Master of Arts w psychologii klinicznej z naciskiem na małżeństwo i terapię rodzinną z Latinas / os (MA) (MFT)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Pepperdine University GSEP nie oferuje pełnych stypendiów. Możesz przeczytać więcej o dostępnych możliwościach dla nowych studentów tutaj. Pepperdine University GSEP oferuje również pomoc absolwenta, pomoc dydaktyczną i możliwości pomocy w badaniach. GSEP nie zapewnia zwrotu czesnego.

Zaspokojenie potrzeb w zakresie zdrowia psychicznego społeczności Latina /

Master of Arts w psychologii klinicznej z naciskiem na małżeństwo i terapię rodzinną z programem Latinas / os przygotowuje studentów do obsługi wspólnot Latina / o. Studenci są przyjmowani co jesień, uczestnicząc jako kohorta w 26 jednostkach Latynosów / o specyficznych treściach i doświadczalnych kursach rozwoju języka hiszpańskiego w ramach standardowych wymagań kursu MFT. Kursy latynoskie odbywają się tylko w Irvine Graduate Campus; wszystkie inne kursy są dostępne również w West Los Angeles i Encino Graduate Campuses. Program ten jest zarządzany za pośrednictwem Aliento, Centrum Społeczności Latina /.

Omówienie programu

Program ma na celu przygotowanie studentów do pracy w poradnictwie społecznościowym, instytucjach rządowych lub placówkach oświatowych lub do uruchomienia własnych praktyk prywatnych, wszystko w celu pracy z niedożywioną społecznością Latina / o. Kształcenie kliniczne i przygotowanie akademickie również wyposaża studentów w programy doktoranckie z zakresu psychologii klinicznej, psychologii poradnictwa lub terapii rodzinnej. Ponadto program ten oferuje kursy przygotowujące studentów do licencjonowania w ramach Licencjonowanego Małżeństwa i Terapii Rodzinnej (LMFT) oraz Licencjonowanego Profesjonalnego Poradnictwa Klinicznego (LPCC). W ramach programu studenci zdobywają doświadczenie w doradztwie w zakresie doradztwa klinicznego.

Korzyści

 • Kursy doskonalenia języka hiszpańskiego dla początkujących i zaawansowanych uczniów
 • Doświadczenie w dziedzinie immersji w języku hiszpańskim
 • Dwadzieścia sześć jednostek kursów LMFT Latynoamerykańskich / o-specyficznych
 • Spełnia wymogi kwalifikacji akademickiej dla licencjonowania LMFT lub LPCC
 • Małe rozmiary klas zapewniają środowisko dla mentorów wydziałów, bliskich interakcji z rówieśnikami i długotrwałych relacji zawodowych
 • Nagradzani wykładowcy, którzy zapewniają opiekę mentorską, a także rzeczywiste doświadczenia łączące naukę w klasie z dziedziną praktyki
 • Szerokie możliwości nawiązywania kontaktów, dzięki uprzejmości naszej sieci społeczności absolwentów, składającej się z ponad 20 000 profesjonalistów

Kluczowe fakty

 • Długość programu / jednostki: 3 lata / 66-72 jednostki
 • Koszt jednostkowy: 1,225 USD
 • Początek: jesień
 • Lokalizacje kampusu:
  • West Los Angeles, Irvine *, Encino
  • * Latina / o specyficzne kursy są oferowane tylko w kampusie Irvine.
  • (Należy pamiętać, że wybrany kampus nie może być zagwarantowany, oferta Campus jest uzależniona od dostępności i może ulec zmianie).

Terminy przyjmowania:

 • Ostateczny termin 2018 Ostateczny termin: 6 sierpnia 2018, 23.59 PST

Uwaga: Przyjęcia do tego programu są toczne. Wnioski otrzymane po terminie są sprawdzane, a studenci są przyjmowani na podstawie dostępnej przestrzeni.

 • Jesienne zajęcia rozpoczynają się we wrześniu.

Warunki przyjęć:

Kandydaci na nacisk Latinas / os mogą mieć tytuł licencjata w dowolnej dziedzinie i nie ma żadnych wstępnych kursów, które należy ukończyć przed rozpoczęciem programu. Wnioskodawcy, którzy nie ukończyli ostatnich zajęć (w ciągu ostatnich siedmiu lat) z psychologii, będą jednak zobowiązani do ukończenia kursów podstawowych przygotowujących do podstawy programowej. Kursy podstawowe są oferowane w ramach programu magisterskiego.

Aby szybko przetworzyć aplikację, akceptujemy wyłącznie elektroniczne materiały aplikacyjne.

Aby ubiegać się o ten program, prześlij:

 • Twój wniosek o przyjęcie z bezzwrotną opłatą manipulacyjną.
 • Oficjalne transkrypcje studentów z akredytowanych szkół wyższych, które ukończyły studia licencjackie za pośrednictwem jednej z następujących zatwierdzonych firm:
  • National Student Clearinghouse
  • Pergamin
  • eSCRIP-SAFE
  • Kandydaci, którzy ścigają się z kawalerami w momencie składania wniosku, powinni złożyć trwający (bieżący) transkrypt i będą musieli złożyć końcowy odpis, wykazujący stopień ukończenia studiów po ukończeniu studiów licencjackich. Prosimy o przesłanie wszystkich transkryptów na adres gsep-admissions@pepperdine.edu.
 • Dwa profesjonalne rekomendacje od osób, które znają Twoje kompetencje akademickie i zawodowe, korzystając z naszego formularza rekomendacji. Niedawni absolwenci szkół wyższych powinni mieć co najmniej jedną rekomendację akademicką. Kandydaci, którzy nie ukończyli studiów ponad trzy lata, powinni przedstawić profesjonalne zalecenia. Twoi rekomendujący powinni wysłać wypełnione formularze pocztą elektroniczną na adres gsep-admissions@pepperdine.edu.
 • 2-5-stronicowa deklaracja celu opisująca dotychczasowe szkolenie i doświadczenie, aktualne zainteresowania, przyszłe cele zawodowe i przyczyny zgłoszenia do programu, wysłana na adres gsep-admissions@pepperdine.edu. W opisie autobiograficznym podaj, w jaki sposób Twoje doświadczenia, zainteresowania i cele odnoszą się do pracy ze społecznościami Latina / o.
 • (Opcjonalnie) Jeśli twoja matura lub stopień mistrzowski w stopniu magistra jest niższy niż 3,0 lub szukasz wyjątku od naszego wymagania egzaminu TOEFL, wypełnij nasz Formularz żądania wyjątku i prześlij go e-mailem na adres gsep-admissions@pepperdine.edu.

Wywiady będą prowadzone z wszystkimi finalnymi kandydatami.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Pokaż mniej
Los Angeles , Los Angeles , Irvine , Los Angeles , Los Angeles , Calabasas , Malibu + 6 Więcej Mniej