Master of Science in International Business

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Oferowany wspólnie między Międzynarodową Szkołą Biznesu UPF, ESCI i Szkołą Zarządzania w Barcelonie w UPF, Magister Nauk Międzynarodowych jest rocznym, pełnoetatowym programem całkowicie nauczanym w języku angielskim. Jest skierowany do absolwentów różnych dziedzin wiedzy, którzy chcą uzyskać wiedzę, techniki, umiejętności i krytyczne postawy, aby zrozumieć i odnieść sukces w obecnym kontekście globalnej firmy. Program obejmuje staż i jednotygodniowy wyjazd służbowy do obcego kraju.

Zorientowany na praktykę i zorientowany na międzynarodowy charakter, Master of Science in International Business jest zorganizowany w taki sposób, aby uczniowie poznawali wszystkie procesy i strategiczne decyzje związane z umiędzynarodowieniem biznesu. Przez cały czas trwania programu studenci uczą się, jak działać na rynkach międzynarodowych, zarządzać zespołami międzykulturowymi oraz komunikować się i negocjować na arenie międzynarodowej. Program programowy rozwija się równolegle do procesu internacjonalizacji firmy: diagnoza wewnętrzna i zewnętrzna (pierwsza kadencja), planowanie strategiczne (druga kadencja) i działalność biznesowa (trzecia kadencja).

Master of Science w biznesie międzynarodowym korzysta z wybitnych, ręcznie wyselekcjonowanych wydziałów UPF na świecie Departamentu Ekonomii i Biznesu oraz profesjonalnej międzynarodowej wiedzy biznesowej ESCI, od dawna uznanej międzynarodowej szkoły biznesu UPF. Wykład programu znany jest z naukowego podejścia, stałego wkładu w tworzenie wiedzy i udowodnionej zdolności do stymulowania i przekazywania wiedzy.

Dlaczego ten program?

 • Posiada specjalistów ze świata międzynarodowego biznesu i wykładowców z Wydziału Ekonomii i Biznesu UPF i ESCI International Business School.
 • Zapewnia studentom umiejętności zarządzania, które są im potrzebne do komunikowania się i negocjowania w wielokulturowym środowisku biznesowym.
 • Pomoże Ci zrozumieć i wdrożyć strategie handlowe, finansowe, dotyczące zasobów ludzkich i operacyjne oraz dostarczy informacji na temat wymagań prawnych dotyczących internacjonalizacji firmy.
 • Pomoże Ci opanować narzędzia analityczne wykorzystywane podczas przygotowywania i wdrażania międzynarodowych planów biznesowych, a następnie wprowadzi je w życie w ramach projektu końcowego.
 • Wymaga, aby studenci ukończyli staż, zapewniając odpowiednie doświadczenie zawodowe w dziedzinie biznesu międzynarodowego.
 • Wysyła studentów w podróż służbową, aby pomóc im zapoznać się z instytucjami, które ułatwiają internacjonalizację i doświadczenie międzynarodowych firm.

Cele

 • Interpretacja bieżących spraw politycznych, gospodarczych i społecznych w międzynarodowym kluczu biznesowym.
 • Aby móc identyfikować, analizować i rozwijać możliwości biznesowe na rynkach międzynarodowych.
 • Pozyskanie i opanowanie narzędzi analitycznych do tworzenia i wdrażania międzynarodowego planu biznesowego i wdrażania ich w końcowym projekcie kursu.
 • Zaprojektować i przeprowadzić analityczne, operacyjne i strategiczne funkcje międzynarodowego biznesu.
 • Opracowanie i wdrożenie strategii handlowych, finansowych, zasobów ludzkich i operacji oraz znajomość wymogów prawnych dotyczących internacjonalizacji przedsiębiorstwa.
 • Promowanie umiejętności zarządzania niezbędnych do komunikacji i negocjacji w wielokulturowym środowisku biznesowym.
 • Aby uzyskać odpowiednie doświadczenie zawodowe w dziedzinie biznesu międzynarodowego po odbyciu stażu magisterskiego.

Dla kogo to jest?

Master of Science in International Business skierowany jest do absolwentów i młodszych specjalistów z różnych środowisk, którzy chcą uzyskać realistyczną, praktyczną i profesjonalną perspektywę międzynarodowego biznesu.

Dowiedz się, czego się nauczysz.

ESCI

Profil

Doświadczenie zawodowe

Wymaganie angielskie

Wszystkie tła

Szukamy kandydatów z maksymalnie 3 letnim stażem pracy.

TOEFL IBT:

CAE: C1

IELTS:

Angielscy native speakerzy i ci, którzy ukończyli studia licencjackie w pełni po angielsku, nie muszą przedstawiać wspomnianego certyfikatu.

Ostatnia aktualizacja Listopad 2018

Informacje o uczelni

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public admin ... Czytaj więcej

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public administration sector: the Barcelona School of Management. Pokaż mniej
Barcelona , Barcelona + 1 Więcej Mniej