Master of Information Technology

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Information Technology

Master of Information Technology na Uniwersytecie Waikato porusza się poza teoretyczne aż do uczenia się opartego na projektach nadzorowanych i doświadczeń w trakcie pracy z partnerem przemysłowym.

Waikato_MIT

Główną cechą kursu jest staż przemysłu (FMCS596) papieru, który daje doświadczenie w branży dla jednego całego semestru. Jako stażysta będzie prowadzony i obsługiwany przez pracownika i przełożonego University, podczas pracy nad problemem rzeczywistym świecie w otoczeniu zespołu przemysłu.

MInfoTech został opracowany w ramach projektu Auckland ICT Graduate School, To wspólna inicjatywa Uniwersytetu Waikato i University of Auckland, w celu opracowania ekspertów branży ICT gotowy. Celem programu jest zaspokojenie zapotrzebowania na wybuchową wysoko wykwalifikowanych specjalistów sieciowych i danych, programistów, architektów systemowych, programistów i innych specjalistów ICT pracą gotowy. Technologia jest najszybciej rozwijającym się sektorem w Nowej Zelandii oraz z $ 1,3 biliona prognozowanego wzrostu światowego przemysłu ICT od 2013-2020, The MInfoTech przygotowuje do najbardziej istotnych możliwości dostępnych w tej branży.

Naszym celem jest, aby upewnić się poruszać poza klasą i do profesjonalnych sytuacji w pracy z pełnym zestawem stosowanymi umiejętności informatycznych.

Test Postgraduate Certificate in Information Technology (PGCertInfoTech) stanowi idealną drogę do Master of Information Technology (MInfoTech).

Możliwości zawodowe

  • Internet / Multimedia Twórca
  • Baza danych deweloperów
  • Cloud Computing dla programistów
  • Bezpieczeństwo danych Twórca
  • Sieć i wsparcie dla programistów
  • Software Architect
  • Konsultant techniczny
  • administrator systemów

Dopuszczenie i rejestrowania

Na przyjęciu, studenci muszą mieć ukończone studia stosownej licencjata, zwykle w dziedzinie informatyki. Będziesz potrzebował średnio co najmniej B w 80 punktach 300 poziomie lub powyżej, w tym co najmniej 40 punktów w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedzinie.

Studenci z dyplomem licencjackim non-ICT są zachęcani do ubiegania się o Postgraduate Certificate in Information Technology (PGCertInfoTech), Zagraniczni studenci muszą mieć wynik IELTS 6.5 z co najmniej 6,0 w paśmie pisania. Zagraniczni studenci mogą email international@waikato.ac.nz Aby uzyskać więcej informacji lub pomoc w procesie aplikacyjnym.

Struktura studiów

Dla studentów z licencjat, stopień ten wymaga w sumie 180 punktów składa się z 120 punktów na poziomie 500 nauczył dokumentów i staż 60 pkt (FCMS596).

Dla studentów posiadających dyplom z wyróżnieniem, stopień ten wymaga w sumie 120 punktów, na które składają się z 60 punktów na poziomie 500 nauczył dokumentów i staż 60 pkt (FCMS596).

Ostatnia aktualizacja Lis 2016

Informacje o uczelni

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Czytaj więcej

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Pokaż mniej
Hamilton , Tauranga + 1 Więcej Mniej