120122_tumblr_pj6a9pVAiK1wqvy81o1_1280.jpg

Master of Architecture II (M.Arch II) jest 2-letnim (4-semestralnym) programem 60 punktów dla studentów posiadających stopień zawodowy w architekturze lub w dziedzinie pokrewnej. Ten program dyplomowy wskazany przez STEM stanowi zaawansowaną platformę dla studentów do podejmowania współczesnych wyzwań i rozwiązywania różnorodnych kontekstów społecznych, kulturowych, technologicznych i programowych.

Ten program M.Arch II pozwala uczniom na przyspieszenie studiów licencjackich poprzez podejmowanie bardziej złożonych wyzwań, doskonalenie umiejętności w istotnych obszarach oraz rozwijanie indywidualnych obszarów zainteresowania, na przykład w zakresie zaawansowanych technologii, projektowania i budowy budynków, zrównoważonego rozwoju i odporności , urbanistyka, ochrona zabytków i adaptacyjne użytkowanie, opieka zdrowotna lub hotelarstwo. Studenci kierują swoją trajektorią zgodnie z ich zainteresowaniami, rozwijają obszary koncentracji zawodowej poprzez certyfikaty i angażują się w krytyczne badania.

120216_jie-su21600x550.jpg

Oczekuje się, że w ostatnim roku doktoranci M.Arch będą realizować projekt dyplomowy. Projekty dyplomowe składają się z dwóch ścieżek:

  1. Teza projektowa, okazja dla każdego studenta, we współpracy z doradcą wydziałowym, do przeprowadzenia niezależnych badań naukowych i określenia indywidualnego stanowiska w zakresie dyscypliny architektury
  2. Absolwent Design Research Studio, kierowany przez członka wydziału, który bada istotne lub tematyczne problemy architektury.

120181_tumblr_pwjxq73IHi1wqvy81o6_400.jpg

Każdego roku do wydziału U-SoA przyjeżdżają uznani na całym świecie uczeni i stypendyści. Różnorodność zainteresowań i doświadczenia wydziału oferuje studentom możliwości wyboru Advanced Elective Design Studios. Szkoła jest domem dla innowacyjnych jednostek badawczych, w tym RAD-UM, laboratorium poświęconego powstającej technologii osadzonej, Laboratorium Urbanistyki Przybrzeżnej, uznanego programu projektowania / budowy oraz Centrum Urbanistyki i Projektowania Społeczności.

Stopień M.Arch można również skutecznie łączyć z programami studiów zawodowych na miejscu, takimi jak Master of Science in Architecture, Master of Urban Design, Master of Real Estate Development and Urbanism oraz Master of Construction Management.

Silne poczucie wspólnoty, współpracy i odpowiedzialności wśród studentów i wykładowców U-SoA przyczynia się do międzynarodowej rangi naszych programów dla absolwentów.

href = "https://grad.arc.miami.edu/index.html

Pobierz naszą broszurę dla absolwentów

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w University of Miami: School of Architecture »

Ostatnia aktualizacja Sierpień 31, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,100 USD
za kredyt
Termin
Czerwiec 1, 2020
Application period for the Fall 2020 semester is November 1st 2019 - June 1st 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 1, 2020
Application period for the Fall 2020 semester is November 1st 2019 - June 1st 2020

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 1, 2020
Application period for the Fall 2020 semester is November 1st 2019 - June 1st 2020
Data końcowa