Master of Education zewnątrz

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Master of Outdoor Education

Kursy Edukacja odkryte w Szkole Nauk o Zdrowiu celem jest dostarczenie niezbędnej wiedzy, praktycznych umiejętności i zdolności przywódcze do osób, które chcą uczyć się w szkołach i ośrodkach kształcenia na zewnątrz. Specjaliści w tej dziedzinie trzeba mieć umiejętności projektowania właściwe, oparty na potrzebach i programy przyjemne, do którego klienci są zobowiązani. Muszą połączyć umiejętności praktycznych odkryte, oceny potrzeb, projektowania i wdrażania bezpiecznych plan i programy edukacyjne na zewnątrz.


Filozoficzne podejście Mistrza programu Edukacji odkryty w Notre Dame zawiera silne zaangażowanie na rzecz najlepszych praktyk w realizacji zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną i jego relacji z zewnątrz. Studenci zdobędą doświadczenia w zakresie działań zewnętrznych określone przez akredytację w Krajowym Systemie Rejestracji Outdoor Leadership (NOLRS).

Tryb studiów i oceny


Program dostępny jest w niepełnym wymiarze czasu lub w trybie pełnym wymiarze czasu.


Większość jednostek są oferowane w trybie intensywnym bloku, przez cały rok, obejmujące niektóre weekendy, a bloki w kwietniu, lipcu i październiku wakacji szkolnych.


Ocena kompetencji w każdej jednostce składa się z samouczka wydajności, liczby zadań lub projektów w trakcie semestru i egzaminu końcowego.

Kariera


Możliwości kariery dla absolwentów kursu są zróżnicowane i obejmowały następujące obszary pracy.

  • Nauczyciel Edukacja odkryty
  • Lider Edukacji odkryty w programach wspólnotowych oraz turystyka przygoda

Warunki przyjęcia

Programy Absolwent Edukacji Outdoor są przeznaczone specjalnie dla nauczycieli, którzy chcą rozwijać swoje zawodowe w Edukacji Outdoor. Wykwalifikowani nauczyciele z dowolnej specjalności mogą ubiegać się o absolwentów programu. Nauczyciele będą stać wykwalifikowanych nauczycieli w szkołach wyższego szczebla Outdoor prowadzić programy edukacyjne w szkołach i na świeżym powietrzu, aby uczyć po obowiązkowych na studiach na świeżym powietrzu. Niektórzy uczniowie mogą pracować z osobami w społeczności lokalnych programów przygodowych i jako część przedsięwzięć turystyki przygodowej dla wszystkich grup wiekowych.

Osoby bez kwalifikacji edukacyjnych będzie musiał wypełnić roczną Postgraduate Diploma in Education, aby stać się kwalifikacje do Zdrowie i wychowanie fizyczne nauczania, jeśli zdecydujesz się zrobić w końcu ich masażem leczniczym.


Kurs jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych stojących na aplikacji.

Ostatnia aktualizacja Styczeń 2018

Informacje o uczelni

University of Notre Dame Australia (Unda) jest jedną z wschodzących gwiazd australijskiej uczelni. Założona przez ustawy Parlamentu of Western Australia w grudniu 1989 roku, obecnie posiada ponad 7000 ... Czytaj więcej

University of Notre Dame Australia (Unda) jest jedną z wschodzących gwiazd australijskiej uczelni. Założona przez ustawy Parlamentu of Western Australia w grudniu 1989 roku, obecnie posiada ponad 7000 studentów na trzech kampusach w Fremantle, Sydney i Broome. partner Uniwersytet założycieli był University of Notre Dame w Stanach Zjednoczonych (NDUS), jeden z największych światowych uniwersytetów katolickich i punktem odniesienia dla Unda. Świadczył Unda z inspiracji rady; pomysły i modele, "studiów za granicą" studentów i wykładowców oraz obecność jego przywódców na jego izb i rad zarządzających. &nbsp Notre Dame Australia jest australijskim uniwersytecie, który obejmował zarówno nowoczesne Australian tradycji uniwersyteckiej i starożytnej tradycji i cenionych uczelni katolickich w Europie i Ameryce Północnej. To stara się być uniwersytet, który specjalizuje się w doskonałości licencjackiego. Jej celem jest kształcenie i szkolenie młodych ludzi do wejścia do głównych zawodów: prawo, medycyna, nauki, opieki, rachunkowości i finansów, fizjoterapia, doradztwo, nauk o zdrowiu i kapłaństwa. &nbsp Uniwersytet jest szczególnie warte swojej roli lidera w wielkich tradycyjnych dyscyplin zawodowych i edukacji zdrowotnej, tak długo, związane z misją Kościoła w Australii. To również zakłada szczególną rolę w edukacji i usług, rdzenna ludność północnej Australii. &nbsp Notre Dame jest średniej wielkości, prywatny uniwersytet, który otrzymuje środki publiczne w wielu dziedzinach. Znaczna liczba studentów miejsca w dziedzinie zdrowia i edukacji finansowanych przez rząd australijski. Jest zobowiązana do zapewnienia, w miarę możliwości, studenci otrzymują indywidualne, wysokiej jakości edukacji w sposób troskliwy i przyjazny środowisku nauczania. Około 10 procent jego ciała student jest międzynarodowa. &nbsp Uniwersytet ma na celu stworzenie "przemysł gotowy" absolwentów, którzy są znacznie popytu w Australian pracodawców. &nbsp Uniwersytet w trzech kampusach, w Fremantle, Sydney i Broome są uderzająco piękne i bardzo wygodne. Stanowią one idealne miejsce na najwyższej klasy doświadczenia studiów uniwersyteckich. Pokaż mniej
Broome , Fremantle , Sydnej + 2 Więcej Mniej