Master of Science w inżynierii systemów zarządzania (msesm)

Informacje ogólne

Opis programu

Dzisiejsi inżynierowie są rutynowo obliczu szerszych obowiązków służbowych, które wymagają ich połączyć aspekty menedżerskie z aspektów technicznych.

Od czasu swojej premiery w 2002 roku jako pierwszy program tego typu w całym regionie, nasze Inżynieria Systems Management (ESM) stopień magistra stał się jednym z najbardziej popularnych stopni naukowych w AUS. Popyt na nasz program pozostaje na wysokim poziomie średnio 25 uczniów, którzy zapisują się w nim co roku.

Nasz program stał się czołową wyborem dla inżynierów, których celem jest współpraca w obszarach, które integrują technicznych umiejętności inżynierskie z umiejętności menedżerskich i ekonomii. Nasz program jest zaprojektowany w celu wzmocnienia zarządzania i umiejętności technicznych wszystkich inżynierów, niezależnie od dyscypliny, w celu zaspokojenia potrzeb rynku w ZEA i innych krajów Zatoki Perskiej.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy naukowi, nowoczesne laboratoria i pomieszczenia zasobów i dynamiczny program, który jest zsynchronizowany z wymaganiami rynku globalnym, zdobył nasz program się znakomitą reputacją w całym regionie.

Statystyki pokazują, że 75 procent wszystkich inżynierów w ZEA na siebie odpowiedzialność zarządzania w ciągu pierwszych pięciu lat praktyki zawodowej. I właśnie dlatego nasz program zapewnia, że ​​nasi uczniowie są wyposażone w odpowiednie narzędzia, aby skutecznie radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami zawodowymi, które przychodzą drogę.

Nasz multidyscyplinarny program poświęcony integracji umiejętności zarządzania z wiedzą techniczną z różnych dyscyplin inżynierskich w celu realizacji czynności roboczych i całych projektów bardziej ekonomicznie i wydajnie. Nasz program obejmuje:

  • integracja elementów systemu-ludzi, informacji, sprzętu, oprogramowania, energii, gospodarki i procesów do zarządzania technologii, działań i projektów w pracy sektorów publicznego i prywatnego.
  • opracowanie realistycznych alternatyw, zastosowanie praktycznych kryteriów decyzyjnych oraz wdrożenie wybranych rozwiązań.
  • identyfikacja, zbieranie i analiza inżynierii i innych informacji, aby technicznie wykonalne i dźwiękowe finansowo racjonalnych decyzji
  • działanie i przebudowa szerokiego spektrum produktów i procesów

Wierzymy, że absolwent naszego programu MSESM powinny być w stanie skutecznie:

  • zastosować techniki, narzędzia i umiejętności technicznych zarządzania systemami w celu rozwiązania rzeczywistych problemów
  • przeprowadzenie analizy ekonomicznej i finansowej projektów i działań inżynieryjnych
  • Funkcja jako skuteczny członek zespołu interdyscyplinarnego i skutecznie komunikować się w mowie i piśmie formy
  • rozpoznać profesjonalne i etyczne obowiązki i podjąć odpowiednie działania w kontekście globalnym, jak i społecznej
  • angażować się w teoretycznych i stosowanych projektów badawczych
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

American University of Sharjah is an independent, not-for-profit coeducational institution, based consciously upon American institutions of higher education. The university is a leading comprehensive ... Czytaj więcej

American University of Sharjah is an independent, not-for-profit coeducational institution, based consciously upon American institutions of higher education. The university is a leading comprehensive coeducational university in the Gulf, and serves students from the region and from around the world. AUS aims to be the region’s leader in higher education, known for excellence and innovation in teaching, learning, research and service. Pokaż mniej