Master of Architecture

Informacje ogólne

Opis programu

sketch book, sketch, marker

Nasz program

Program Master of Architecture w Georgia Tech zapewnia studentom dyplom zawodowy prowadzący do kariery w architekturze lub pokrewnej dziedzinie. Nasz program koncentruje się na projektowaniu i badaniach poprzez strukturę programową, która integruje historię, teorię, technologię i praktykę z pracowniami projektowymi. Studenci korzystają z silnych powiązań z uznanym na całym świecie doktoratem. Program i zasoby jednej z wiodących uniwersytetów technologicznych na świecie.

Nasi studenci mają okazję realizować swoje zainteresowania w różnych tematach, w tym między innymi zrównoważony rozwój, urbanistyka, materiały i systemy budowlane, projektowanie i produkcja cyfrowa, budynki o wysokiej wydajności oraz projektowanie i zdrowie. Uznając transformacyjne zmiany zachodzące w zawodzie architektury, nasz program przewiduje, jaka będzie praktyka w najbliższej przyszłości i przygotowuje naszych absolwentów do stawienia czoła i liderom tych zmian.

Nie potrzebujesz licencjata architektury, aby zapisać się do naszego programu M. Arch. Aktywnie rekrutujemy i przyjmujemy doktorantów z różnym stopniem naukowym, w tym nauk humanistycznych, inżynierii, biznesu oraz nauk społecznych i przyrodniczych. Kandydaci pochodzą z wielu uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych i za granicą, a jedną z mocnych stron naszego programu jest różnorodność kulturowa i intelektualna naszych studentów.

Studenci z wykształceniem innym niż architektura wchodzą na naszą 3,5-letnią ścieżkę, a studenci z zawodowym dyplomem architektury wchodzą na naszą 2-letnią ścieżkę.

W 2017 roku nasz M. Arch. został oficjalnie wyznaczony jako program studiów STEM przez Radę Regentów Gruzji!

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The mission of the Georgia Tech School of Architecture is to instill our students with a life-long curiosity about the built environment, an appreciation of its social and cultural meanings, and a pas ... Czytaj więcej

The mission of the Georgia Tech School of Architecture is to instill our students with a life-long curiosity about the built environment, an appreciation of its social and cultural meanings, and a passion for improving the future. We strive to cultivate student understanding of architectural and urban design as aesthetic, technical, and research-based pursuits that must creatively traverse traditional disciplinary boundaries. Pokaż mniej