Master in Business Economics (M.Sc.)

Informacje ogólne

Opis programu

Popraw swoje zrozumienie i wiedzę z zakresu ekonomii biznesu dzięki programowi Master. Oferujemy rygorystycznie metodologicznie i skuteczne podejście do analizy zagadnień ekonomiki biznesu , zachęcając jednocześnie do etycznej refleksji nad pozycją menedżera w społeczeństwie, zmianami w świecie korporacyjnym oraz koniecznością utrzymania równowagi w dzisiejszej zglobalizowanej gospodarce.

Master in Business Economics został uwzględniony w 100 najlepszych czasopismach Financial Times w zarządzaniu oraz w 95 najlepszych europejskich szkołach biznesu . Program wyróżniał się pod względem „stosunku jakości do ceny”.

Wydział Biznesu i Ekonomii posiada wiele akredytacji i zapewnia wysokiej jakości, skoncentrowane na uczniu nauczanie z naciskiem na działania oparte na projektach i samodzielne rozwiązywanie problemów. Wydział ma siedzibę w centrum Antwerpii, miasta położonego w sercu Europy o bogatym dziedzictwie kulturowym.

Treść programu

Program studiów magisterskich z zakresu ekonomiki biznesu obejmuje 60 punktów ECTS. Roczny program studiów trwa w pełnym wymiarze godzin i trwa od końca września do lipca. Egzaminy odbywają się w styczniu i czerwcu.

Wszyscy studenci zapisani na ten program magisterski biorą udział w czterech obowiązkowych kursach, które poprawiają ich zdolność do rozpoznawania i rozwiązywania problemów administracji biznesowej w metodycznie rozsądny i skuteczny sposób.

  • Etyczny i zrównoważony biznes
  • Międzynarodowy projekt doradczy
  • Metody badawcze w ekonomii biznesu
  • Zarządzanie strategiczne

128926_CityCampusAulaRectorDhanispreview_Nieuwjaarsreceptie20172.jpg

Wybór specjalizacji specjalnej i nieletniej umożliwia specjalizację i dostosowanie programu do osobistych zainteresowań . Możesz wybierać spośród następujących tematów:

  • Rachunkowość
  • Nauka danych
  • Zarządzanie europejskie i międzynarodowe
  • Finanse
  • Marketing
  • Strategia i organizacja

Praca magisterska jest ukoronowaniem akademickiego programu studiów magisterskich. Praca magisterska przedstawia dogłębną wiedzę na temat podstaw, struktur i metodologii leżących u podstaw programu Business Economics.

Ścieżka Carreer

Absolwenci Business Economics zajmują stanowiska kierownicze zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym . Wiele możliwości pracy jest dostępnych w sektorach doradczych, audytowych i poświadczających, bankowości i ubezpieczeń, a także w korporacjach przemysłowych i komercyjnych. Inną opcją kariery są badania ekonomiczne i zarządzanie.

Dlaczego warto wybrać UAntwerp ?

„Ten program oferuje przedsiębiorcze podejście, w którym studenci biorą udział w różnych pracach projektowych, które stymulują postawę rozwiązywania problemów, kreatywność i krytyczne myślenie, łącząc tematy kursu i teorie z rzeczywistymi sytuacjami”.

Ayukki Sastria | Indonezja

127156_BusinessEconomics_fotofiche_1180op361_Bijlage1_banner_businesseconomics.jpg

Ostatnia aktualizacja Sty 2020

Informacje o uczelni

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Czytaj więcej

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Pokaż mniej

Akredytacje

EFMD Epas Accredited