
418 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa