Master of Arts w Zasobach Ludzkich i Stosunków Przemysłowych jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych programów tego rodzaju w kraju i jest dostępny w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin. Prowadzony przez światowej sławy wydział, program nauczania daje studentom dogłębne zrozumienie współczesnych praktyk HR i podstawowych teorii, które są niezbędne do udanej kariery w tej dziedzinie.

Dynamiczne pole badań

Dziedzina zasobów ludzkich i stosunków przemysłowych obejmuje wszystkie aspekty stosunku pracy, od zarządzania zasobami ludzkimi po stosunki pracy i poza nią. Łącząc teorię i praktykę, nasze programy studiów zapewniają naszym studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych multidyscyplinarne podstawy w dziedzinie ekonomii, psychologii, biznesu, etyki, kultury i prawa.

60-letni związek programu ze środowiskiem HR przekłada się na różnorodne możliwości dla studentów i absolwentów. Lokalne, krajowe i międzynarodowe firmy rekrutują naszych studentów do pełnego wachlarza stanowisk HR, aby zostać następną generacją liderów HR. Program Evening HR Masters obejmuje utalentowanych i doświadczonych specjalistów z różnych środowisk, które wzbogacają doświadczenie studentów i zapewniają możliwości nawiązania współpracy, przed i po ukończeniu studiów.

Aktualne zagadnienia związane z badaniami i praktyką obejmują:

 • W jaki sposób organizacje wzmacniają pracowników i wyzwalają kapitał intelektualny, aby odnieść sukces w globalnej gospodarce.
 • W jaki sposób specjaliści HR wychodzą poza administrację i stają się strategicznymi partnerami biznesowymi.
 • Jak dziedzina HRIR zapewnia przywództwo, gdy organizacje same się zmieniają, aby skupić się na kluczowych kompetencjach.
 • Jak zatrudnienie staje się bardziej przyjazne rodzinie, elastyczne i elastyczne.
 • Jak tworzyć politykę publiczną i rozwijać instytucje, które równoważą interesy pracowników i pracodawców w globalnej gospodarce.

Pełny etat

Program MA-HRIR jest oferowany w formatach Full- i Part-time, aby umożliwić studentom studiowanie w pełnym wymiarze godzin i przyjmowanie zapracowanych pracujących specjalistów. Bez względu na to, jaki format wybierzesz, program MA-HRIR oferuje kompleksową edukację.

Pełny program czasowy

Dla studentów poświęconych studiom magisterskim w pełnym wymiarze godzin. Program rozpoczyna się jesienią, a zajęcia odbywają się przez cały dzień i wieczór. Studenci zapisują się na 12 punktów za semestr i kończą studia w dwóch akademickich latach. Dla wielu studentów całoroczny staż letni między pierwszym a drugim rokiem programu stanowi dopełnienie.

Pełny program trwa 2 lata.

Program w niepełnym wymiarze godzin

Program Evening HR Masters obejmuje wszystkie aspekty Human Resources and Industrial Relations, dzięki czemu możesz zastosować to, czego się nauczysz do swojej obecnej pracy i do przyszłych wyzwań. Nasz wydział wykorzystuje doświadczenia zawodowe, aby wzbogacić doświadczenie w klasie.

W niepełnym wymiarze czasu programu wynosi 3-5 lat

Program

Master of Arts w HRIR zapewnia studentom dogłębne zrozumienie współczesnych praktyk, podstawowych teorii i głównych obszarów zasobów ludzkich i stosunków przemysłowych, dając im podstawy koncepcyjne i ramy analityczne dla udanej kariery z korporacjami i organizacjami sektora publicznego.

Aby zapewnić rygorystyczną edukację w całej dziedzinie zasobów ludzkich i relacji między pracownikami, program nauczania jest zorganizowany wokół 3 głównych obszarów i opiera się na 3 kluczowych pojęciach z nauk społecznych, nauk behawioralnych i biznesu. Studenci podejmują podstawowe kursy we wszystkich 6 z tych obszarów HRIR.

Podstawowe obszary

 • Personel, szkolenie i rozwój
 • Odszkodowania i świadczenia
 • Stosunki pracy i negocjacje zbiorowe
 • Kluczowe idee
 • Zachowanie i teoria organizacyjna
 • Ekonomia menedżerska i analiza rynku pracy
 • Analiza danych
 • Pełna sekwencja czasowa

Opłaty

Pełny czas: 32 000 USD rocznie dla osób niebędących rezydentami

Aby uzyskać więcej informacji na temat opłat i czesnego, kliknij tutaj.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
Carlson School of Management, University of Minnesota
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
32,000 USD
Pełny czas: około 32 000 USD rocznie dla osób niebędących rezydentami.
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
February 1st: Full time priority admission for Fall start
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
February 1st: Full time priority admission for Fall start
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
February 1st: Full time priority admission for Fall start
Data końcowa