Master of Arts w tłumaczeniowe Angielski Arabski Angielski (Mati)

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz Master of Arts w języku angielskim / arabski / angielski Translatoryki (MATI) Stopień jest znana w całym regionie z doskonałej reputacji.

Odpowiadając na ważną rolę, jaką odgrywa w komunikacji międzykulturowej międzynarodowych spotkaniach tych dni i stale rosnący wpływ regionu arabskiego na arenie międzynarodowej, nasz program wyposaża absolwentów w tłumaczeniu wysoce specjalistycznej i umiejętności ustne w języku angielskim i arabskim. Kładziemy zróżnicowany zakres umiejętności wymaganych do tłumaczeniowe w ogólnych ramach teoretycznych, która zapewnia naszym studentom narzędzi do identyfikacji, analizy i rozwiązywania problemów oraz opracowanie refleksyjnego podejścia do tłumaczenia pisemnego i ustnego.

Nasz program przewiduje również studentów z zaawansowanych szkoleń w tłumaczeniu i interpretacji technik, jak również zarządzania terminologią, tłumaczenia maszynowego (MT), pamięci tłumaczeń (TM) oraz tereny, inżynierii językowe najbardziej istotne w świecie tłumaczy w dzisiejszym złożonym i dynamicznym internetowej komunikacji.

Zapewniamy, że nasi absolwenci są w stanie skutecznie wykazać kompetencje w tłumaczeniu na i poza angielskim i arabskim, a także wykazać zdolność do refleksji nad i używać odpowiednich teorie w produkcji i oceny zadań tłumaczenia i interpretacji. Są również w stanie pracować jako rozchwytywanych tłumaczy w różnych dziedzinach, takich jak stosunki międzynarodowe, biznesu, nauki, prawa i dziennikarstwa.

Zachęcamy do przekonaj się, dlaczego nasz program MATI jest jednym z najlepszych programów dla absolwentów tego typu w regionie!

Dział

Poprzez nasze różnorodnych kursów, staramy się doprowadzić bogatą kulturę i dziedzictwo Saudyjskiej do naszych studentów.

Nasza misja w Zakładzie arabskimi i translacji Studies jest kultywowanie wiedzy i rozumienia języka arabskiego i literatury, studiów arabskich i islamskich i arabskiej / tłumaczeniu na język angielski i studiów międzykulturowych w celu przygotowanie naszych absolwentów do sukcesu akademickiego i zawodowego naszych uczniów ,

Dla języka arabskiego i literatury (w tym literatury porównawczej) oraz studiów arabskich i islamskich, nasi studenci zdobywają niezbędną wiedzę literacką językowych,, historycznego i kulturowego arabski i stowarzyszonych kontekstach kulturowych i rozwijać zdolność do refleksji krytycznej na tych obszarach. W naszych tłumaczeń i międzykulturowych badań arabski / angielski, studenci nabywają wiedzę i narzędzia do korzystania z dwóch języków skutecznie w różnych mediach, gatunkach i kontekstach, które odnoszą się do tłumaczenia jako komunikacji międzykulturowej.

Obecnie oferujemy drobne programy w języku arabskim i literaturze oraz w tłumaczeniu, a także dom znany program studiów podyplomowych w zakresie tłumaczeń arabski / angielski / arabskim i interpretacji.

Ostatnia aktualizacja May 2017

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

American University of Sharjah is an independent, not-for-profit coeducational institution, based consciously upon American institutions of higher education. The university is a leading comprehensive ... Czytaj więcej

American University of Sharjah is an independent, not-for-profit coeducational institution, based consciously upon American institutions of higher education. The university is a leading comprehensive coeducational university in the Gulf, and serves students from the region and from around the world. AUS aims to be the region’s leader in higher education, known for excellence and innovation in teaching, learning, research and service. Pokaż mniej