Master of Education w edukacji podstawowej i średniej (programów nauczania, oceny i instrukcji)

Informacje ogólne

Opis programu

Ogólne Przegląd M.Ed. Elementary i Secondary Education - program nauczania, oceny i Instruction Koncentracja

Master of Education w Edukacji Elementarnej lub Secondary Education z koncentracją w Curriculum, Ocena i instrukcja jest przeznaczona dla elementarnego, średniego szczebla, a nauczyciele szkół średnich, którzy kontynuując karierę w nauczaniu w szkołach, starają się przejąć odpowiedzialność i przywódcze role w zwiększając wydajność studenta w odniesieniu do norm stanowych i federalnych poprzez skoncentrowanie się na obszarach nauczania, oceny i instrukcji. M.Ed. Program oferowany jest zarówno na uczelni, jak i programu online. Wymagane jest minimum 33 punktów.

Wyższa Szkoła Edukacji i Rozwoju Człowieka jest największym dostawcą profesjonalnych studiów licencjackich i magisterskich programów edukacyjnych i badań polityki edukacyjnej w Maine. Programy Absolwent Kolegium przygotowanie nauczycieli i innych specjalistów do stosowania wiedzy doświadczalnej metody, doświadczenia pola sprawdzone i najnowsze technologie, aby pomóc w rozwiązaniu zmieniających się potrzeb szkół, uczelni, dzieci i rodzin. W domu Statewide, regionalnych i krajowych programów badań i rozwoju zawodowego, pracę Kolegium jest informowany i innowacyjne.

Absolwent programy mają na celu wzbogacenie i rozszerzenie teorii, praktyki i przywództwa. Cechą charakterystyczną prac dyplomowych w Kolegium jest mentoring, ściśle współpracuje z doradcą wydziału, którego celem jest zapewnienie, że programy studenckie spełnić unikalne potrzeby. Małe klasy, prowadzone przez powszechnie uznawane wydziału, zachęcenie do dyskusji, zapytania, a dyskusja na podstawie rzeczywistych doświadczeń i bieżących problemów. Elastyczność jest wbudowany w poszczególnych programach w celu umożliwienia największy wpływ w określonych obszarach potrzebujących. To samo zobowiązanie do indywidualnego rozwoju i dochodzenia jest zakorzenione w pomocy potrzebującym kształceniu na odległość. Członków Wydziału podróżować po stanie każdego roku uczyć absolwent kursów i konsultować się z kohorty studentów, którzy mieszkają zbyt daleko od kampusu za rozsądną dojazdy, i oferują wiele kursów z wykorzystaniem formatów odległość.

Wymagania programowe

Podstawowy program dla tej M.Ed. Program obejmuje następujące wymogi merytoryczne:

 • EHD 520: Ocena edukacyjne
 • EHD 521: Ocena Instrukcji
 • EHD 533: Dynamika Curriculum
 • SAR 540: Wprowadzenie studentów na ryzyko
 • EHD 586: Seminarium: Badania Działania w PREK-12 szkół
 • EHD 587: Praktyka: Badania Działania w PREK-12 szkół
 • EAD 551: Dynamika zmian w szkołach
 • EDT 520: Metody nauczania z Technologii Komputerowej
 • Trzy Fakultety - Fakultety musi zostać zatwierdzony przez swoich doradców (kursy w zakresie technologii, w specjalnym kształceniu oraz w obszarach treści są zalecane).

Opisy kursów Master of Education (M.Ed.) w Edukacji Elementarnej lub Secondary Education przyznawana jest po zakończeniu planowanego programu studiów, który obejmuje minimum 33 godzin semestr. Te godziny semestr może zawierać do 6 godzin zatwierdzonych zajęć przeniesienie z pełni akredytowanym uniwersytecie lub college'u, który byłby akceptowalny w tej instytucji częściowego spełnienia swoich wymagań dotyczących stopnia absolwent lub do 12 godzin od zatwierdzonego zajęć transferowej z Uniwersytetu Maine. Zamiast tezy, tym M.Ed. Program wymaga ukończenia projektu badawczego działania, na ogół w ciągu ostatniego roku studiów. Celem tego wymogu jest umożliwienie pokaz nauki, która miała miejsce w całym programie jako całości. Wszystkie prace na M.Ed. Program musi być zakończone w ciągu sześciu lat od matury.

Informacja o zastosowaniu

Kandydaci na M.Ed. Oczekuje stopnia w Edukacji Elementarnej lub Secondary Education, aby ukończyć program przygotowawczy prowadzący do certyfikacji nauczycieli. Osoby ubiegające się o przyjęcie, którzy uzyskali licencjat GPA 3,0 lub powyżej (w skali 4-stopniowej) nie są zobowiązane do przystąpienia do testu rekrutacji. Osoby z licencjackich GPA poniżej 3,0 oczekuje się podjęcia Miller analogii testowe (lub GRE) i złożyć MAT (lub GRE) wyniki do Graduate School.

Gdy jesteś gotowy do zastosowania, należy najpierw zapoznać się z instrukcją aplikacji. Następnie wypełnić aplikację online.

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące dopuszczenia do tego programu, prosimy o kontakt:

 • Owen Maurais (Owen_Maurais@umit.maine.edu) lub
 • Dr John Maddaus (John_Maddaus@umit.maine.edu)
umoed01

Co mogę zrobić z M.Ed. Elementary i Secondary Education - program nauczania, oceny i Instruction Koncentracja?

Nasi studenci zdobywają cenne umiejętności w zakresie przywództwa i efektywnego nauczania, a także umiejętności w prowadzeniu badań naukowych, działań w sprawie praktyk edukacyjnych.

Nasi absolwenci mają doświadczenie w nowych metod oceny i wzmocnienia strategii i narzędzi do oceny procesu uczenia się uczniów. Dzięki tej wiedzy i doświadczenia będziesz miał możliwość oceny, modyfikować i zaproponować alternatywne cele i strategie w nauce projektowania, instrukcje i oceny.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

UMaineOnline is continually developing new, fully online programs with a focus on graduate options in our signature and emerging areas of excellence. Choose from a variety of online programs delivered ... Czytaj więcej

UMaineOnline is continually developing new, fully online programs with a focus on graduate options in our signature and emerging areas of excellence. Choose from a variety of online programs delivered by leading faculty, in areas such as business, social work, bioinformatics, digital curation, and engineering. Pokaż mniej