Master of Arts in Design

Informacje ogólne

Opis programu

Dla nie-projektantów, którzy chcą rozwijać umiejętności projektowania.

MA to roczny program, który wprowadza Cię w podstawowe zasady, podejścia i narzędzia, które są niezbędne do projektowania interakcji, w tym komunikacji wizualnej, prototypowania i praktyk zorientowanych na człowieka. Dowiesz się również o kulturze i praktyce projektowania, ale co najważniejsze, nauczysz się widzieć i myśleć o projektowaniu.

Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić pierwszy krok w przejściu do projektowania z innej dyscypliny, czy dodać uzupełnienie projektu do istniejącego profilu zawodowego, tytuł magistra Cię obejmuje.

Program MA umożliwia studiowanie podstaw projektowania z jednymi z najzdolniejszych myślicieli i najbardziej utalentowanych praktyków w tej dziedzinie. Nauczysz się ponadczasowych zasad, zdobywając wiedzę na temat podejść, pomysłów i metod wiodących w projektowaniu.

Dla niektórych ten roczny program jest wystarczającym wstępem do projektowania, który dostarczy informacji i poszerzy ich zestaw umiejętności w miarę kontynuowania uzupełniającej ścieżki kariery. Dla innych jest to pierwszy krok w kierunku głębszych studiów, które ostatecznie doprowadzą do satysfakcjonującej kariery w projektowaniu. Możesz kontynuować naukę w naszym programie MPS, MDes lub PhD; kontynuować studia w zakresie biznesu, interakcji człowiek-komputer lub technologii rozrywkowej; lub wróć do pracy w poprzedniej dziedzinie, korzystając z umiejętności projektowania i perspektyw.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first ... Czytaj więcej

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first programs to offer a master’s degree in interaction design. Our programs enroll approximately 250 undergraduate and graduate students from a variety of backgrounds, inspired by a wide range of motivations and career ambitions. Pokaż mniej