Master of Arts w tańcu

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Arts in Dance oferuje dwie specjalizacje:

Choreografia z jednej strony, nauczanie i trenowanie Dance Professionals z drugiej. Buduje umiejętności choreograficzne i dydaktyczne niezbędne do pracy z profesjonalistami tańca i do zakwalifikowania się do odpowiednich zawodów. Ćwiczenia obejmują metody choreograficzne, umiejętności nauczania i badań artystycznych w celu opracowania indywidualnego profilu artystycznego lub nauczania. Program promuje interdyscyplinarną współpracę i pomaga uczniom w ustanowieniu zrównoważonej sieci w międzynarodowym polu tańca.

Program Master Dance, Choreography przygotowuje studentów do pracy jako choreografowie w dziedzinie profesjonalnego tańca scenicznego.

Studenci uczą się prezentowania własnego profilu artystycznego i pozycji w środowisku tańca. Uczą się wspierać i sterować procesami twórczymi podczas planowania i realizacji, jak pozycjonować własne obszary pracy w kontekście badawczym, projektować i prowadzić własne działania badawcze, mówić o, organizować i sprzedawać własną pracę i przyczyniać się do obecnego dyskursu , uzyskać dostęp do źródeł finansowania i ustalić dla siebie stabilny finansowo standard życia.

Studenci uczą się umiejętności wymaganych do prowadzenia projektów choreograficznych o wysokiej zawartości artystycznej i odpowiednio opracowują metody pracy.

Zdobywają umiejętności dydaktyczne i metody coachingowe, które są integralną częścią pracy choreografa.

Program Master Dance, Teaching and Coaching Dance Professionals przygotowuje studentów do pracy w szkoleniu przywództwa / coachingu / wykładu w zakresie profesjonalnego tańca scenicznego i profesjonalnego treningu tanecznego.

Studenci uczą się, jak zaprezentować swój profil nauczania i ustawić się w środowisku tańca. Uczą się wspierać i sterować procesami twórczymi w planowaniu i wdrażaniu, jak pozycjonować własne obszary pracy w kontekście badawczym, projektować i prowadzić własne działania badawcze, mówić o, organizować i sprzedawać własną pracę i ustalać stabilną finansowo standard życia dla siebie.

W zakresie praktyki Nauczanie i trenowanie profesjonalistów tańca, uczniowie uczą się prowadzić szkolenia i sesje próbne w swojej dziedzinie pracy i jak rozwijać własny profil nauczania, aby móc uczyć studentów tańca lub trenować i trenować profesjonalnych tancerzy. Uczy się ich stosować metody dydaktyczne w sposób skoncentrowany, uzasadniony i indywidualny. Zdobywają umiejętności w zakresie choreografii, które są wymagane w ich obszarze pracy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

With around 2,800 students and 650 teaching staff, Zurich University of the Arts is one of the major universities of the arts in Europe. The study and research programme covers the areas of design, fi ... Czytaj więcej

With around 2,800 students and 650 teaching staff, Zurich University of the Arts is one of the major universities of the arts in Europe. The study and research programme covers the areas of design, film, fine arts, music, dance, theatre, transdisciplinary studies, and the teaching of arts and design. The university also has many venues for exhibitions and performances, where the results of the education provided can be shown in public. Pokaż mniej