Read the Official Description

Magister Psychologii Doradztwa z Koncentracją na Terapii Dramatycznej

Od ponad 30 lat program CIIS Drama Therapy bada, w jaki sposób terapeutycznie zaadaptowane dramatyczne procesy pracują z czasem, aby leczyć rany, ułatwiać trwałe zmiany i pomagać ludziom w osiągnięciu ich najwyższego potencjału. Nasz program integruje kursy empiryczne, dydaktyczne i kliniczne w starannie przemyślanym i zsekwencjonowanym programie nauczania, aby szkolić uczniów, aby stali się świadomymi i świadomymi kulturowo, odpowiednio dobranymi i kompetentnymi terapeutami dramatycznymi i psychoterapeutami.

Program Dramatoterapii jest jednym z kilku programów magisterskich w Stanach Zjednoczonych, zarówno akredytowanych regionalnie, jak i zatwierdzonych przez North American Drama Therapy Association, i jest jednym z niewielu takich programów na świecie. Nasz jest jedynym programem, który oferuje ścieżkę do krajowej licencji (LPCC).

Informacje o programie

Nasi absolwenci pracują na różnych stanowiskach kierowniczych i w różnych miejscach, w tym w lokalnych ośrodkach zdrowia psychicznego, prywatnych praktykach, szkołach i ośrodkach edukacyjnych, organizacjach obsługujących społeczności LGBTQ i klinikach oferujących usługi w zakresie traumy, zaburzeń odżywiania, utraty i samopomocy.

Program od 2 do 3 lat obejmuje weekendowe i okazjonalne lekcje weekendowe.

Program taught in:
Język angielski

See 11 more programs offered by California Institute of Integral Studies »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019