Jeden z najbardziej prestiżowych mistrzów w Hiszpanii

Master w marketingu i strategii komunikacji cyfrowej (MMDI) jest jednym z pierwszych mistrzów w tej specjalności, która była w Hiszpanii. Przez nasze klasy przeszły ponad 600 studentów, którzy obecnie zajmują stanowiska kierownicze w firmach.

Co odróżnia MMDI Fundesem od innych podobnych programów:

 • Stała aktualizacja programów nauczania i klasztoru wydziałów. Ten Magister, bardziej niż jakikolwiek inny, wymaga stałego kontaktu z rzeczywistością firm.
 • Bardzo wysoka zdolność do zatrudnienia. Prawie 100% studentów MMDI znajduje pracę po ukończeniu studiów. Istnieją promocje, w których 100% szans na zatrudnienie zostało osiągnięte po objęciu tego wiodącego programu na rynku.
 • Wysoki poziom przedmiotów. Różnica między mistrzem a kursem jest dokładnie taka, że ​​można przeanalizować dogłębnie każde z narzędzi i przedmiotów.
 • Ciągłe szkolenia W Fundesem zdajemy sobie sprawę, że ta dziedzina wiedzy stale się rozwija, dlatego udostępniamy absolwentom MMDI stały trening (który nazywamy post-mistrzem) w celu aktualizacji i recyklingu nowych trendów, które pojawiają się w tej dyscyplinie. Te zajęcia są bezpłatne i dostępne wyłącznie dla studentów MMDI.
 • Wiele zajęć poza klasą. Pozwala to na lepsze zrozumienie tematów.
 • I wizję firmy jako całości. Co sprawia, że ​​studenci MMDI Fundesem to nie tylko eksperci w środowisku cyfrowym, ale potrafią postrzegać firmę jako całość.

MMDI ma również trzy specjalizacje dostępne dla studentów:

 • Specjalizacja w SEO / SEM
 • Specjalizacja w mediach społecznościowych
 • Specjalizacja w e-commerce

metodologia

Wszystkie programy Szkoły cyfrowej opierają się na praktycznej metodologii i skupiają się na spersonalizowanej nauce ucznia. Programy Szkoły cyfrowej koncentrują się na praktycznym i aktywnym uczeniu się kompetencji cyfrowych Od początku programu MMDI uczeń, licząc na opiekunów, rozwija własną stronę internetową, blog i sklep e-commerce, rozwijając firmę internetową jako projekt.

Metodologia stosowana w MMDI wymaga bardzo dobrze wyszkolonego wydziału, ponieważ zajęcia muszą stać się autentycznymi forami wspólnej wiedzy.

Struktura programu

Program MMDI w FBS Business School jest podzielony na trzy okresy.

Okres podstawowy - specjalność - Post-Master

Podstawowy okres jest tym, który ma na celu ulepszenie wspólnych i istotnych tematów związanych ze światem cyfrowym (relacja tematów znajduje się w pliku PDF programu do pobrania na tej stronie).

Na etapie specjalności student może wybrać specjalności:

 • Specjalizacja w SEO / SEM
 • Specjalizacja w mediach społecznościowych
 • Specjalizacja w e-commerce

Pod koniec tej fazy i przed ukończeniem studiów student musi:

 • Zrealizuj projekt Przygotowanie projektu cyfrowego, w którym można zastosować zdobytą wiedzę dzięki wsparciu i zindywidualizowanej obserwacji opiekuna.
 • Wsparcie dla osobistego planu kariery. Akompaniament do planowania strategicznego planu rozwoju kariery ucznia. Zdolność do zatrudnienia jest jedną z najważniejszych cech MMDI Fundesem.

A kiedy absolwenci studiów kończą, mogą pójść na szkolenie podyplomowe. W tym okresie dobrowolnej obecności uczniowie poszerzają swoją wiedzę, albo dzięki zaawansowanemu szkoleniu niektórych narzędzi studiowanych podczas studiów magisterskich, albo nowym przedmiotom, które uzupełniają szkolenie.

Klasy uzupełniające

Przez cały kurs zajęcia będą odbywać się za pośrednictwem streamingu z udziałem profesorów i przedsiębiorców, którzy nie mieszkają w Hiszpanii, ale z którymi Fundesem może się liczyć jako klaster dzięki łączności. Te zajęcia są interaktywne, a uczniowie mają możliwość uczenia się od nich. najlepsi profesjonaliści na całym świecie.

Cloister

Wydział MMDI składa się z najwyższej klasy specjalistów ze świata cyfrowego.

Profesorowie pracują w firmach o uznanym prestiżu cyfrowym, oprócz tego, że są najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach lub są najlepszymi ekspertami w niektórych przedmiotach nauczanych w Master. Dowodem tego jest wysoka ocena, którą rok po roku otrzymują od naszych studentów.

finansowanie

FBS jest fundacją non-profit, której celem jest rozwój profesjonalistów i firm. Dlatego fundacja oferuje kandydatom serię stypendiów, aby każdy student naprawdę zaangażowany w szkolenie mógł wykonywać MMDI bez problemów ekonomicznych. Ponadto FBS ma bardzo korzystne umowy finansowe z kilkoma podmiotami finansowymi.

Program prowadzony przez:
 • Język hiszpański

Zobacz 2 więcej kursów w Fundesem Business School »

Ostatnia aktualizacja Maj 20, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 18, 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 18, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 18, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

MMDI | Máster en Marketing Digital

Executive Education | Testimonio | Máster en Marketing Digital