Read the Official Description

Master of Arts (MA) w edukacji

szczegóły kursu

 • Nazwa kursu: Magister w edukacji
 • Rodzaj przedmiotu: MA - Master in Education
 • Sektor przedmiotów: edukacja
 • Czas trwania kursu: 24 miesiące
 • Kredyty: 180 UK CATS / 90 EU EC
 • Punkty za rok: tylko początek października (2018)
 • Następne daty rozpoczęcia: październik 2018
 • Stopień lub kwalifikacje: Master of Arts in Education Akredytowany przez University of Brighton (QAA) - w ramach walidacji 2018
 • Lokalizacja: Apeldoorn
 • Opłaty za studia magisterskie: Wielka Brytania / UE 7 500 EUR (3 750 EUR rocznie) | Międzynarodowe 12,600 € (6,300 € rocznie)

Nagroda Scholarship

Absolwenci Wittenborga: 3 000 € - Instytuty partnerskie: 2,000 € - Złota nagroda: 1,500 €

Master of Arts w Edukacji - stopień naukowy poprzez działanie Learning!

Wittenborg w naturalny sposób dodaje wymiar międzykulturowy, międzynarodowy i różnorodności do tego dwuletniego programu studiów magisterskich.

" Nauczysz się angażować w studia podyplomowe , rozwijać i eksplorować krytyczne perspektywy edukacji , w obrębie ich własnego, osobiście wybranego obszaru Nauka działania - przeprowadzisz profesjonalne uczenie się poprzez zapytanie i będziesz prowadzony przez doświadczonych przełożonych poprzez projektowanie i wdrażanie swoich badań. Projekt . "

 • Magister 2 lat: magister edukacji jest oferowany w całości w języku angielskim i obejmuje 2 lata jako program w niepełnym wymiarze godzin dla pracujących studentów w Holandii oraz w pełnym wymiarze godzin dla studentów zagranicznych, którym oferowane są dodatkowe moduły i doświadczenie zawodowe.
 • Czy MA w edukacji jest dla ciebie? - Program jest odpowiedni dla każdego, kto pracuje w edukacji w Holandii lub za granicą. Jest on szczególnie odpowiedni dla nauczycieli i pracowników oświatowych pracujących w międzynarodowej edukacji lub międzynarodowych w szkołach podstawowych, średnich i wyższych, kolegiach, a nawet na uniwersytetach.
 • Spersonalizowane badanie - MA ds. Edukacji zapewnia spójne i wspierające doświadczenie studentów w trakcie kursu, który obejmuje moduły, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów i kontekstów, zapewniając każdemu zindywidualizowaną i odpowiednią podróż.

Studiując swoją magisterską edukację w Wittenborgu, rozwiniesz dogłębne i krytyczne zrozumienie teorii i badań odnoszących się do własnych specyficznych potrzeb zawodowych.

 • Ukończysz z dogłębnym i krytycznym zrozumieniem teorii i badań. Moduły są zaprojektowane w celu uzupełnienia i rozszerzenia Twoich zobowiązań zawodowych, a prezentacje dotyczące nauczania i zadań są zaplanowane tak, aby pasowały do ​​istniejącej pracy.

Wittenborg współpracuje z władzami regionalnymi i instytucjami edukacyjnymi w celu opracowania magistra dla praktyków i absolwentów studiów licencjackich, którzy chcą rozwijać swoją karierę w sektorze edukacji, zwłaszcza z perspektywy międzynarodowej.

Ten kurs MA jest sprawdzany przez University of Brighton i będzie oferowany w Wittenborg w Apeldoorn od roku akademickiego 2018-2019. Program Brighton wyłonił się jako bezpośredni rezultat pracy Uniwersytetu w Brighton z praktykami i liderami wyższego szczebla w instytucjach edukacyjnych. Kurs opiera się na istniejących strukturach w celu dalszej integracji badań akademickich z uczeniem się i badaniami opartymi na pracy.

Podobnie jak w przypadku innych akredytowanych programów magisterskich oferowanych przez University of Brighton w Wittenborgu, stopień ten będzie realizowany wspólnie przez oba instytuty.

