Master of Design Innowacja

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Zdobądź umiejętności i wiedzę specjalistyczną, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w branży projektowej. W tym programie w trzech trymestrach nauczysz się sztuki wprowadzania pomysłów w życie - od pomysłu do projektowania, aż po konstrukcję.

Wybierz jedną z trzech głównych specjalizacji - projektowanie przemysłowe, projektowanie mediów i projektowanie w zakresie innowacji społecznych - w tej branżowej, profesjonalnej kwalifikacji z School of Design. Oceniaj nowe technologie i badaj społeczne, kulturowe, środowiskowe i ekonomiczne skutki projektowania na naszym świecie.

Dzięki połączeniu zajęć i nadzorowanych badań, zyskasz większe zrozumienie procesu tworzenia wartości poprzez projektowanie.

Design Research Innovation Labs (DRIL)

Wiele pracy wykonasz w Laboratorium Innowacyjnych Badań nad Projektowaniem (DRIL), zapewniając stymulujące i wspierające środowisko dla inspiracji i odkryć. Wybierz grupę badawczą z DRIL, która pasuje do twojej aktualnej wiedzy i celów zawodowych, a także planowaną tezę lub temat portfolio badań.

Współpracuj z organizacjami komercyjnymi i kulturalnymi nad projektami badań stosowanych, buduj umiejętności komunikacji i współpracy i przygotuj się na ekscytującą karierę w dziedzinie projektowania.

Społeczność

Studia podyplomowe w Victoria pomogą Ci budować wartościowe relacje i sieci z rówieśnikami, pracownikami uniwersytetu i przyszłymi kolegami.

Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w wydarzeniach, seminariach, warsztatach i funkcjach społecznych. Podyplomowe Stowarzyszenie Studentów może udzielić informacji na temat studiów w Victorii i zapewnia głos w kampusie.

Kariera

Będziesz gotowy do kariery w wielu dziedzinach związanych z projektowaniem w sektorze publicznym i prywatnym. Możesz pracować jako projektant przemysłowy, wnętrzarski lub produktowy, dyrektor artystyczny, artysta efektów wizualnych, jubiler, projektant wystaw, animator cyfrowy lub projektant stron internetowych.

Ponieważ podczas studiów zdobędziesz szeroki zakres umiejętności, będziesz także w stanie znaleźć możliwości kariery poza głównym nurtem zawodu.

Wracając do nauki

Wielu studentów powraca na studia podyplomowe po kilku latach. Jeśli minęło trochę czasu, odkąd się uczyłeś, nasi oficerowie łącznikowi mogą pomóc ci wrócić do życia uniwersyteckiego.

Stypendia

Zdobądź cenne doświadczenie w świecie rzeczywistym, a także wgląd w to, czym są badania naukowe dzięki stypendiom Victoria's Summer Research.

Możesz również szukać innych stypendiów w zależności od poziomu nauki, przedmiotu i tła.

Wykorzystaj swoją wiedzę z zakresu Ph.D. badanie

Jeśli dobrze wykonasz badania swojego Mistrza, będziesz mógł ubiegać się o doktorat. Jest to najwyższa kwalifikacja akademicka oferowana przez Uniwersytet i obejmuje oryginalne i stałe badania pod nadzorem.

Ph.D. studenci są wspierani przez Wydział Badań Absolwenta (FGR), który obsługuje również wszystkie aplikacje.

Przed złożeniem wniosku powinieneś porozmawiać z koordynatorem programu podyplomowego Szkoły o dostępnym nadzorze doktoranta. uczyć się w projektowaniu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Czytaj więcej

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Pokaż mniej
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Więcej Mniej