Master of Arts in Education

Informacje ogólne

Opis programu

Niezależnie od tego, czy jesteś pedagogiem gotowym do awansu w okręgu szkolnym, czy też biznesmenem zainteresowanym wspinaniem się po drabinie korporacyjnej, The University of Findlay oferuje program studiów magisterskich spełniający Twoje cele zawodowe.

W skrócie

 • Czesne jest porównywalne do szkół państwowych.
 • Osobisty doradca, który będzie pracował z tobą jeden na jednego podczas całego programu.
 • Ukończenie studiów w ciągu 12-18 miesięcy (jeśli jest podejmowane w pełnym wymiarze godzin).

Online Master of Arts in Education - Science Education University of Findlay został umieszczony na liście najlepszych online Master's in Science Education 2019!

Online Master of Arts in Education

Online Masters in Education Program MAE Findlay składa się z 33 godzin kredytowych

 • 5 podstawowych klas (15 godzin) +
 • Wybierz jeden z następujących obszarów nacisku (18 godzin) lub
 • Wybierz jeden z kursów dla absolwentów Findlay dla mistrza ogólnego.

Zgłoś się już dziś i rozpocznij zajęcia 18 maja 2020 r

Internetowy Master of Arts in Education University of Findlay pozwala ci zrobić kolejny krok w karierze, pracując nad swoim harmonogramem jako zapracowany profesjonalista. Nie ma ustalonego czasu zajęć, w którym musisz być połączony z komputerem. Dajemy Ci uwagę i wsparcie, abyś mógł ukończyć pracę we własnym czasie. Chociaż możesz ukończyć studia w ciągu zaledwie 18 miesięcy, kursy, które bierzesz, mogą być stosowane do twojego dyplomu przez okres do 7 lat.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci w osiągnięciu przyszłych celów edukacyjnych. Współpracując ze swoim doradcą, możesz stworzyć plan zajęć, który dokładnie odpowiada Twoim potrzebom lub postępować zgodnie z jednym z naszych aspektów opartych na pedagogice.

Obszary naciskowe

Literatura dziecięca

Zostań ekspertem w zakresie włączania literatury i ilustracji dla dzieci do swojego programu nauczania i klasy.

Program i nauczanie

Wprowadzaj innowacje w programach nauczania i szkoleniach dla nauczycieli, aby wprowadzić szkołę w XXI wiek.

Administracja edukacji

Wpływaj na edukację poza klasą, prowadząc i wspierając nauczycieli w Twojej szkole.

Rozwój zasobów ludzkich

Przeznaczony zarówno dla nauczycieli, jak i profesjonalistów z innych dziedzin, ten element przygotowuje Cię na stanowiska w nauczaniu online, rozwoju siły roboczej, projektowaniu programów nauczania dla dorosłych i wielu innych rolach w ustawicznym kształceniu dorosłych.

Matematyka

Poszerz swoją wiedzę na temat matematyki i pokrewnych strategii nauczania jako aktualny nauczyciel w tej dziedzinie.

Czytanie

Poprowadź swoich uczniów do sukcesu dzięki zaawansowanym technikom czytania, które można zastosować w salach lekcyjnych, ocenach i badaniach. Zajęcia wymagane dla tego komponentu są tymi samymi kursami, które są wymagane dla poparcia dla czytania. Jest to świetna opcja dla nauczycieli, którzy chcą rozwijać swoją karierę, ale mogą nie być gotowi na pełne obciążenie pracą magisterską.

Nauka

Program ten, zaliczany do 10 najlepszych internetowych programów magisterskich w dziedzinie nauk ścisłych przez BestColleges.com, pomaga stać się ekspertem we wprowadzaniu zasad nauki, technologii, inżynierii i matematyki do codziennych planów lekcji i programów nauczania.

STE (A) M - Nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka

W ramach partnerstwa z Discovery Education kursy te koncentrują się na takich tematach, jak wiodące innowacje w dzisiejszych szkołach, nauczanie oparte na zapytaniach, nauka i technologia dla nauczycieli, zróżnicowane nauczanie, literatura dla dzieci w całym programie nauczania oraz kierownictwo szkoły, uczestnicy uczą się pojęć online, które można łatwo zastosować następnego dnia w klasie.

Master of Arts in Education On-Campus

Program Findlay Master of Arts in Education (MAE) obejmuje 33 godziny kredytowania

Program Findlay Master's of Education pozwala ci zrobić kolejny krok w karierze, pracując nad swoim harmonogramem jako zapracowany profesjonalista. Nasi doradcy będą pracować z Tobą osobiście, aby osiągnąć Twoje osobiste cele zawodowe. Dajemy Ci uwagę i wsparcie, abyś mógł ukończyć pracę we własnym czasie.

Rekrutacje odbywają się co roku, począwszy od semestrów jesiennych, letnich i wiosennych. Złóż wniosek już dziś, aby rozpocząć zajęcia w dniu 18 maja 2020 r. Lub 17 sierpnia 2020 r.

Opcje kursu

Studenci, którzy chcą studiować wyłącznie w kampusie Findlay, mogą skoncentrować się na rozwoju zasobów ludzkich (HRD) lub wybrać specjalizację z oferty kursów dla absolwentów Findlay.

Rozwój zasobów ludzkich

Dzisiejsze firmy uznają znaczenie rozwoju pracowników i szkoleń. Rośnie zapotrzebowanie na specjalistów ds. Zasobów ludzkich, którzy mogą projektować i realizować programy szkoleniowe oraz ustanowić dynamikę uczenia się dla całej organizacji.