Treści kształcenia: Curriculum / Struktura kursu

 • Program i moduły odpowiadają na indywidualne okoliczności, ustawienia i sytuacje i mają na celu uzupełnienie i rozszerzenie profesjonalnych ról i zobowiązań; program może być dostosowany do twoich zainteresowań i potrzeb rozwoju zawodowego, niezależnie od tego, czy jesteś niedawno wykwalifikowanym nauczycielem, który chce wrócić do nauki, mentorem szkolnym gotowym do zbadania twojej roli w kontekście naszego programu magisterskiego, jesteś zainteresowany tematem programu nauczania lub szczególnym aspekt pedagogiki (w sektorze publicznym lub prywatnym), środkowy lider pragnący ulepszyć twój wydział lub starszy lider szukający transformacyjnego doświadczenia edukacyjnego.
 • Struktura zapewnia spójne i wspierające doświadczenie studentów w całym programie, który składa się z podstawowych modułów, które mogą być stosowane w różnych obszarach. Nasz elastyczny program odzwierciedla oczekiwania, że ​​praktykujący pracują w szerszych sieciach wraz z kolegami i ekspertami, w tym zespołem nauczycieli akademickich.
 • Elastyczność naszego programu oznacza, że ​​studiowanie dla MA Edukacji pozwala realizować indywidualne zainteresowania i potrzeby rozwoju zawodowego w trakcie całego kursu.
 • Liczba podjętych modułów umożliwia łatwe do opanowania obciążenie pracą oraz dodatkowe możliwości oceny formatywnej.
 • Będziesz uczyć się poprzez mieszankę wykładów, sesji szkoleniowych, tutoriali, nauki online, pracy grupowej, samodzielnego studiowania i poprzez działania związane z pracą.

Moduły

1 rok

 • Angażowanie się w studia podyplomowe (20 CAT / 10 EC)
 • Krytyczne perspektywy edukacji (40 CAT / 20 WE)
 • Profesjonalne uczenie się poprzez zapytanie (20 CAT / 10 EC)

Rok 2

 • Projektowanie propozycji badawczej (40 CAT / 20 EC)
 • Projekt badawczy (60 CAT / 30 EC)

Perspektywy rozwoju kariery

Kurs ten przyczyni się do dalszego rozwoju zawodowego, pozwoli ci rozwinąć swoją wiedzę w dziedzinie edukacji i zwiększy twoją zdolność do zatrudnienia dla ról przywódczych.

Pogłębiona wiedza na temat zagadnień edukacyjnych i specjalistycznych obszarów zainteresowań jest atrakcyjna dla szerokiego grona pracodawców, a typowe ścieżki kariery po ukończeniu studiów obejmują promocję dla starszych zespołów kierowniczych, role doradcze lub awans do innego sektora edukacji, w tym tych mających zdolność wpływania na politykę.

Nasi absolwenci skomentowali sposoby, w jakie magister oświaty umieściła ich na stanowiskach kierowniczych i starszych, w celu dokonania zmiany kariery i poprawy ich umiejętności i potencjału zawodowego.

Kurs zapewnia również trampolinę do dalszych studiów na poziomie doktoratu, poprzez Ph.D. lub trasy EdD.

Konferencja magisterska na Uniwersytecie w Brighton

W czerwcu na Uniwersytecie w Brighton odbywa się konferencja naukowa w Brighton (Wielka Brytania) w ramach programu magisterskiego. Jest to okazja dla studiujących w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, aby dowiedzieć się o wynikach badań lokalnych lekarzy i nawiązać kontakt z kolegami i lokalnymi partnerami, a także z EdD i Ph.D. studenci też. Wszyscy studenci Wittenborg MA są mile widziani. Wittenborg organizuje coroczną wizytę w kampusie w Wielkiej Brytanii w ramach usług wsparcia dla studentów.

Wymagania wstępne

Stopień i doświadczenie

Dobry stopień honorowy (co najmniej 2: 2) lub równoważny.

Doświadczenie

Musisz pracować lub mieć stały dostęp do odpowiedniej sytuacji zawodowej odpowiedniej dla obszaru badań MA w Edukacji.

