Master of Outdoor Education

Kursy Edukacja odkryte w Szkole Nauk o Zdrowiu celem jest dostarczenie niezbędnej wiedzy, praktycznych umiejętności i zdolności przywódcze do osób, które chcą uczyć się w szkołach i ośrodkach kształcenia na zewnątrz. Specjaliści w tej dziedzinie trzeba mieć umiejętności projektowania właściwe, oparty na potrzebach i programy przyjemne, do którego klienci są zobowiązani. Muszą połączyć umiejętności praktycznych odkryte, oceny potrzeb, projektowania i wdrażania bezpiecznych plan i programy edukacyjne na zewnątrz.


Filozoficzne podejście Mistrza programu Edukacji odkryty w Notre Dame zawiera silne zaangażowanie na rzecz najlepszych praktyk w realizacji zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną i jego relacji z zewnątrz. Studenci zdobędą doświadczenia w zakresie działań zewnętrznych określone przez akredytację w Krajowym Systemie Rejestracji Outdoor Leadership (NOLRS).

Tryb studiów i oceny


Program dostępny jest w niepełnym wymiarze czasu lub w trybie pełnym wymiarze czasu.


Większość jednostek są oferowane w trybie intensywnym bloku, przez cały rok, obejmujące niektóre weekendy, a bloki w kwietniu, lipcu i październiku wakacji szkolnych.


Ocena kompetencji w każdej jednostce składa się z samouczka wydajności, liczby zadań lub projektów w trakcie semestru i egzaminu końcowego.

Kariera


Możliwości kariery dla absolwentów kursu są zróżnicowane i obejmowały następujące obszary pracy.

  • Nauczyciel Edukacja odkryty
  • Lider Edukacji odkryty w programach wspólnotowych oraz turystyka przygoda

Warunki przyjęcia

Programy Absolwent Edukacji Outdoor są przeznaczone specjalnie dla nauczycieli, którzy chcą rozwijać swoje zawodowe w Edukacji Outdoor. Wykwalifikowani nauczyciele z dowolnej specjalności mogą ubiegać się o absolwentów programu. Nauczyciele będą stać wykwalifikowanych nauczycieli w szkołach wyższego szczebla Outdoor prowadzić programy edukacyjne w szkołach i na świeżym powietrzu, aby uczyć po obowiązkowych na studiach na świeżym powietrzu. Niektórzy uczniowie mogą pracować z osobami w społeczności lokalnych programów przygodowych i jako część przedsięwzięć turystyki przygodowej dla wszystkich grup wiekowych.

Osoby bez kwalifikacji edukacyjnych będzie musiał wypełnić roczną Postgraduate Diploma in Education, aby stać się kwalifikacje do Zdrowie i wychowanie fizyczne nauczania, jeśli zdecydujesz się zrobić w końcu ich masażem leczniczym.


Kurs jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych stojących na aplikacji.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w The University of Notre Dame Australia »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Sty 2020
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa