Master in Design

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

 • Rodzaj edukacji: Twarzą w twarz.
 • Liczba nowych oferowanych miejsc: 30
 • Kredyty ogółem: 60
 • Nauczane języki: hiszpański.
 • Cena orientacyjna: 45,02 € za kredyt.
 • Stypendium magisterskie: patrz odpowiednie informacje tutaj .

O

Master of Degree in Design jest zaangażowany w holistyczną wizję projektowania jako platformy do poprawy w służbie społeczeństwu.

133110_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg

Rok akademicki 2020–21

Kurs 1

Kod

Temat

Charakter

Kredyty

Oferowane

605728

Animacja i design do produkcji audiowizualnej

Obowiązkowe

6.0

Tak

605722

Formalizacja koncepcji i projektu

Obowiązkowe

6.0

Tak

605721

Projekt i zarządzanie projektem

Obowiązkowe

3.0

Tak

605727

Projektowanie i produkcja przestrzeni kosmicznej

Obowiązkowe

6.0

Tak

605726

Fotografia produktu

Obowiązkowe

6.0

Tak

605724

Obraz wizualny i opakowanie

Obowiązkowe

6.0

Tak

605720

Metodologia projektu i badań

Obowiązkowe

3.0

Tak

605729

Praktyki zewnętrzne

Praktyki zewnętrzne

6.0

Tak

605723

Technologia projektowania

Obowiązkowe

6.0

Tak

605730

Praca magisterska

Praca magisterska

6.0

Tak

605725

Wizualizacja danych

Obowiązkowe

6.0

Tak

cele

Opracuj produkty i strategie projektowe na podstawie zaktualizowanej wizji istniejących technologii i materiałów, uwzględniając efektywne zarządzanie badaniami koncepcyjnymi i procesami produkcyjnymi.

Zapewnienie zaawansowanych szkoleń akademickich i zawodowych, które zachęcają do eksperymentowania w dziedzinie projektowania i jego dostosowania do wielokulturowych kodów i grup, rozwijając określone umiejętności w tej dziedzinie w ścisłym związku z dziedziną zawodową.

odbiorcami

Skierowany do absolwentów i absolwentów uniwersytetów w dziedzinie projektowania, sztuk pięknych i konserwacji i restauracji oraz tych specjalistów z pokrewnych dziedzin, którzy chcą wzmocnić i zaktualizować swoją wiedzę. Również dla tych, którzy z innych dziedzin chcą uzupełnić swoje szkolenie, łącząc je z projektowaniem.

Po co studiować tego Mistrza?

Firmy i instytucje z różnych dziedzin wymagają kreatywności i wiedzy projektantów, którzy muszą odpowiedzieć na wyzwania i wymagania zmieniającego się świata. Magister uniwersytetu zapewnia szkolenia teoretyczne i praktyczne, aby skutecznie stawić czoła wyzwaniom zawodowym, dołączając do kreatywnych zespołów. Szkoli także studenta, aby założył własną firmę lub pozwala mu kontynuować karierę naukową na studiach doktoranckich.

Warunki przyjęcia na studia magisterskie

Nieaktywni mistrzowie uniwersyteccy

 • Być w posiadaniu dowolnego z następujących tytułów:
  • Oficjalny stopień uniwersytecki w Hiszpanii.
  • Tytuł wydany przez instytucję Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA) i upoważniający w kraju wydania do uzyskania dostępu do edukacji magisterskiej.
  • Tytuł systemów edukacyjnych poza EHEA, które uprawniają w kraju wydania do uzyskania dostępu do edukacji magisterskiej, homologowane lub zadeklarowane jako równoważne ze stopniem i poziomem akademickim Ministerstwa Edukacji i Kształcenia Zawodowego . W przypadku braku wspomnianej homologacji lub równoważności konieczne będzie posiadanie autoryzacji lub pozwolenia na dostęp wydanego przez ten uniwersytet.
 • Lub przeprowadzaj podczas kursu, na którym wstępnie zapisujesz się na studia prowadzące do uzyskania któregokolwiek z poprzednich stopni i jesteś w stanie udowodnić, że uzyskałeś to samo przed 30 września 2020 r .
 • Ponadto uczniowie z zagranicznych systemów edukacyjnych, których język ojczysty różni się od hiszpańskiego, muszą udowodnić poziom B2 języka hiszpańskiego (lub wyższy) .
 • Szczegółowe wymagania, które może mieć jeden z wymaganych mistrzów. Możesz się z nią zapoznać, wchodząc na stronę internetową samego Mistrza.
Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Czytaj więcej

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Pokaż mniej