Master of Business: International Business

Informacje ogólne

Opis programu

Specjalizacja w biznesie międzynarodowym dotyczy nowych absolwentów i doświadczonych menedżerów, którzy chcą rozwijać wiedzę i rozumieć problemy zarządzania w kontekście międzynarodowym.

Program pomoże ci rozwiązać problemy związane z zarządzaniem w różnych kontekstach kulturowych i globalnych, wykazać się szeroką znajomością międzynarodowego środowiska biznesowego i zsyntetyzować złożone informacje w celu opracowania i uzasadnienia innowacyjnych rozwiązań biznesowych.

Trwanie

18-24 miesięcy

Spożycie
Wiosna - luty
Lato - czerwiec
Jesień - wrzesień

Czesne
8 967 AED
2 443 USD
(VAT 5% włącznie)


Możliwości zawodowe

Program MBus (International Business) będzie miał kluczowe znaczenie dla rozwoju Twojej kariery w takich obszarach jak:

 • Ogólne zarządzanie
 • Importuj i eksportuj
 • Doradztwo w zakresie zarządzania
 • Licencje międzynarodowe
 • Polityka biznesowa
 • Joint Venture Management
 • Wymiana zagraniczna
 • Międzynarodowy marketing i PR


Akredytacja i uznanie

Ponieważ jesteśmy licencjonowani przez Ministerstwo Edukacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich - sprawy szkolnictwa wyższego, poprzez Komisję Akredytacji Akademickiej, nasi studenci i absolwenci mogą mieć pewność, że nasze dyplomy są uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na arenie międzynarodowej.

Wszystkie programy MBus są również zapewniane przez UOW Australia, która jest zarejestrowana w Australijskiej Agencji ds. Jakości i Standardów Szkolnictwa Wyższego (TEQSA), krajowego regulatora szkolnictwa wyższego w Australii. Po ukończeniu studiów studenci mogą wybrać świadectwo ukończenia UOWD lub świadectwo ukończenia University of Wollongong Australia.


Podwójna specjalizacja

Program Master of Business oferuje również specjalizacje w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania finansami, innowacji i przedsiębiorczości, marketingu i zarządzania. Jeśli zdecydujesz, że chcesz ukończyć dwie specjalizacje MBus, gdy zarejestrujesz się w UOWD, istnieją ustalenia, które oznaczają, że możesz to zrobić w minimalnym czasie.

120795_212UOWD.jpg


Czas Trwania Programu

Maksymalny wymóg ukończenia programu MBus dla pojedynczej specjalizacji to dwanaście (12) osób. Jednakże, jeśli ukończyłeś studia licencjackie na danym obszarze lub Certyfikat Absolwenta UOWD w Biznesie, lub masz szerokie doświadczenie zawodowe w pokrewnym obszarze wraz z dyplomem licencjata, możesz być w stanie ukończyć program MBus w sumie dziesięć (10) przedmiotów zgodnie z polityką UOWD dotyczącą zaliczeń za wcześniejsze kształcenie. Przed rozpoczęciem programu decyzja o zaliczeniu na wcześniejszą naukę zostanie podjęta w porozumieniu z Wydziałem biurowym UOWD.

Program pojedynczej specjalizacji MBus zwykle wymaga pięciu lub sześciu semestrów do ukończenia (w oparciu o trzy semestry rocznie z latem jako opcjonalny semestr i dwa przedmioty w semestrze). Przy tym tempie stopień może być ukończony za dwa lata lub krócej. Zajęcia odbywają się w godzinach 18:00 - 21:30, od niedzieli do czwartku. Każdy przedmiot wymaga jednego wieczoru obecności przez 13 tygodni.


Struktura programu

Twój program studiów będzie wyglądał następująco:

Common Business Foundation *

 • ACCY801 Rachunkowość i zarządzanie finansami
 • ECON802 Ekonomia globalnych wyzwań biznesowych
 • MGNT803 Zachowanie organizacyjne i zarządzanie
 • MARK804 Zasady zarządzania marketingiem


Przedmioty specjalizacyjne

 • MGNT982 Międzynarodowe środowisko biznesowe
 • MGNT984 Międzynarodowe strategie biznesowe
 • MGNT978 Międzykulturowe zarządzanie
 • MARK957 Międzynarodowa strategia marketingowa
 • FIN928 Wielonarodowe zarządzanie finansami


Electives

Dowolne dwa przedmioty do wyboru można wybrać spośród dowolnej specjalizacji MBus. Studenci mogą zdecydować się na ukończenie MGNT923 (Współczesne problemy w biznesie międzynarodowym) lub Zarządzanie łańcuchem dostaw OPS908 jako przedmioty do wyboru.


Projekt Capstone

 • MGNT922 Business Research Project

* Jeśli kwalifikujesz się do zaliczenia za wcześniejszą naukę ze wszystkich czterech przedmiotów podstawowych, będziesz musiał ukończyć dwa dalsze przedmioty do wyboru w ramach swojej specjalizacji.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We have combined the academic excellence of Australia’s 12th highest ranking university with the culture and excitement of the cosmopolitan city of Dubai, to provide a dynamic, stimulating and rewardi ... Czytaj więcej

We have combined the academic excellence of Australia’s 12th highest ranking university with the culture and excitement of the cosmopolitan city of Dubai, to provide a dynamic, stimulating and rewarding environment for students, research practitioners and business professionals alike. At the same time, we are active contributors to the burgeoning knowledge economy of the UAE. Pokaż mniej