Master of Arts w teorii politycznej

Goethe University Frankfurt

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Arts w teorii politycznej

Goethe University Frankfurt

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny

Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo!

Zawartość kursu i obszarów zainteresowań

Test Program Master w Teorii PolitycznejStworzony przez Goethe Universität we Frankfurcie i Technische Universität Darmstadt, to pierwszy stopień w swoim rodzaju w Niemczech. Uczniowie uczęszczają na wykłady i są wychowywany przez, zarówno na uniwersytetach, które również wspólnie nadawania stopnia naukowego. Program Master w Teorii Politycznej uczy wiedzy teoretycznej i umiejętności naukowych niezbędnych do kompleksowej analizie bieżącej sytuacji politycznej i jej dynamiki. W ten sposób idee sprawiedliwości, demokracji i władzy są w obliczu obecnych problemów na świecie, które stają się coraz bardziej złożone. Kurs obejmuje: 1. historyczna perspektywa, czyli historyczną, koncepcyjne i krytyczną rekonstrukcję systematycznie odpowiednich podejść teoretycznych, 2. filozoficznego punktu widzenia, czyli analizę warunków i normatywnego omówienie bieżących kwestii politycznych, 3. teoretyczna perspektywa instytucji, tj empirycznie w oparciu o refleksję o tym, jak legalne stosunki polityczne mogą być rozwijane w złożonych społeczeństwach, teoria polityczna jest celem tego interdyscyplinarnego programu badawczego. Oprócz nauk politycznych i różnych jego gałęziach, program obejmuje filozofię, socjologię, prawo i ekonomia.

Rozpoczęcie programu

Program studiów rozpoczyna się na początku semestru zimowego.

Warunki przyjęcia na studia

Wstęp do programu studiów magisterskich wymaga tytuł licencjata w dziedzinie nauk politycznych lub porównywalnego stopnia w pokrewnej lub porównywalnego programu studiów.

Dobra znajomość języka angielskiego (niveau B2) mają być udowodnione przez:

  • Pięć lat lekcji angielskiego w szkole (ocena z języka angielskiego na końcowym świadectwie musi być "zadowalający" lub wyższej) lub
  • poziom 2 UNIcert stopnia lub
  • test TOEFL (Wynik online co najmniej 80) lub
  • porównywalny certyfikat (niveau B2)

Kandydaci z międzynarodowym studiów uniwersyteckich kwalifikacji i stopnia licencjata musi udowodnić wystarczających umiejętności języka niemieckiego, zgodnie z przepisami Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH), test języka niemieckiego dla studiów uniwersyteckich.

dopuszczenie tymczasowa

Jeśli kwalifikacje wejście uniwersytet dla programu kolejnych Mistrza (czyli tytuł licencjata) nie została jeszcze zakończona, można ubiegać się o programie z zaliczonych przedmiotów w oparciu o co najmniej 80% potrzebne do licencjata stopni CP ( normalnie 144 punkty kredytowe). To tymczasowe zaświadczenie musi być wystawione przez urząd uprawniony do klas zamówień lub wydają certyfikaty. Jeśli uczeń jest przyjęty, będzie to na zasadzie tymczasowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki
Goethe University Frankfurt
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
370 EUR
Locations
Niemcy - Frankfurt, Hesse
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Niemcy - Frankfurt, Hesse
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą