Master w prawa empreasa

Informacje ogólne

Opis programu

Master in Business Law koncentruje się na roku studiów, całą wiedzę i narzędzia niezbędne do uczestników w celu zwiększenia ich wiedzy, umiejętności analitycznych i podejmowania decyzji w odniesieniu do różnych dziedzin prawa, może pochodzić od każda okoliczność w biznesie. Dowodem na to znajduje się w znacznej liczbie naszych absolwentów, którzy są obecnie rozwijających swoje czynności zawodowe w firmach krajowych i zagranicznych oraz wiodących firm.

Studenci obecnie robi to panom nabyć specjalistyczne szkolenia, które pozwala im na nowe wyzwania zawodowe w świecie prawnym i biznesowym.

W naszym Mistrzem w prawie gospodarczym oferujemy: - mistrzem w głębokim prawo, kompletne i konkretnym, przyznawany maksymalnie 3 razy rankingu prestiżowego czasopisma "Świat" jako jednego z najlepszych mistrzów w dziedzinie prawa w Hiszpanii ,

  • Specjalistyczne szkolenia, wszystkie umiejętności, aby grać prawnik jest sukces w świecie prawnym i biznesowym.
  • Rok intensywnej nauki przez mistrza w prawie międzynarodowym i wielokulturowym, w którym zarówno nauczyciele i koledzy z klasy tworzą zbiór ponad 23 różnych narodowości.
  • Magister w wybitnie praktyczny ostrości prawo do swojego zatrudnienia.

Dr Luis Javier Cortés Domínguez Magister Dyrektor Firma Prawo CIFF

Cele

Master of Business Law (11th Edition) na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Alcalá i CIFF organizowane wspólnie we współpracy z Grupą Santander i ACT, ma na celu wyposażenie uczniów do nowej wiedzy Prawo gospodarcze, które pozwalają rozszerzyć wizję zawodowych, wprowadzenie tych tematów, które odnoszą się do rzeczywistości przedsiębiorstw: fuzje i przejęcia, finansowe rekrutacji, finansów, operacji korporacyjnych, prawa korporacyjnego, ładu korporacyjnego i prawa własności intelektualnej Konkurencja.

Program jest odpowiedzią na potrzeby kształcenia młodych prawników, złożonych z gwarancji pozwalających na rynek pracy, ponieważ często trudno jest uzyskać dostęp do specjalistycznej popytu wymagane przez duże korporacje.

Ostatnia aktualizacja Lis 2014

Informacje o uczelni

Bienvenido a CIFF -Centro Internacional de Formación Financiera- Escuela de Negocios especializada en finanzas con sede en Madrid. Nuestra Escuela comienza su andadura en 2001, impulsada por Santander ... Czytaj więcej

Bienvenido a CIFF -Centro Internacional de Formación Financiera- Escuela de Negocios especializada en finanzas con sede en Madrid. Nuestra Escuela comienza su andadura en 2001, impulsada por Santander y la Universidad de Alcalá, como Fundación privada, sin ánimo de lucro e independiente en su gestión. Pokaż mniej