Master of Construction Management / Executive Master of Construction Management

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Program Construction Management w SoA ma na celu poszerzenie możliwości edukacyjnych i zawodowych dla naszych absolwentów, zapewniając zintegrowany, elastyczny i aktualny program nauczania, który przygotowuje studentów do wiedzy, dyscypliny i umiejętności rynkowych, aby stać się przyszłymi liderami projektowania i organizacje związane z budownictwem na całym świecie.

Oferowane są dwa stopnie. Master of Construction Management ma na celu zwiększenie możliwości edukacyjnych i zawodowych absolwentów programów architektonicznych, inżynieryjnych i budowlanych poprzez poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania i budowy środowiska zabudowanego. Dla doświadczonych profesjonalistów z branży, którzy chcą zwiększyć swoje możliwości zawodowe, dostępny jest Executive Master of Construction Management.

Master of Construction Management (MCM) to interdyscyplinarny program z 36 kredytami, otwarty dla absolwentów programów związanych z architekturą, inżynierią i budownictwem. Program poszerzy możliwości edukacyjne i kariery dla studentów. Formalna wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami i budową są bardzo poszukiwane przez firmy architektoniczne i inżynieryjne, firmy budowlane i deweloperów. Stopień ten jest oznaczony STEM, co pozwala zagranicznym studentom ubiegać się o OPT przez okres do 36 miesięcy po ukończeniu studiów.

Program Executive Masters of Construction Management (EMCM) jest przeznaczony dla wybitnych specjalistów w branży projektowej i budowlanej, którzy są gotowi, aby przejść swoją karierę na wyższy poziom.

„Programy takie jak Master of Construction Management w Miami są siłą napędową i przyszłością naszej branży. Coraz więcej potrzebujemy młodych, utalentowanych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą wspierać wszystkie ekscytujące prace w Miami i na południu Florydy. Nasza współpraca z programem Master of Construction Management w Miami jest w pełni możliwa i ściśle powiązana z solidnym programem praktyk Balfour Beatty. To ekscytujący czas na budowanie i cieszymy się na pracę z niesamowitym talentem, który będzie pochodził z tego programu. ”

Scott Skidelsky

Prezydent | Balfour Beatty

118532_1.jpg

Zaświadczenie

„Program MCM zapewnia najlepsze aspekty instytucji akademickiej z najlepszymi profesorami, zapleczem i wsparciem zawodowym. Jednocześnie program zapewnia praktyczne i realne doświadczenia. Ta kombinacja pozwala rozpocząć tworzenie wartości dodanej w miejscu pracy natychmiast po ukończeniu studiów. ”

Ariel Newfield

Magister Zarządzania Budową

Klasa 2018

120669_Keystone-StudentsandChristian002.jpg

Dlaczego zarządzanie budową w School of Architecture?

Kultura szkolna

School of Architecture oferuje studentom unikalną kulturę skoncentrowaną na kreatywności, współpracy, komunikacji i krytycznym myśleniu. Nasza kultura wspiera naukę XXI wieku poprzez integrację technologii w elastycznych przestrzeniach edukacyjnych, w których uczniowie koncentrują się na nauce opartej na projektach i praktycznym doświadczeniu.

Nauczanie oparte na projekcie

Uczniowie są narażeni na naukę w odpowiednich kontekstach świata rzeczywistego prowadzonych przez światowej klasy ekspertów i praktyków w tej dziedzinie.

Partnerstwa branżowe

Program Master of Construction Management jest wspierany przez gwiezdną Radę Doradczą ds. Przemysłu, złożoną z najwyższego kierownictwa najważniejszych graczy w branży. Oprócz kierowania misją i celami programu, członkowie mentorują uczniów i zapewniają praktyczne doświadczenie edukacyjne poprzez staże i praktyki w ich organizacjach.

Perspektywy pracy

Biuro Statystyki Pracy przewiduje wzrost zatrudnienia o 11,1 procent dla menedżerów budowlanych w latach 2016–2026. W tym okresie należy otworzyć około 44 800 miejsc pracy.

Menedżerowie budowlani zarobili medianę w wysokości 91,370 USD w 2017 r. Najlepiej opłacani 25% zarobili w tym roku 121 570 USD, podczas gdy najniżej opłacani 25% zarobili 69 470 USD.

Misja

Misją programu jest poszerzenie możliwości edukacyjnych i zawodowych dla naszych absolwentów oraz zapewnienie integracyjnego, elastycznego i najnowocześniejszego programu nauczania, który przygotowuje studentów do wiedzy, dyscypliny i umiejętności rynkowych, aby stać się przyszłymi liderami projektowania i budownictwa. powiązane organizacje na całym świecie. Uczniowie są zachęcani, jako przyszli liderzy branży, do stawienia czoła krytycznym wyzwaniom społecznym, gospodarczym i środowiskowym, przed którymi stoi przemysł budowlany, oraz do wniesienia znaczącego wkładu w kształtowanie środowiska zbudowanego.

Wizja

Celem programu jest bycie liderem w rozwoju i rozpowszechnianiu wiedzy z zakresu zarządzania projektami i budową na całym świecie. Jako wychowawcy kobiet i mężczyzn, którzy będą ułatwiać, prowadzić i wdrażać procesy budowy środowiska zbudowanego. Zachęcamy naszych studentów, jako przyszłych liderów branży, do stawienia czoła krytycznym wyzwaniom społecznym, gospodarczym i środowiskowym, przed którymi stoi przemysł budowlany, oraz do wniesienia znaczącego wkładu w kształtowanie środowiska zbudowanego.

Podstawowe wartości

Wierzymy w wartość wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu i ekspozycji na rzeczywiste problemy oraz znaczenie rozwijania umiejętności zarządzania i znaczenie rozwijania umiejętności zarządzania, przywództwa, krytycznego myślenia, zaangażowania, odpowiedzialności społecznej i współpracy w branży budowlanej . Wierzymy, że te umiejętności mają kluczowe znaczenie dla dostarczenia środowiska zbudowanego, które przekracza standardy czasu, pieniędzy i wydajności.

Cenimy współpracę i partnerstwo z interesariuszami z branży, aby badać rozwiązania, które poprawiają efektywność w branży i promują nowatorskie praktyki i technologie oraz zwiększają zaangażowanie uczniów i osiągnięcia w środowisku akademickim i zajęciach pozalekcyjnych.

Wierzymy, że nauka nie kończy się na ukończeniu szkoły. Inicjatywy uczenia się przez całe życie są kluczem do dalszego rozwoju, debaty i ogólnego sukcesu branży.

href = "https://mcm.arc.miami.edu/index.html

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains v ... Czytaj więcej

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains visionary practitioners who pursue architecture as a combination of civic art and building science. Pokaż mniej