Master of Science in Bezpieczeństwa Stosowanej i Analytics

Informacje ogólne

Opis programu

Przygotuj się do roli lidera w dziedzinie technologii z Master of Science w dziedzinie bezpieczeństwa i Stosowanej Analytics z Uniwersytetu Findlay.

Uniwersytet Findlay Master of Science in Applied Bezpieczeństwa i Analytics koncentruje się na zaawansowanych kursach przywództwa i technologii, w szczególności dużych danych oraz bezpieczeństwa cybernetycznego i może być zakończona w ciągu dwóch lat.

Jak Master of Science w dziedzinie bezpieczeństwa i Analytics Stosowanej zwiększyć swoją karierę?

Stopień ten został zaprojektowany w celu zwiększenia aktualnej wiedzy informatycznej w zakresie bezpieczeństwa i dużych analiz danych, a także poszerzyć swoje umiejętności biznesowych w rachunkowości, finansów, zarządzania projektami i ogólnego zarządzania i przywództwa informacji i technologii.

Zaspokoić popyt 21 wieku! Zostań liderem technologii biegle w dużych danych i cyberbezpieczeństwa

Firmy we wszystkich sektorach przemysłu, poszukujemy specjalistów informatyki, którzy są w stanie pracować jako specjaliści w dziedzinie bezpiecznego rozwoju oprogramowania i dużych analityki danych jako obu liderów technicznych i menedżerskich.

Dlaczego UF dla Master of Science w dziedzinie bezpieczeństwa i Stosowanej Analytics?

 • UF jest jedyną instytucją w Ohio oferuje stopień magistra ten wyjątkowy
 • Różnorodne oferty kursów w zakresie: analityki danych, bezpieczeństwo, biznes, zaawansowana inżynieria oprogramowania
 • Być zakończona w ciągu dwóch lat
 • UF zatrzymuje się na bieżąco z aktualnymi trendami w branży poprzez organ doradczy lokalnych liderów branży
 • Wygodne oferta oczywiście - opcje na forum i wieczorem

Misja i cele Programu

Celem programu jest przygotowanie specjalistów informatyki do pracy jako specjaliści w zakresie bezpiecznego rozwoju oprogramowania i dużych analityki danych jako obu liderów technicznych i kierowniczych w przemyśle i rządu.

Studenci w programie zostaną poinstruowani w zakresie zapewniania informacji i cyberbezpieczeństwa, inżynierii oprogramowania, zarządzania bazami danych i analiz, a także zarządzania projektami i zarządzania technicznego. Ponadto studenci będą uczyć innych cennych umiejętności, opierając się na Uniwersytecie oferty Findlay w dziedzinie biznesu, zarządzania i przywództwa.

Cele nauczania Program

Cele nauczania Program

 • Studenci, którzy ukończyli program będzie:
 • Oczywista cele PSM mieszania umiejętności techniczne z biznesem i wiedzy menedżerskiej (Bloom I - VI).
 • Tworzenie i zakończyć projekt zwieńczeniem który zawiera elementy zarządzania, przywództwa i jedną lub więcej z następujących obszarów technicznych: Bezpieczeństwo, analitykę i / lub zarządzanie danymi. Projekt zostanie oceniony jako sukces przez zespół dwóch wykładowców i ewentualnego klienta zewnętrznego, na podstawie pisemnego sprawozdania i słownej prezentacji. (Bloom I - VI).
 • Poszerzyć swoją wiedzę na temat ogólnych zasad informatyki włączenie wiedzy specjalistycznej na temat programu (Bloom I, II). Sukces studentów będzie mierzyć ich wydajność w kursach technicznych w programie nauczania.
 • Zintegruj swoją wiedzę ogólną komputerowych koncepcji naukowych w sytuacje i zasad zarządzania technicznego, etyczne podejmowania decyzji i kierowania (Bloom I - V). Sukces studentów będzie mierzyć ich wydajność w kursach biznesowych i przywództwa w programie nauczania.
 • Encounter rzeczywistych problemów, z udziałem decyzji technicznych i skutecznie wykorzystać swoją wiedzę na temat obu zasad technicznych i biznesowych do tworzenia nowatorskich rozwiązań (Bloom I - VI). Sukces Student będzie oceniany przez swoich występów w całym programie.
 • Praktyka Zespół uczenie oparte i team-building.

Warunki przyjęcia

Wstęp do Master of Science w dziedzinie bezpieczeństwa Stosowanej i analityki (Msasa) stopień wymaga następujący: stopień zapracowanej licencjata (BA, BS) z akredytowanych uczelni w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dyscypliny minimum GPA 3,0 lub zgody dyrektora programowego 3 listy polecające Resume (preferują co najmniej jeden rok doświadczenia zawodowego) tle zajęć - oceny końcowej transkryptów w gestii dyrektora programowego i wykładowców (UWAGA kursów uzupełniających lub licencjackich oferty będą dostępne dla tych, którzy nie mają tego w tle):

 • Programowanie - solidne tło, które obejmuje naukę w strukturach danych
 • Matematyka - kredyt kolegium matematyki co najmniej na poziomie studiów algebry
 • Bazy danych - baza podstawowej wiedzy i doświadczenia w korzystaniu z baz danych
 • Siec komputerowa
 • Systemy komputerowe
 • Inżynieria oprogramowania
Ostatnia aktualizacja Cze 2016

Informacje o uczelni

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually ada ... Czytaj więcej

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually adapting programs and teaching methods to meet the needs of current students who are preparing for tomorrow’s careers. Pokaż mniej