W oparciu o solidne podstawy programu Master of Arts in Education, Human Resource Development Strand oferuje kursy z naciskiem na edukację pracowników.
Studenci zdobywający tytuł magistra edukacji w zakresie rozwoju zasobów ludzkich muszą ukończyć:

 • Graduate Education Core (pięć kursów),
 • Komponent dotyczący rozwoju zasobów ludzkich (trzy kursy), oraz
 • Ukończ trzy kursy z jednego z następujących obszarów:
  • Przywództwo
  • Szkolenie i rozwój

Generalist Master in Education

Ogólny program MAE został dostosowany do osobistych i zawodowych celów, umożliwiając naszym uczniom wybór zajęć, które są dla nich odpowiednie.

Studenci zdobywający tytuł magistra edukacji muszą ukończyć:

  • Graduate Education Core (pięć kursów) i
  • 18 godzin kredytowych na kursy dla absolwentów.

Master of Arts in Education dla studentów zagranicznych

Wejście w nową kulturę może być zastraszające i przytłaczające, ale na The University of Findlay staramy się, aby nasz kampus był jak drugi dom. Master of Arts in Education (MAE) na The University of Findlay opiera się na „Edukacyjnym przywództwie”. Członkowie wydziału College of Education pomogą ci dostosować stopień magistra do swoich celów zawodowych i zainteresowań naukowych. Wydział doświadczonych nauczycieli, administratorów oświaty i specjalistów ds. Rozwoju zasobów ludzkich firmy Findlay dba o Ciebie i Twój przyszły sukces. Program MAE Findlay:

 • Jest oferowany wyłącznie na terenie kampusu.
 • Można wypełnić w ciągu zaledwie 18 miesięcy.
 • Organizuje wyznaczonego międzynarodowego doradcę studenckiego, który pomaga studentom zaplanować program studiów, zarejestrować się na zajęcia i zaoferować wsparcie w ramach programu studiów.
 • Zachęca uczniów do dzielenia się kulturą domową w klasie.
 • Uczy treści kursu w sposób odpowiedni dla kultury, który można zastosować w innych krajach.

Obszary nauki

Zagraniczni studenci chcący studiować na kampusie Findlay mogą skoncentrować się na rozwoju zasobów ludzkich (HRD) lub wybrać specjalizację z oferty kursów dla absolwentów Findlay. Rozwój zasobów ludzkich (HRD) Celem HRD jest zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w zakresie szkolenia i rozwoju, zapewniając absolwentom bazę wiedzy, umiejętności, szkolenie i praktyczne doświadczenie niezbędne do pełnienia funkcji przywódczych w kształceniu dorosłych i ustawicznym.

Studenci zdobywający tytuł magistra edukacji w zakresie rozwoju zasobów ludzkich muszą ukończyć:
 • Graduate Education Core (pięć kursów)
 • Komponent dotyczący rozwoju zasobów ludzkich (trzy kursy)
 • Ukończ trzy kursy z jednego z następujących obszarów:

Przywództwo - Zwiększ swoją wiedzę na temat skutecznego przywództwa poprzez interakcje i wdrażanie strategii.

Szkolenie i rozwój - Dla obecnych i aspirujących specjalistów ds. Zasobów ludzkich, którzy chcą zyskać nowe spojrzenie na techniki zarządzania i techniki organizacyjne.

Wybierz własny cel

Jeśli jesteś zainteresowany karierą poza zasobami ludzkimi, możesz zdecydować się na stopień generalny. Ogólny program MAE został dostosowany do osobistych i zawodowych celów, umożliwiając naszym uczniom wybór zajęć, które są dla nich odpowiednie. Ta ścieżka składa się z pięciu kursów edukacyjnych i wyboru dowolnych 18 godzin zaliczeniowych. Oznacza to, że możesz wybrać zajęcia oferowane w Findlay, które pasują do twoich indywidualnych zainteresowań, aby dostosować stopień do twoich potrzeb.


Studenci zdobywający tytuł magistra edukacji muszą ukończyć:

 • Graduate Education Core (pięć kursów)
 • 18 godzin kredytowych na kursy dla absolwentów

Warunki przyjęć

 • Oryginalne i oficjalne dokumenty poświadczające ukończenie i przyznanie stopnia licencjata lub praca ukończona przez co najmniej 7 kadencję.
 • Mieć co najmniej 79 punktów na zweryfikowanym teście internetowym TOEFL (iBT) z 20 lub więcej w mowie i 20 lub więcej w piśmie lub zweryfikowanym wynikiem akademickim International English Language Testing System (IELTS) z minimalnym ogólnym wynikiem zespołu z 6,5.
 • GPA 2,75 w skali 4,0 z 3,0 w ciągu ostatnich 60 godzin zajęć licencjackich lub wyższych.
 • Trzy listy polecające, jeśli GPA zawiera się między 2,5 - 2,75.Jeśli twoje wyniki TEOFL lub IELTS nie spełniają tych wymagań, rozważ rejestrację w intensywnym programie języka angielskiego Findlay (IELP), oferowanym na terenie kampusu lub online. Ten program ma na celu poprawę twojego języka angielskiego.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually ada ... Czytaj więcej

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually adapting programs and teaching methods to meet the needs of current students who are preparing for tomorrow’s careers. Pokaż mniej