Master of Arts w zarządzaniu komunikacją

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Oferowany wspólnie przez Departament Komunikacji UPF i Szkołę Zarządzania UPF w Barcelonie, Master of Arts w zakresie Zarządzania Komunikacją jest rocznym, stacjonarnym programem nauczanym w całości w języku angielskim skierowanym do studentów, którzy są szczególnie zainteresowani obszarami komunikacji korporacyjnej , umieść branding, strategie transmedialne i komunikację cyfrową.

W trakcie programu uczniowie będą uczyć się rozpoznawać podstawowe i charakterystyczne elementy przemysłu medialnego (agentów, aktywów i organizacji); planować i wdrażać strategie komunikacyjne, które pasują do konkretnych cech różnych realiów społeczno-politycznych i kulturowych; i rozpoznać charakter, działanie i zarządzanie nowoczesnymi korporacjami oraz wpływ, jaki wywierają na gospodarkę i społeczeństwo. Nauczą się także stosować główne koncepcje, teorie i metody związane z budowaniem marki; zdobywać wiedzę o nowych formach opowiadania transmedialnego i rozwijać strategie transmedialne w różnych dziedzinach (beletrystyka, non-fiction i branding). Po zakończeniu studenci będą mogli wyprodukować i obronić projekt badawczy, stosując kryteria jakości, akademickich i zawodowych.

Master of Arts w zakresie zarządzania komunikacją korzysta z wybitnych, ręcznie wyselekcjonowanych wydziałów światowej sławy Departamentu Komunikacji UPF. UPF jest jednym z 100 najlepszych uniwersytetów w dziedzinie lingwistyki i komunikacji. Opierając się na tym rozróżnieniu, główną cechą programu jest rygorystyczne nauczanie technik zarządzania komunikacją wraz z praktycznymi doświadczeniami dostarczanymi przez profesjonalistów z branży.

Dlaczego ten program?

  • Ponieważ będziesz nauczany przez jedne z najwyżej ocenianych na świecie wydziałów z działu komunikacji UPF i wyjątkowy wybór doświadczonych profesjonalistów.
  • Ze względu na rygorystyczną naukę najnowocześniejszych narzędzi analitycznych wraz z wkładem praktycznego doświadczenia specjalistów w sektorze.
  • Ponieważ pozwala to na cztery sposoby specjalizacji: komunikację korporacyjną, promocję i markę miejsca, strategie transmedialne i komunikację cyfrową.
  • Ponieważ możesz skorzystać ze stażu nadzorowanego przez dyrektora programu, pod kierownictwem naszej Sekcji Karier.
  • Ponieważ zapewnia szeroki wachlarz perspektyw zawodowych i profesjonalizację w nowych obszarach zatrudnienia.
  • Ponieważ zawiera zaawansowany, samodzielnie opracowany model uczenia oparty na filozofii edukacyjnej manifestu UPF Barcelona School of Management.

Dla kogo to jest?

Master of Arts w Communication Management skierowany jest do absolwentów i młodszych specjalistów z różnych środowisk, którzy są szczególnie zainteresowani komunikacją korporacyjną, brandingiem, strategiami transmedialnymi i komunikacją cyfrową.

Dowiedz się, czego się nauczysz!

Profil

Doświadczenie zawodowe

Wymaganie angielskie

Wszystkie tła, najlepiej w dziedzinie nauk społecznych.

Szukamy kandydatów z maksymalnie 3 letnim stażem pracy.

TOEFL IBT:

CAE: C1

IELTS:

Angielscy native speakerzy i ci, którzy ukończyli studia licencjackie w pełni po angielsku, nie muszą przedstawiać wspomnianego certyfikatu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public admin ... Czytaj więcej

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public administration sector: the Barcelona School of Management. Pokaż mniej
Barcelona , Barcelona + 1 Więcej Mniej