Master of Science w inżynierii

Informacje ogólne

Opis programu

MS Engineering posiada dwa obszary wyróżnień: Mechatroniki i techniki kolejowej. Obszar nacisk w mechatronice bazuje na istniejącym BS w Inżynierii ze specjalizacją w zakresie mechatroniki. Obszar nacisk na techniki kolejowej jest wzmocniona przez pracowników i laboratoriów na przewozy Technology Center, Inc. (TTCI), centrum inżynierii światowej klasy w mieście Pueblo. Jednostka zależna od Stowarzyszenia Kolei Amerykańskich Ameryki, TTCI jest "wiodącą organizacją badań i testów transport, dostarczanie rozwiązań technologicznych pojawiających się w branży kolejowej w całej Ameryce Północnej i na świecie." (Www.aar.com) Oczekiwany studenckie uczenia się. Każdy absolwent MSE będą mogli:

 • Zastosuj zaawansowanej wiedzy w zakresie inżynierii do formułowania i rozwiązywania problemów technicznych.
 • Zaprojektowanie układu, części lub procesu w celu zaspokojenia potrzeb w obrębie pożądanych realistycznych ograniczeń, takich jak ekonomia, środowiskowych, społecznych, politycznych, etycznych, zdrowia i bezpieczeństwa, manufacturability i trwałości.
 • Udana Wnioskodawca do programu MSE będzie mieć tytuł licencjata w oparciu ilościowo z regionalnym akredytowanych uczelni lub uniwersytetu. Studenci z non-ilościowo na podstawie stopni matur mogą być przyjęci warunkowo, ale mogą być wymagane dodatkowe przesłanki.

MS w inżynierii stopień składa się z 16 godzin semestr wymagane kursy i 17 godzin semestr zajęć fakultatywnych, w tym kredytów pracy magisterskiej, w sumie co najmniej 33 godzin w semestrze. Nie więcej niż 12 kredytów kursów 400 szczebla mogą być liczone dla absolwenta kredytu. Kursy z zatwierdzonego zestawu obieralnych może być podstawione, jeśli zostanie zatwierdzony, na wymaganych kursów, za które student może wykazać opanowanie w wyniku poprzedniej pracy oczywiście.

Studenci mogą być dopuszczone bez następujących przesłanek, ale będą musiały spełniać te wymagania poprzez podejmowanie kursy poziomowania:

 • Dwa semestry rachunku, odpowiednik Math 126 i 224 w Math CSU-Pueblo,
 • Dwa semestry fizyki oparte nazębnego, co odpowiada Phys 221 / 221l i 222 / 222l,
 • Programowanie komputerów, najlepiej w Matlab, równoważne z EN 103,
 • mechaniki inżynieryjnej (statyki i dynamiki), równoważne z EN 211 i 212,
 • obwodów elektrycznych, równoważne z EN 231 / 231L,
 • Liniowe systemy sterowania analogowego teorii, odpowiednik normy EN 360,
 • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyki oparte odpowiednik EN 365 (tylko w inżynierii kolejowej), a
 • Inżynieria ekonomii lub finansów, odpowiednik EN 343.

Program 33-kredytowej stopnia składa się z następujących elementów:

 • 2 kredyty w seminarium MS, EN 593. Wprowadzenie do filozoficznych, metodologicznych i etycznych problemów w przemyśle maszynowym, w tym badań technicznych.
 • 12 kredytów w podstawowych tematów w obszarze nacisk, wymienione poniżej.
 • 19 kredytów w obieralnych. W połączeniu z doradcą wydziału student wybierze kursy budować na i rozwinąć wiedzę i umiejętności ucznia na poparcie planów studenta w zakresie zatrudnienia i przyszłych absolwentów studiów. Uczniowie są zachęcani, aby wybrać opcję tezy (6 punktów), a także robić projekty branżowe oparte. Absolwent poziom zajęć jest dostępny w: ergonomia, planowania i sekwencjonowania, symulacji, projektowania i kontroli, inżynierii, ekonomii zaawansowanych badań operacyjnych, planowania i projektowania obiektu, planowania operacji i kontroli. Studenci mogą potrwać do 12 punktów z wyższego poziomu pracy oczywiście licencjackich w tym: systemy kontroli kontroli jakości i niezawodności procesów produkcyjnych, badania czasu i ruchu, bezpieczeństwa, komputerowo zintegrowane wytwarzanie, i robotyki przemysłowej. Studenci mogą również brać udział w kursach na poziomie absolwentem CSU-Pueblo Hasan School of Business.

Mechatronika Rdzeń:

 • PL 507 Wirtualna rzeczywistość. Zasady, praktyczne aspekty i zastosowania systemów i komponentów wirtualnych rzeczywistości, takich jak interfejsy 3D, wyświetlacze (3d, wizualne, dotykowe, słuchowe), śledzenie pozycji i środowisk wirtualnych.
 • PL 513 sztucznej inteligencji. Wpisy w sztucznej inteligencji, w tym rachunku predykatów, strategie wyszukiwania oraz uczenia maszynowego z aplikacjami.
 • PL 560 zaawansowane elementy sterujące. Stan przestrzeń oparta analiza / projektowanie linearnych systemów kontroli są wprowadzane w obu Ciągły i discrete- domen czasowych. Nieliniowe systemy i metody linearyzacji są objęte gwarancją.
 • PL 562 Inteligentne robotyki. Teoretyczne i praktyczne aspekty zaawansowanych robotów tematów takich jak trajektorii generacji, planowania ścieżki i kontroli logiki decyzji, zaawansowanych czujników, autonomicznych robotów mobilnych i humanoidów.

Kolej rdzeń inżynierii:

 • PL 511 Structural engineering. Podstawowe czynniki w projektowaniu Szynie drogowe, skrzyżowania i mosty wraz ze zrozumieniem w kontrolowaniu reakcji konstrukcji pod obciążeniem dynamicznym. Zastosowanie Międzynarodowego Kodeksu Budowlanego.
 • PL 531 systemy zasilania trakcji kolejowej. Kompleksowa analiza i projektowanie systemów elektroenergetycznych na kolei w tym zasilaczy AC / DC i silniki liniowe, szyny trzecich, sieci trakcyjnej i podstacji / systemów dystrybucyjnych.
 • PL 551 Zarządzanie flotą. Zarządzanie wszystkimi różnorodnych aktywów posiadanych przez organizację. firma Fleet zarządzania i ekonomii, analizy ryzyka, systemy informacyjne, planowania i kontroli pojazdu, wydajności, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami ochrony środowiska.
 • PL 552 dynamikę pojazdu. Umiejętności analityczne i komputerowe do analizy komponentów i całych zespołów roboczych. Kinematyczna i dynamiczna analiza kinetyczna, czasu i częstotliwości symulacje dynamiki układów stosowanych w pojazdach.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Colorado State University-Pueblo is nestled in a historically and culturally rich community of more than 100,000 people, located in the southern part of the state near the foothills of the Rocky Mount ... Czytaj więcej

Colorado State University-Pueblo is nestled in a historically and culturally rich community of more than 100,000 people, located in the southern part of the state near the foothills of the Rocky Mountains—just a short drive to Denver and Colorado Springs. Pokaż mniej