Master of Arts - Criminal Justice

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Arts w sprawach karnych jest szeroko zakrojonym programem dla absolwentów. Program porusza kwestie przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych w ramach analitycznych i kładzie nacisk na teorię i badania oraz ich konsekwencje dla polityki społecznej. Program nauczania jest oparty na naukach społecznych i naukach behawioralnych oraz prawnym podejściu do przestępczości i kontroli społecznej. Opiera się na współczesnych badaniach i rozwoju teoretycznym w różnych dyscyplinach akademickich. Istnieją dwie opcje studiów magisterskich. Tradycyjny tytuł magisterski ma na celu przygotowanie studentów do studiów doktoranckich w dziedzinie i pokrewnych dziedzinach nauk społecznych i behawioralnych. Osoby, które uzyskają ten stopień, mogą również zajmować stanowiska nauczycielskie na poziomie kolegium gminnego. Tytuł magistra zawodowego ma służyć potrzebom profesjonalistów pracujących obecnie w agencjach związanych z wymiarem sprawiedliwości, zapewniając wiedzę i umiejętności w celu poprawy ich wyników na obecnych stanowiskach i / lub przygotowania ich do awansu zawodowego.

dostępne opcje

Tradycyjny utwór

Tradycyjny program studiów magisterskich ma na celu poprawę zrozumienia przez studentów natury, przyczyn i konsekwencji przestępczości i kontroli przestępczości. Opierając się na tradycji sztuk wyzwolonych, program kładzie nacisk na symbiotyczny związek między przestępczością a strukturą społeczeństwa oraz wzajemne oddziaływanie teorii i praktyki karnej.

Relacje te są badane podczas zajęć z teorii kryminologii, prawa i kontroli społecznej, wymiaru sprawiedliwości oraz przestępczości i porządku publicznego. Spełniając wymagania tego programu, studenci będą przygotowani do nauczania na poziomie koledżu i studiów doktoranckich z kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Profesjonalny tor

Stopień Professional Master of Arts ma służyć potrzebom profesjonalistów pracujących obecnie w agencjach związanych z wymiarem sprawiedliwości, zapewniając wiedzę i umiejętności w celu poprawy ich wyników na obecnych stanowiskach i / lub przygotowania ich do awansu zawodowego. Program nauczania zapewnia studentom zaawansowaną wiedzę na temat natury przestępstwa; instytucje i procesy karne; aktualna polityka dotycząca wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych; oraz szkolenia w zakresie metod badawczych, statystyki i oceny programów.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Greenspun College of Urban Affairs prepares undergraduate and graduate students to lead, collaborate, and innovate through research, a cutting-edge curriculum, and public-private partnerships. The ... Czytaj więcej

The Greenspun College of Urban Affairs prepares undergraduate and graduate students to lead, collaborate, and innovate through research, a cutting-edge curriculum, and public-private partnerships. The college is committed to creating contemporary solutions for resilient communities; therefore, our academic programs focus on civic engagement. Our schools and departments emphasize the following: sound public policymaking, creating strong support structures to address behavioral and mental health needs, ensuring cities are safe and prepared for emergency situations, and creating an informed citizenry through effective communication, journalism, and digital storytelling. Pokaż mniej