Dla studentów, którzy chcą kontynuować lub rozwijać swoją karierę w szybko rozwijających się dziedzinach biotechnologii, nauk podstawowych i farmakologii, idealny jest Master of Cell and Molecular Biology.

Program zapewnia uczniom zaawansowane szkolenie, którego potrzebują, aby odnieść sukces w tych przełomowych obszarach.

Wraz z pojawieniem się nowych badań w dziedzinie biologii komórkowej i molekularnej, trudno jest uzyskać stopień licencjata w twoim zawodzie. Projekt koncentruje się na technikach biochemii i biologii molekularnej i zapewnia studentom zaawansowane szkolenia, które pomogą im odnieść sukces w tych przełomowych obszarach.

Projekt jest dostępny zarówno w formacie esejowym, jak i nie-papierowym. Studenci, którzy wybiorą formularz pracy dyplomowej, muszą przeprowadzić oryginalny projekt badawczy pod kierunkiem nauczyciela wydziału. Dla studentów, którzy nie mają żadnych dokumentów, oprócz kursów laboratoryjnych, muszą oni również przystąpić do całościowego egzaminu pisemnego. Kompleksowy egzamin oceni zrozumienie zajęć przez uczniów i oceni ich zdolność do stosowania badań i wiedzy teoretycznej w dziedzinie biologii komórkowej i molekularnej oraz przedstawi te informacje w skutecznym, pisemnym formacie.

Kursy Centrum koncentrują się na nauce i technologii niektórych z następujących tematów, dzięki czemu można przygotować się na wspaniałą przyszłość:

  • Biochemia
  • Biologia komórki
  • Genomika
  • Biologia molekularna

Oprócz wysokiej jakości projektów akademickich

Posiadamy również w pełni wyposażone laboratorium, w którym można poznać pełen zakres wiedzy specjalistycznej oraz mieć pewność i zdolność do zostania niezależnym naukowcem po opuszczeniu szkoły.

Certyfikat bioinformatyki

Ten program certyfikatu bioinformatycznego składa się z 15 punktów i zapewnia praktyczne podejście do aplikacji komputerowych w biologii molekularnej.

Nasi profesorowie skupiają się na prowadzeniu Cię do sukcesu i subtelnym pomaganiu Ci w przyszłości.

Nasi nauczyciele są liderami i innowatorami w swoich dziedzinach, będą mieli nie tylko bogate doświadczenie zawodowe, ale także rygorystyczny duch akademicki w nauczaniu w klasie.

Uznane na całym świecie centrum rozwoju kariery

Wszyscy studenci New Haven mają dostęp do bogactwa zasobów za pośrednictwem Uniwersyteckiego Centrum Rozwoju Karier, które w Princeton Review zostało uznane za jedno z najlepszych centrów rozwoju kariery w kraju.

Od oceny kariery, sieci społecznościowych, rozmów kwalifikacyjnych po wywiady w kampusie i negocjacje płacowe, Centrum Rozwoju Kariery oferuje różnorodne umiejętności i relacje, które pomogą Ci określić znaczące kariery i możliwości odblokowania entuzjazmu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w University of New Haven »

Ostatnia aktualizacja Marzec 27, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
915 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa