Zysk globalną perspektywę finanse, marketing, operacje, ekonomii i strategii z naszego Mistrza programu International Business.

Na podstawie naszego nagradzanego programu MBA, Hult za jeden rok Master of International Business Program pomoże Ci uzyskać globalną perspektywę finanse, marketing, operacje, ekonomii i strategii.

masterintbus01

Lokalizacje

Zacznij swoją Master of International Business w Bostonie, San Francisco, Londynie, czy Dubaju, następnie wybierz zbadać wszelkie pozostałe dwa kampusy w ramach unikalnego globalnego Campus Obrót Hult za.

Twój Master of International Business na pierwszy rzut oka

Kim jest ten program?

Kandydaci, którzy niedawno ukończyli uniwersytecie lub college'u, a także osoby z maksymalnie trzech lat doświadczenia zawodowego, którzy chcą zdobyć szeroką wiedzę we wszystkich obszarach biznesu międzynarodowego.

Czego się dowiesz?

Pod koniec programu Master of Business International, będzie rozwinęły głębokie zrozumienie podstawowych pojęć globalnego biznesu. Ponadto specjalizacje pozwoli Ci dostosować program do indywidualnych i zawodowych celów. Istnieje sześć specjalności do wyboru-marketingu, finansów, przedsiębiorczości, zarządzania projektami, rodzinnego biznesu i analiz biznesowych.

Dlaczego Hult?

Tylko Hult pozwala połączyć studia z wciągającą ustawicznego w maksymalnie trzech światowej klasy miast z Global Campus obrotów. Dodatkowo, w trakcie swoich badań podstawowych, Hult przejście z klasy, które pomogą Ci nauczyć się podstaw strategii, zarządzania i finansowania poprzez doświadczenie. Zobacz teorie klasie powołany do życia poprzez wizyty na miejscu firmom konkurować w złożonych symulacji komputerowych opartych na szefa nowego przedsiębiorstwa w wirtualnym rynku, i uczyć się od profesorów, którzy sami posiadają wieloletnie doświadczenie biznesowe.

Program

Na podstawie wielokrotnie nagradzanego programu MBA w Hult, studenci korzystają z unikalnej kombinacji wiedzy biznesowej, rozwoju kwalifikacji zawodowych i doświadczenia praktyczne.

Zanurzenie

Program Magister zaczyna się od trzech tygodni zanurzenie.

Zanurzenie jest pierwszym Oczywiście we wszystkich naszych programów studiów magisterskich i stwarza podstawy do udanego roku. Jest to połączenie nauki podstaw naukowych, pracy zespołowej, a kucie poczucie wspólnoty wśród classmates.You będą mieli również okazję zorientować się do życia w Hult i nowego domu miasta.

Kurs Immersion przygotowuje się rozwijać w dobrze zaokrąglonymi profesjonalistów w okresie trwania programu i dostarcza wiedzy i umiejętności niezbędnych do zastosowania podejścia opartego na kompetencjach do rozwoju przywództwa.

Będziesz zakończyć kurs z symulacji zwieńczeniem który wprowadza do kompleksowych, zintegrowanych problemów biznesowych na wysokim szczeblu w formacie zespołu true-to-życie. Będziesz opracowania i wykonania strategii rozwoju przedsiębiorstw, zarządzanie wszystkie obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa.

kursy podstawowe

Dla pierwszych trzech modułów, swoje podstawowe kursy skupi się na podstawach biznesowych teorii nauczanych z perspektywy globalnej. Będziesz wtedy wybierać spośród sześciu specjalnościach dostosować swoje ostatnie dwa moduły do ​​indywidualnych zainteresowań i celów zawodowych: marketingu, finansów, przedsiębiorczości, zarządzania projektem, firma rodzinna i analiz biznesowych.

 • rachunkowości
 • Marketing międzynarodowy
 • Globalna ekonomia
 • Umiejętności kierownicze
 • Zwieńczeniem Symulacja
 • Zarządzanie Finansami
 • Operations Management
 • Global Strategy
 • Hult Wyzwanie biznesowe

Specjalizacje

Dostosuj swój program główny z specjalności, które pozwalają na dostosowanie treści programu do swoich celów osobistych i zawodowych.

W swoich ostatnich dwóch modułów, można wybrać cztery zajęć fakultatywnych z szerokiej gamy tematów. Aby otrzymać specjalizację, należy wykonać trzy z czterech swoich obieralnych w wybranej specjalizacji.

 • marketing
 • finanse
 • przedsiębiorczość
 • Zarządzanie projektami
 • Biznes rodzinny
 • Business Analytics

Praktyczne zastosowanie: Symulacje & the Hult Wyzwanie biznesowe

Zastosowanie teorii biznesu w realistycznych scenariuszy jest w centrum wszystkich aspektów nauczania Hult. Zajęcia wzbogacone są o praktycznym zastosowaniu przy każdej okazji i umiejętności są wystawione na próbę zarówno projektów wirtualnych i rzeczywistych.

Rozwój kariery

Poruszanie międzynarodowego poszukiwania pracy wymaga indywidualnego podejścia. Na Hult, jesteśmy ekspertami w międzynarodowych praktyk studenckich i pracy jeden-na-jeden z was, by stworzyć dopasowaną strategię kariery.

Kariera Fast Track

Im wcześniej zaczniesz poszukiwania pracy, tym większe szanse na sukces. Nasz Kariera Program Fast Track pozwala mieć wszystko na swoim miejscu, dzięki czemu można zacząć ubiegać się o pracę jak najszybciej dotrzeć na kampusie.

Przed rozpoczęciem programu w Hult, będziesz miał dostęp do oprogramowania, który daje przegląd wiersz po wierszu CV, seminaria na piśmie CV, światowych trendów zatrudnienia na rynku i stworzenie ukierunkowanej strategii poszukiwania pracy. Więc po przyjeździe na kampusie można skoncentrować się na nauce, możliwości sieci i rozpocząć poszukiwania pracy od razu.

 • Linia po linii opinii CV
 • Seminaria na temat globalnych trendów zatrudnienia, personalizacji poszukiwania pracy oraz jak zdobyć swoje CV na konkurencyjnym globalnym standardem
 • sesje interaktywne z ekspertów doradców zawodowych

Spersonalizowane wsparcie

Pracujemy jeden-na-jeden z was, by stworzyć dopasowaną strategię kariery i daje narzędzia, aby go wykonać.

Coaching
W całym programie, będziesz uczestniczyć w warsztatach i sesjach coachingu wyposażyć Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności w dziedzinach takich jak optymalizacja LinkedIn, osobistej marki, negocjacje, przygotowanie wywiadu i strategii poszukiwania pracy.

Rada
Będziesz przydzielony osobisty Kariera Advisor, którzy będą pracować z wami jeden-na-jeden, aby pomóc ustawić się wprowadzić swoją lokalizację docelową i przemysłu. Mogą doradzić na wszystko z wizami do podań o pracę i długoterminowych ścieżek kariery. Masz również możliwość mają absolwenci mentor.

Wydarzenia
Jest zapakowany kalendarz imprez zawodowych, które przynoszą firmom na kampusie przedstawienia, sieci i rekrutacji, jak również absolwentów miksery, ekspertów zaproszonych gości i zawodowych imprez open house.

Po dyplomowy

Rozwój kariery nie kończy się studia i nie ma poparcia w Hult.

Stale pozostawać w kontakcie

Sieć absolwentów jest jednym z twoich największych atutów, Hult Connect to portal internetowy, który umożliwia powiązanie z 16000 Hult absolwentów pracujących w każdym większym branży w każdym zakątku świata. Będziesz mieć również dostęp do naszej globalnej tablicy ogłoszeń, dzięki czemu można kontynuować skorzystania z naszej relacji z najlepszych światowych pracodawców poszukujących talentów. Program Alumni Mentorship Hult zapewnia Ci możliwość bycia częścią coachingu następnego pokolenia liderów wychodzących z Hult.

 • Hult Połącz portal online dla naszego 16,000+ sieci absolwentów
 • Program Alumni Mentorship
 • Globalny wyżywienie pracy i wydarzenia sieci

edukacja przez całe życie

Zmiana nigdy nie ustaje, więc uczenie firma nie powinna albo. Dajemy Ci zatrzymać się na bieżąco z nowymi trendami podejmując codzienne planowej corocznie przez resztę swojego życia.

Jeden elekcyjny w roku, na nas.

Większość kariery rozciągać dekad i umiejętności krytycznych może się zmienić w miarę postępów w stażu. Szybkie tempo zmian oznacza także przyszłość wiedza krytyczna biznesu może po prostu niemożliwe, aby dowiedzieć się w trakcie programu. Przed rokiem 2004 nie było Facebook lub YouTube; ani iPhone, ani Airbnb istniała przed 2007; a jednak zrozumienia wpływu tych innowacji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu biznesowego dziś. Na Hult, można odświeżyć Skillset lub dostać się do prędkości w nowy trend biznesowy rejestrując się w jednym planowym rok w każdym z naszych światowych uczelniach. Istnieje niewielka opłata rejestracyjna, ale oczywiście jest inaczej bezpłatnie.

Opcje Executive Education dla życia.

Zamiast studiowania fakultatywne, co roku absolwenci Hult można zapisać w wielu kierowniczych Letnie programy Executive Education w naszym historycznym kampusie Ashridge Estate Berkhamsted, Kursy brytyjskie wyposażone w szereg programów przywództwa i rozwoju, a także prowadzone są przez ekspertów posiadających praktyczne, teoretyczne i doświadczeniem handlowym. Istnieje niewielka opłata rejestracyjna, ale kursy inaczej kosztować ponad $ 10000, więc oszczędności w czasie dla absolwentów Hult są znaczące.

Rekrutacja i opłaty

Hult wykonuje całościowe podejście do weryfikacji zgłoszenia. Oprócz osiągnięcia w nauce, szukamy świadomości kulturowej, potencjału przywódczego oraz dążenia do sukcesu.

Możliwość zarabiania drugi tytuł magistra w ciągu kolejnych sześciu miesięcy przyspieszonym badaniu u naszych amerykańskich kampusach

Ambitny program Hult pozwala Ci zarobić roczną magistra międzynarodowego biznesu i drugiego stopnia Mistrza tylko 18 months.That oznacza, że ​​można zarobić dwa stopnie w czasie zajęłoby zakończyć jeden program w wielu tradycyjnych szkół biznesu.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Hult International Business School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Wrz 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
43,250 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Hult MA portrait