Obecny kontekst zawodowy jest jednym ze wskaźników potencjału, a wnioskodawcy muszą wykazać, że ich kariera / zatrudnienie sprzyja zaangażowaniu w program magisterski. Oczekujemy, że wnioskodawca powinien być wystarczająco zmotywowany przez aspekt swojej praktyki zawodowej i mieć potencjalne obszary zainteresowania i nauki.

Osobiste oświadczenie

W tej sekcji powinieneś zawrzeć szczegóły swoich zainteresowań edukacyjnych wraz z doświadczeniem zawodowym, które jest wymaganiem wstępnym dla programu. Powinieneś także zademonstrować, za pomocą przykładów, potencjalne obszary zainteresowania i nauki. Ważne jest, aby było napisane odpowiednim tonem zawodowym. Wnioski będą rozpatrywane tylko w przypadku, gdy oświadczenie osobiste jest kompletne.

Składanie wniosku

Zachęcamy Cię do złożenia podania tak wcześnie, jak to możliwe, aby przygotować przygotowania do kursu. W przypadku pełnoetatowych zgłoszeń prosimy składać do 1 czerwca, a wnioski o pracę w niepełnym wymiarze godzin przed końcem roku akademickiego. Jeśli twoja aplikacja się powiedzie, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, która będzie okazją do dalszego zbadania twojego uzasadnienia do studiowania i omówienia elementów twojego osobistego oświadczenia. Wywiady odbywają się regularnie przez cały rok.

Uznanie wcześniejszego uczenia się

Punkty magisterskie (poziom 7), które zostały uzyskane za pośrednictwem poprzedniego badania, mogą zostać wykorzystane do wejścia na kurs. Wiele programów PGCE i niektórych studiów licencjackich może liczyć do 60 punktów na poziomie 7, co może przyczynić się do uzyskania 180 punktów wymaganych do uzyskania nagrody magisterskiej.

Studenci z zaliczeniami na poziomie 7 zazwyczaj dołączają do programu magisterskiego z trzeciego modułu podstawowego.

Wnioski o uznanie wcześniejszej nauki będą rozpatrywane zgodnie ze wskazówkami uczelni, a każdy wnioskodawca będzie rozpatrywany indywidualnie.

Potencjalni kandydaci proszeni są o kontakt z biurem rekrutacji pocztą e-mail w celu omówienia tych opcji.

Dla obcokrajowców mówiących po angielsku

Sprawdzona znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na odpowiednim poziomie płynności równym IELTS 7.0 ogólnie z 6,5 na piśmie i nie mniej niż 6,0 na wszystkich pozostałych elementach.

Wymagania dotyczące języka angielskiego są zgodne z wymogami opisanymi w Kodeksie postępowania dla zagranicznych studentów holenderskiego szkolnictwa wyższego.

Uczniowie, których umiejętności językowe nie odpowiadają przedstawionym tutaj wynikom IELTS, powinni rozważyć ubieganie się o ten kurs w ramach Programu Pre-Master.

Terminy składania wniosków

Studenci zagraniczni, którzy nie mieszkają w Unii Europejskiej (UE), muszą zgłosić się na 6-8 tygodni przed datą rozpoczęcia wyboru.

Studenci mieszkający w UE muszą złożyć wniosek na 2-4 tygodnie przed datą rozpoczęcia wyboru.

Jeśli nie złożysz podania przed upływem terminu, twoja aplikacja zostanie automatycznie zmieniona na wniosek o rejestrację do następnego bloku, chyba że chcesz inaczej.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Wittenborg University of Applied Sciences »

Last updated May 17, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,500 EUR
Wielka Brytania / UE 7 500 EUR (3 750 EUR rocznie), międzynarodowa 12 600 EUR (6,300 EUR rocznie)
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
International students: must apply 6-8 weeks before the entry date of choice. Students living in the EU: must apply 2-4 weeks before the entry date of choice.
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
International students: must apply 6-8 weeks before the entry date of choice. Students living in the EU: must apply 2-4 weeks before the entry date of choice.

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
International students: must apply 6-8 weeks before the entry date of choice. Students living in the EU: must apply 2-4 weeks before the entry date of choice.
Data końcowa