Master in Communication Technology (MCT)

Informacje ogólne

Opis programu

Studia magisterskie mają na celu zaznajomienie specjalistów z dobrze rozwiniętym zrozumieniem kompetencji związanych z technologią informacyjną, stworzenie ekspertów w zakresie korzystania z najnowocześniejszych technologii na rynku, ale także sprawienie, aby mogli łatwo dostosować się do różnych rodzajów technologii i technologii. dostawców. Ci profesjonaliści powinni być w stanie wziąć odpowiedzialność za planowanie zadań i projektów, projektowanie i rozwiązywanie problemów.

Dla kogo to jest?

Master jest skierowany do absolwentów wyższych uczelni i szkół biznesu, szczególnie ze stopniem w dyscyplinach związanych z informatyką (matematyka, fizyka, statystyki, inżynieria, chemia, itp.).

W przypadkach, gdy wnioskodawca nie posiada wykształcenia uniwersyteckiego i chciałby uzyskać profesjonalną certyfikację, możliwe jest uzyskanie akceptacji, jeśli może poświadczyć, że ma 2-3 lata doświadczenia w technologii informacyjnej na poziomie średnim w swojej firmie .

earth, internet, globalisationTheDigitalArtist / Pixabay

Cele

Studia magisterskie mają na celu zaznajomienie specjalistów z dobrze rozwiniętym zrozumieniem kompetencji związanych z technologią informacyjną, stworzenie ekspertów w zakresie korzystania z najnowocześniejszych technologii na rynku, ale także sprawienie, aby mogli łatwo dostosować się do różnych rodzajów technologii i technologii. dostawców.

Ci profesjonaliści powinni być w stanie wziąć odpowiedzialność za planowanie zadań i projektów, projektowanie i rozwiązywanie problemów.

Dzięki tym cechom uczniowie będą przygotowani na stanowiska techniczne z odpowiedzialnością za nadzór, gdzie mogą rozwinąć niektóre z następujących umiejętności:

  • Analizowanie potrzeb i sugestie, w jaki sposób technologie komunikacyjne mogą usprawnić działalność.
  • Opracowanie rozwiązań uwzględniających potrzeby biznesowe.
  • Wdrażanie rozwiązań komunikacyjnych w ustawieniach biznesowych.
  • Wsparcie techniczne dla komunikacji w krytycznych i / lub złożonych ustawieniach.

Zawartość

Program Master's in Communication Technology składa się z 5 modułów oraz końcowego projektu.

Pierwsze cztery moduły koncentrują się wokół rozwoju umiejętności technicznych w różnych dziedzinach komunikacji, a także rozwoju umiejętności projektowania i rozwiązywania problemów związanych z badanymi technologiami.

Piąty moduł ma na celu wyposażenie studentów w podstawowe narzędzia do realizacji projektów badawczych.

Końcowy projekt jest bardzo ważny. W nim student musi wykazać się umiejętnościami, których się nauczył i rozwinął w trakcie programu poprzez projekt badawczo-rozwojowy.

Zawartość różnych modułów jest zgodna z niektórymi z najbardziej uznanych profesjonalnych certyfikatów w świecie komunikacji. Uczniowie będą zachęcani i pomogą uzyskać niektóre z tych certyfikatów.

Oficjalny brytyjski dyplom

W CESTE podążamy za brytyjskim modelem edukacyjnym , zgodnie ze standardami QAA (brytyjska agencja ds. Zapewnienia jakości w szkolnictwie wyższym) i nadzorowanym przez University of Gales (University of Wales). Ten model prowadzi zarówno projekt, jak i renowację naszych modułów i zajęć, a także naszą edukacyjną innowację, zawsze szukając nowych sposobów i metod nauczania bardziej efektywnie.

Zgodnie z brytyjskim modelem edukacyjnym nasza metodologia to:

  • Dynamiczny i stale aktualizowany.
  • Innowacyjność, stosowanie najnowszych trendów edukacyjnych, takich jak symulacje zarządzania, myślenie projektowe lub odgrywanie ról.
  • Praktyczne, aby nasi uczniowie mogli rozwijać własne rozumienie, procedury i style pracy.
  • Spersonalizowany, skupiony wokół małych grup i zwracający uwagę na umiejętności i wyjątkowość każdego ucznia.
  • Autentyczne osobiste doświadczenie, które zachęca uczniów do rozwijania ich największego potencjału.
  • Nowoczesne, wykorzystujące najnowsze trendy metodyczne () oraz aktualne technologie i ich możliwości (każdy student otrzymuje laptopa i początek jego programu studiów jako narzędzia pracy).

109448_Metodologia.jpg

Dziedzina specjalizacji

Technologie informacyjne i komunikacyjne

Ciężko pracowaliśmy, aby zaoferować ci najbardziej bezpieczną, wydajną i prawdopodobnie jedną z najbardziej kompletnych edukacyjnych na rynku technologii informacyjnej i komunikacyjnej, która zawiera zarówno solidne podstawy, jak i informacje o najnowszych innowacjach (aplikacje, sztuczna inteligencja, wirtualne rzeczywistość, gry wideo i nowe środowiska programistyczne). Oferta stworzona przez profesjonalistów, dla profesjonalistów i przyszłych profesjonalistów, bez całej biurokracji.

Staże i rozwój zawodowy

Wszystkie nasze programy studiów uniwersyteckich, zarówno licencjackich, jak i magisterskich, obejmują możliwość odbycia stażu biznesowego w trakcie studiów w celu rozwoju zawodowych planów kariery. Dodatkowo możesz zrobić międzynarodowy staż, jeśli tak zdecydujesz.

Studenci zagraniczni

Dla studentów zagranicznych konieczne jest posiadanie minimum języka hiszpańskiego na poziomie B1, aby zapisać się na pierwsze zajęcia. W przypadku, gdy nie masz jeszcze takiego poziomu znajomości języka hiszpańskiego, uniwersytet oferuje możliwość zapisania się na intensywny kurs języka hiszpańskiego w celu uzyskania wymaganej certyfikacji. Po ukończeniu student będzie przygotowany do zdania egzaminu na poziomie C1 z Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Stopni

Oficjalny brytyjski dyplom

Magister technologii komunikacyjnych

University of Wales

Titulación propia

Máster en Tecnologías de la Información y la Comunicación

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Dodatek do dyplomu europejskiego można dodać do dyplomu. Jest to dokument dodany do dyplomu potwierdzającego ukończenie przez studenta szkolenia, które należy rozumieć w porównaniu z dyplomami innych państw członkowskich Unii Europejskiej, zgodnie z Europejskim Systemem Transferu i Akumulacji Punktów (ECTS).

Nasze akredytacje116038_accCESTE.jpg

Ostatnia aktualizacja Cze 2019

Informacje o uczelni

At CESTE, Escuela Internacional de Negocios, we offer you a different kind of educational model. For university students: official undergraduate and Master’s degrees framed by the best educational mod ... Czytaj więcej

At CESTE, Escuela Internacional de Negocios, we offer you a different kind of educational model. For university students: official undergraduate and Master’s degrees framed by the best educational model in the world—the British. For professionals and executives: important and prestigious certifications, executive programmes and coaching services for you to overcome the next challenge in your professional career. Pokaż mniej