Magister Zarządzania łańcuchem Dostaw (TriContinent)

Kühne Logistics University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Zarządzania łańcuchem Dostaw (TriContinent)

Kühne Logistics University

Ten unikalny program studiów magisterskich w zakresie globalnego zarządzania łańcuchem dostaw kieruje się zarządzaniem łańcuchem dostaw z perspektywy integracji, która obejmuje ekonomię, operacje, logistykę, zarządzanie ryzykiem, przywództwo i IT. Ten prawdziwie globalny program odbywa się na trzech kontynentach. Studenci spędzą pierwszy semestr w Hamburgu (Niemcy), drugi semestr w Szanghaju (Chiny), a trzeci semestr w Knoxville (Tennessee, USA). Ostatni semestr poświęcony jest stażowi i pracy magisterskiej.


Magister Nauk Tri-Continent w globalnym zarządzaniu łańcuchem dostaw jest inteligentnym posunięciem kariery - oto dlaczego:/>


Dodaj "globalny" do "zarządzania łańcuchem dostaw"./>

Kiedy mówimy "globalne zarządzanie łańcuchem dostaw", mamy na myśli to! Ten program studiów da ci wyjątkową szansę doświadczenia zarządzania łańcuchem dostaw z perspektywy trzech największych gospodarek świata. Zanurzy Cię w świecie międzynarodowych praktyk biznesowych, a Ty omówisz wpływ globalnych trendów gospodarczych z lokalnymi menedżerami i ekspertami akademickimi.


Przenieś swoją sieć kariery na wyższy poziom./>

W trakcie trwania programu uczniowie wszystkich trzech uniwersytetów partnerskich będą w jednej zintegrowanej klasie. To stawia cię w sieci obejmującej cały świat i łańcuch dostaw, który napędza twoją przyszłą karierę. Umiejętności zarządzania międzykulturowego, które rozwijasz w kontaktach z ludźmi z całego świata, sprawią, że staniesz się prawdziwym obywatelem globalnym.


Ucz się od najlepszych, aby stać się najlepszymi./>

Wszystkie trzy uniwersytety partnerskie mają międzynarodowy korpus studencki, wybitną kadrę naukową, kameralne środowisko nauczania i rozległe więzi korporacyjne. Należą do wiodących instytucji akademickich w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw w swoich regionach. Uczenie się od najlepszych da ci przewagę konkurencyjną na rynku pracy i przyspieszy twoją karierę.


Magister TriContinent w zakresie globalnego zarządzania łańcuchem dostaw jest programem współpracy z Kühne Logistics University , University of Tennessee i Uniwersytetu Tongji./>


Uniwersytety uczestniczące/>


Każda z trzech uczelni uczestniczących w MSc ma szczególne znaczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw, a każda z nich otrzymuje najwyższe pozycje w rankingu dla swojego przedmiotu w swoim krajowym badaniu. Zlokalizowana w wiodącej metropolii logistycznej w północnej Europie, KLU jest jedyną uczelnią logistyki na świecie. Program studiów magisterskich na University of Tennessee (UTK) uważany jest za jeden z najbardziej wszechstronnych i współczesnych programów łańcucha dostaw w skali globalnej. Szkoła Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Tongji była jedną z pierwszych instytucji w Chinach, która oferowała kierunki i specjalizacje w zarządzaniu łańcuchem dostaw./>


Warunki przyjęć/>

  • Licencjat lub równoważnik z uznanej uczelni wyższej *
  • TOEFL, IELTS lub CAE / CPE, aby zademonstrować znajomość języka angielskiego. TOEFL, IELTS lub równoważny certyfikat nie może mieć więcej niż 2 lata w chwili składania wniosku. W przypadku przyjęcia, należy pamiętać, że do rejestracji potrzebny będzie oficjalny raport punktowy (wersja papierowa). Dlatego prosimy o podanie KLU podczas rejestracji na test, jeśli to możliwe (kod instytucjonalny TOEFL to 7373).

* Stopień licencjata musi wynosić co najmniej 180 punktów ECTS. Wymagamy dyplomu z biznesu lub ekonomii, ale rozważymy inne dziedziny, takie jak inżynieria przemysłowa, informatyka biznesowa i matematyka, jeśli stopień licencjata zawiera wystarczającą liczbę kursów (co najmniej cztery) w administracji biznesowej lub ekonomii.

Nie masz jeszcze swojego certyfikatu licencjata? Wystarczy, że dostarczysz transkrypcję zapisów i będziesz mógł złożyć certyfikat licencjata na późniejszym etapie.

Sprawdź https: //www.the- KLU .org / degree-programs / choose-your-program / master-in-supply-chain-management-tricontinent / aby uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji lub wyślij e-mail do badania @ the - KLU .org.

Zdecydowanie zalecamy, aby kandydaci z krajów spoza UE wystąpili do 31 marca, ponieważ proces wizowy trwa do dwóch miesięcy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 1, 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,475 EUR
Information
Deadline
Czerwiec 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Locations
Niemcy - Hamburg
Data rozpoczęcia: Wrześ. 1, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Czerwiec 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 1, 2018
Niemcy - Hamburg
Termin nadsyłania zgłoszeń Czerwiec 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
7 475 EUR na semestr
Filmy

Study at KLU: Tri-Continent Master Global Supply Chain Management