master w kolorze informatyki i mediów, technologii

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

University of Saint-Etienne (Francja), University College Gjovik (Norwegia), Uniwersytetu w Granadzie (Hiszpania), oraz Uniwersytetu w Joensuu (Finlandia) zostały zatwierdzone przez UE dostarczyć nowy dwa master lat program zatytułowany Kolor w Informatyka i Media Technology (CIMET), w ramach prestiżowego programu Erasmus Mundus.

Program główny jest szeroko interdyscyplinarne, studenci prowadzenia badań związanych z jedną z następujących dziedzin: robienie zdjęć w kolorze, urządzeń i przetwarzania; Spectral nauka kolorów, technologie i modele systemów multimedialnych.

kryteria przyjęć
Aby zakwalifikować się do przyjmowania, wnioskodawcy muszą mieć dyplom licencjata lub równoważny w dziedzinie informatyki, fizyki, optyki i nauki obrazowania. Wstęp będzie opierać się na doskonałości akademickiej. Program studiów rozpoczyna się jesienią 2008 roku. Ten program jest zasadniczo master interdyscyplinarny, obejmujący fotonika, wizja informatyce i obrazowania, informatyki i technologii medialnych jako mieszankę odpowiedniej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wszystkie kursy będą prowadzone w języku angielskim. Program zażąda wysokiej mobilności, ale możliwe jest głównie studiów w jednej uczelni i host uczestniczyć tylko jeden semestr w innej uczelni.

Ostatnia aktualizacja May 2011

Informacje o uczelni

Gjøvik University College ma około 2400 studentów i 270 pracowników. Gjøvik University College University College w Norwegii z perspektywy międzynarodowej. 24 krajów są reprezentowane wśród naszych p ... Czytaj więcej

Gjøvik University College ma około 2400 studentów i 270 pracowników. Gjøvik University College University College w Norwegii z perspektywy międzynarodowej. 24 krajów są reprezentowane wśród naszych pracowników jesienią 2009 roku. GUC powstała w wyniku reorganizacji szkolnictwa wyższego w Norwegii 1994 roku. Programy studiów na University College Gjøvik są podzielone pomiędzy 3 z 14 wydziałów podstawowe wykształcenie na poziomie studiów licencjackich i 3 kapitan programów. Wyższa Szkoła oferuje programy studiów w temacie obszarach zdrowia, opieki, technologii i mediów. Ponadto kilka wykształcenie nadal są oferowane. Wielu programów studiów na University College Gjøvik (GUC) są jedynymi tego typu w Norwegii. Około 2400 studentów kształci się na uczelni uniwersyteckich w tej chwili. Zjednoczeni z kampusu masz wszystko, czego potrzebujesz w tej samej miejscowości: sala wykładowa, pracownie komputerowe, biblioteka, stołówka i czytania romm Pokaż mniej
Gjøvik , Osło + 1 Więcej Mniej