Program MS in Finance został opracowany w celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb profesjonalistów finansowych z sektora publicznego i prywatnego, którzy chcą kontynuować swoją karierę, kontynuując zaawansowane badania specjalizujące się w dziedzinie ekonomii finansowej. Głównym celem programu jest zapewnienie gruntownej podstawy w ekonomice finansowej i poprawa stosowanych analiz finansowych i umiejętności badawczych poprzez dostarczanie najnowocześniejszych technik i podejść. Ponadto program jest idealnym przygotowaniem dla uczestników, którzy planują uzyskać tytuł doktora. stopień w finansach.118059_Accounting-Finance7.png

Program

Studenci po raz pierwszy zapoznają się z ogólnymi ramami teorii finansowych i koncepcji z zakresu finansów przedsiębiorstw, rynków finansowych i instytucji oraz makroekonomii. Wiedza i umiejętności nabyte podczas kursów początkowych pozwalają na zaawansowane dyskusje w zakresie inwestycji, pochodnych finansowych, zaawansowanego finansowania przedsiębiorstw i stałego dochodu. Na koniec uczniowie wykorzystują swoją łączną wiedzę w kursach zorientowanych na sprawy, takich jak zarządzanie finansowe w banku, zarządzanie ryzykiem lub wycena i restrukturyzacja korporacyjna.

Struktura programu

Program jest 30-kredytowym programem nie-magisterskim z 5 kursami podstawowymi i 5 przedmiotów do wyboru. Projekt ma zostać ukończony w okresie 12 miesięcy, organizowanym głównie w 4 semestrach, z dwoma mini semestrami na koniec pierwszego i trzeciego kwartału. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu; dwa razy w dni powszednie (poniedziałek i środę lub wtorek i czwartek wieczorem od 18:30 do 21:30) i raz w soboty (pół dnia lub cały dzień, w zależności od semestru). Zajęcia odbywają się na Uniwersytecie Koç University Istinye.

Warunki przyjęć

Pierwszym i najważniejszym warunkiem przystąpienia do programu Koç MSc in Finance jest bycie wysoce zmotywowanym i oddanym człowiekiem. Ponadto kandydaci muszą posiadać następujące kwalifikacje:

  • Licencjat z akredytowanej instytucji (* studia za granicą powinny być uznane przez Turecką Radę ds. Szkolnictwa Wyższego)
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w pełnym wymiarze godzin
  • biegłość w języku angielskim

Aby ubiegać się o przyjęcie do programu MSc in Finance, wnioskodawcy muszą wypełnić aplikację online (https://apply.ku.edu.tr/gradapp) i przesłać następujące;

  • Oficjalny zapis akademicki z każdego uniwersytetu
  • Trzy eseje, jak określono
  • Dokument płatności opłaty za zgłoszenie
  • Pisemne oświadczenie o wsparciu korporacyjnym
  • Dwa listy referencyjne

Do wniosku należy złożyć dwie listy referencyjne. Kandydat powinien podać dane kontaktowe osób, które wypełnią listy referencyjne w aplikacji online. Odniesienia będą dostarczane wraz z łączem internetowym formularza listu referencyjnego za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wybrani kandydaci zostaną wezwani na rozmowę przez Graduate School of Business. Kandydaci otrzymają krótki artykuł do przeczytania i studiowania przed rozmową kwalifikacyjną i zostaną poproszeni o udzielenie odpowiedzi na pytania związane z artykułem w ramach procesu wywiadu. Mogą być również wymagane standardowe testy, takie jak TOEFL i GMAT.

Ważna uwaga

  • Wszystkie zagraniczne dyplomy studentów zagranicznych uniwersytetów powinny być uznane przez turecką Radę ds. Szkolnictwa Wyższego. Jeśli nie zostaną one uznane przez YOK, zgłoszenia studentów nie będą ważne na żadnym uniwersytecie tureckim. Proces ten będzie prowadzony w imieniu studenta przez Biuro Rejestrowe KU.

Oczekuje się, że tureccy studenci, których stopnie licencjackie pochodzą z uniwersytetów położonych poza Turcją, dostarczyli dokument równoważności, stosując indywidualnie YOK.

117685_KU_RankingQS_800x800px_0202.jpg

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 12 więcej kursów w Koc University - Istanbul Turkey »

Ostatnia aktualizacja Lipiec 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
69,800 TRY
Termin
Lipiec 31, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Data końcowa
Maj 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 31, 2020

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 31, 2020
Data końcowa
Maj 2021