Magister W Reklamie

Raffles Milano - International Fashion and Design School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister W Reklamie

Raffles Milano - International Fashion and Design School

Dziesięć niesamowitych miesięcy. Dziesięć najwyższej klasy agencji w sali wykładowej, jedna co miesiąc. Dziesięć niepowtarzalnych szans na naukę poprzez robienie, od łokcia do łokcia z najlepszymi. The Raffles Milano Masters: w końcu ktoś je wymyślił.

Czemu?

Monolit się rozpada. Reklama szuka nowych sposobów dotarcia do ludzi, którzy są bardziej czujni i uliczni niż w przeszłości. Kiedyś było mnóstwo pieniędzy i kilka mediów. Dziś jest dokładnie odwrotnie i od solidnego bloku zasad i metod z przeszłości, musimy teraz szybko przejść do reklamy, która może płynąć jak ciecz do wszystkich przestrzeni udostępnionych przez technologię.

Profesjonalne możliwości

Nie chcemy wychowywać egzekutorów ścieżek teoretycznych budowanych gdzie indziej przez innych, ale aktywnych, skutecznych, odpowiedzialnych reklamodawców, gotowych wziąć na siebie ciężar każdego etapu rozwijania pomysłu, od briefingu po publikację i gromadzenia informacji zwrotnych. Po zakończeniu kursu studenci będą mogli znaleźć pracę w dużych włoskich i międzynarodowych grupach, firmach usługowych, biurach konsultingowych, a także organizacjach pozarządowych i instytutach badawczych, a także zaakceptować wyzwanie i założyć własną firmę.

Kto powinien uczęszczać

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów z wyższym wykształceniem i / lub doświadczeniem zawodowym w dziedzinach związanych z projektowaniem obrazów, reklamą, komunikacją i marketingiem oraz ogólnie dla wszystkich, którzy uważają, że komunikacja jest opłacalnym wyborem zawodowym i silną pomocą w indywidualnym rozwoju . Uczestnikami są zarówno copywriterzy, dyrektorzy artystyczni i account managerowie agencji przyszłości, ale także aspirujący menedżerowie komunikacji korporacyjnej.

Program

Jeśli chcesz dostać się na szczyt, ucz się od tych, którzy już tam są. Nasi studenci mają szansę zdobyć w pełni zaokrągloną wizję nowego podejścia do budowania marki, pracując ramię w ramię ze specjalistami, którzy przewodzą na dzisiejszym rynku. Kurs analizuje techniki komunikacji, które wspierają markę, w tym niektóre, które są rzadsze - ale kluczowe - takie jak zarządzanie kryzysowe i metody obrony przed fałszywym brandingiem. Pod koniec kursu studenci będą mieli wyraźną ocenę stanu techniki reklamy.

Tematy

 • Odprawa
 • Analiza właściwości produktu.
 • Stymulowanie technik pomysłów.
 • Kopiowanie.
 • Kierunek sztuki.
 • Układ i storyboard.
 • Prezentacja.
 • Idea rentowności (zdolność kampanii).
 • Produkcja.

Adnotacje

W odniesieniu do jakości i skuteczności jego modelu dydaktycznego, kurs Masters został zatwierdzony przez:

68292_ENDORSMENT_PRODUCTDESIGN.jpg

Wykładowcy wzornictwa

Nauka bezpośrednio od praktyków jest najlepszym sposobem na pobranie najbardziej zaawansowanych wizji i metod u źródła. W przeciwieństwie do konwencjonalnych mistrzów, Raffles Milano Masters wnoszą bezpośrednią wiedzę bezpośrednio do sali wykładowej, a dziesięć liderów rynku zajmuje w ciągu dziesięciu miesięcy pulpit.


Projekt
M

Projekt
DLVBBDO
Agencja reklamowa
dlvbbdo.com
Projekt
Ogilvy

Wykładowcy w metodzie

Istnieją pewne rodzaje praktycznej i teoretycznej wiedzy i umiejętności, których nie można nauczyć się z dnia na dzień, ale potrzebują dostosowanych korepetycji. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz ich potrzebować, ale jedno jest pewne: będziesz.

metoda
Giovanni Pelloso
Historyk i krytyk
giovannipelloso.Linkedin

Firmy

W ciągu prawie trzydziestu lat pracy, grupa Raffles stworzyła znaczącą sieć partnerów, którzy uczestniczą w naszych kursach trzyletnich i magisterskich. Reputacja tych firm i jakość relacji z nimi rozwiniętych są gwarancją zdecydowanie płodnego spotkania między edukacją a biznesem.

Adidas, Aigner, Bstrong>master@raffles-milano.itstrong>strong>master@raffles-milano.it o 18.00 Raffles Milano zaprasza studentów do spotkania z jedną z głównych osobistości, które chodzą po etapie projektowania, stylu i wzornictwa. Słuchanie historii i pomysłów, które wpływają na rynek i napędza nasz sposób myślenia - prosto z ust konia - jest niesamowitą okazją, która dodaje treści do naszych programów akademickich. Oto plan spotkań na nadchodzący rok.strong>master@raffles-milano.itp>Maksymalna liczba studentów, którzy mogą zapisać się na każdy z naszych kursów magisterskich to 20.strong>master@raffles-milano.itóch fazach. Pierwsza selekcja to pokaz oparty na dokumentacji otrzymanej od studenta. Jeśli aplikacja spełnia wymagania, organizowany jest indywidualny wywiad z Liderem kursu.strong>master@raffles-milano.itwszystkie elementy składające się na profil osoby: portfolio, wcześniejsze studia, doświadczenie zawodowe, zajęcia pozalekcyjne i listy prezentacyjne.strong>master@raffles-milano.it/p>strong>master@raffles-milano.itstyczne i / lub zawodowe,strong>master@raffles-milano.itpoprzednich badań,strong>master@raffles-milano.ittach z udziałem,strong>master@raffles-milano.it angielskim,strong>master@raffles-milano.it studentów włoskich lub innych państw członkowskich UE,strong>master@raffles-milano.ite opłaty za wniosek w wysokości 100 euro.strong>master@raffles-milano.itkandydaci mogą przesłać dokumenty dotyczące przyjęcia na strong>master@raffles-milano.itles-milano.it" target="_blank" rel="noreferrer noopener">strong>master@raffles-milano.it

Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij formularz "Wniosek o informacje".

Opłaty

 • Studenci z Unii Europejskiej i EFTA:
  15 000 euro (łącznie z podatkami).
  Opłata za rejestrację: 3.000 euro
  Czesne: 12 000 euro
 • Studenci spoza Unii Europejskiej:
  19 000 euro (ogółem, w tym podatki).
  Opłata za rejestrację: 3.000 euro
  Czesne: 16.000 euro
 • Opłata za zgłoszenie:
  Kandydaci, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie na nasze studia magisterskie, muszą uiścić opłatę za wniosek w wysokości 100 euro.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Włoski


Ostatnia aktualizacja January 12, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Listop. 2018
Duration
Czas trwania
10 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
15,000 EUR
Locations
Włochy - Mediolan
Data rozpoczęcia: Listop. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Listop. 2018
Włochy - Mediolan
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
Studenci z Unii Europejskiej i EFTA (ogółem, w tym podatki); 19 000 euro studentów z Unii Europejskiej (ogółem, w tym podatki).