Master of Management Science (MMS)

&nbsp

1. Cele


Master of Management (MMS) Science program ma do zaoferowania rygorystyczny i specjalistyczny program szkoleniowy dla kandydatów z interesów w dziedzinie zarządzania. To zapewnia studentom międzynarodowym i elastycznego programu nabycia solidnych podstaw do dalszego prowadzenia wyższych akademickich programów studiów oraz rozwijania umiejętności i zdolność do analizy i rozwiązywania problemów menedżerskich.

&nbsp


2. Struktura programu


. dwutorowe opcja Program MMS oferuje studentom możliwość wyboru między akademickim toru i praktycznej. Akademickich studenci ścieżki są przeszkoleni do wykonywania na wysokim poziomie badania naukowe pod kierunkiem wykładowców. Studenci z praktycznego toru rozwijać szeroką wiedzę zarządzania i pozyskiwania głębokie zrozumienie prowadzenia biznesu w Chinach, jak również na całym świecie.

b. Tryb nauczania wszystkich przedmiotów w programie MMS będą prowadzone w języku angielskim. Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów, dyskusji, analizy przypadków interaktywnych i projektów grupowych.

c. Czas trwania programu dwa lata w pełnym wymiarze godzin programu składają się z czterech semestrów. Studenci zazwyczaj wypełnia wszystkie wymogi zajęć przez trzecią semestry. W ostatnim semestrze studenci będą uczestniczyć w formie pisemnej pracy dyplomowej lub stażu.

d. Uczniowie Wymagania Graduation są zobowiązani do ukończenia co najmniej 40 punktów, aby przejść. Uczniowie akademickiego toru są wymagane do ukończenia akademicką pracę pod nadzorem doradcy pracy dyplomowej. Studenci z praktycznego toru musiał wypełnić okres stażu i przedstawienia sprawozdania.

&nbsp

&nbsp

3.Program

Kursy są podzielone na pięć głównych kategorii, a mianowicie kursy, kursy podstawowe fundamentalne, otwarte zajęcia fakultatywne, torów akademickie i praktyczne kursy, kursy torów.

&nbsp

&nbsp

Wstępny warunek


1. Poniżej 40 roku życia, i w dobrym stanie zdrowia.

2. Ważny paszport zwykły paszport.

3. Przynajmniej licencjackich dyplom i tytuł licencjata.

&nbsp


Czas aplikacji


15 marca do 31 lipca (każdego roku).Szczegółowy program


Studenci są zobowiązani do osiągnięcia kredyty kurs i ukończyć obowiązkowe szkolenie w ciągu 2-3 lat. Zgodnie z przepisami w stopniu Kapitułę, laureaci otrzymają certyfikat wraz z absolwentem stopnia Master 's.

&nbsp


Materiały aplikacyjne

1) Xi'an Jiaotong ZGŁOSZENIE UNIVERSITY dla studentów

2) Poświadczone notarialnie kopie najwyższego stopnia naukowego lub dyplomu studiów licencjackich (Student oczekując absolwent powinien dostarczyć oficjalne pismo stwierdzające, Przewidywana data ukończenia szkoły), albo w języku chińskim i angielskim.

3) notarialnie potwierdzonych kopii transkryptów akademickich studiów licencjackich, w tym kursów podjętych i wyników uzyskanych.

4) notarialnie potwierdzonych kopii osiągnięcia nadobowiązkowy (jeśli istnieją).

5) poświadczoną notarialnie kopię swojego wyniku HSK lub angielskiego wyniki badań biegłości językowej.

6) Dwa listy rekomendacyjne od profesora lub profesora nadzwyczajnego lub wyższym akademickim organ w skarżącego instytucji macierzystej. (Oryginały)

7) Dwie kserokopie ważnego paszportu (typ Paszport musi być zwyczajne), oraz dwa aktualne fotografie paszportowe.

8) Opłata za złożenie wniosku o RMB500 (nie podlega zwrotowi).


* Uwaga: Materiały aplikacji nie będą zwracane do udanego przyjęcia lekceważyć lub nie. Certyfikaty inne niż w języku chińskim i angielskim powinny być przetłumaczone na chiński lub angielski przez uprawnionego organu notarialnego.

&nbsp

&nbsp

Zawiadomienie Admission


Po rozpatrzeniu wniosku, urząd wstęp będzie podjąć decyzję o zgłoszeniu wstępu. Wybrani kandydaci zostaną wyposażone w ogłoszeniu wjazdu, w JW202 (Formularz wniosku wizowego), formularzem badania zdrowia i formę przewodnik po kampusie. Dokumenty te zostaną przesłane do stałego adresu pocztowego wnioskodawców.


* Zazwyczaj studenci zobowiązani są zgłosić się w biurze przyjęć z ich przyjmowania zawiadomienia i inne dokumenty we wrześniu (początek nowej sesji). Niezastosowanie się do tego w ciągu trzech tygodni od nowej kadencji będą traktowane jako tracąc dopuszczenia.

&nbsp


Struktura opłat


1) opłata za Zastosowanie: RMB500 (nie podlega zwrotowi).

2) Czesne: 30.000 RMB / rok.

3) Ubezpieczenie zdrowotne: RMB600 rocznie.

4) Opłata za zakwaterowanie (Grade jednym: RMB80/day, inne opcje)

&nbsp

* Uwaga: Pokoje są wyposażone w łazienkę, dołączonym telefon, TV, klimatyzacja, centralne ogrzewanie, biurko, krzesło, badania szafę, łóżko i pościel, i gniazdko dostępu do internetu. Stopień do typu budynku jest w stosunku do całkowitej powierzchni oraz dodatki dodane. Jest wspólna kuchnia na każdym piętrze, wyposażony w kuchenkę elektryczną i pralkę.


Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Xi'an Jiaotong University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
40,000 CNY
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa