Master of Arts w sprawach międzynarodowych

Informacje ogólne

Opis programu

Globalizacja działalności gospodarczej, politycznej, społecznej i kulturalnej stworzyła szanse i wyzwania dla przyszłych liderów w sprawach międzynarodowych. Rzadko żyliśmy w tak niepewnym świecie. W związku z tym potrzeba większego zrozumienia międzynarodowego i współpracy stała się niezbędna.

Program magisterski Elliott School w sprawach międzynarodowych ma na celu zapewnienie uczniom szerokiego zrozumienia współczesnych problemów w sprawach międzynarodowych, przy jednoczesnym rozwijaniu dogłębnej wiedzy na temat co najmniej jednego specjalistycznego obszaru na poziomie globalnym lub regionalnym.

Co będziesz studiować

Studenci programu zdobędą podstawową wiedzę na temat kluczowych zagadnień politycznych, gospodarczych i historycznych w sprawach międzynarodowych. Zaczniesz od trzech do czterech kursów podstawowych, zanim przejdziesz do regionalnej lub globalnej dziedziny, aby spełnić wymagania do wyboru.

Aby zdobyć tytuł magistra sztuki w sprawach międzynarodowych, musisz pomyślnie ukończyć nasz 40-punktowy program kredytowy, który obejmuje 9-12 punktów w kursach podstawowych, 12 punktów w swojej głównej dziedzinie i 12 punktów kursów do wyboru. Musisz także ukończyć projekt capstone i mieć możliwość napisania pracy dyplomowej.

Regionalne specjalizacje

Jeśli okaże się, że jesteś zainteresowany badaniem konfliktu i ekstremizmu na Bliskim Wschodzie lub zmieniających się gospodarek w Ameryce Łacińskiej, możesz wybrać dziedzinę regionalną, która spełni twoje wymagania.

Specjalizacje tematyczne

W naszym coraz bardziej złożonym i połączonym świecie osoby zajmujące się sprawami międzynarodowymi muszą być przygotowane do bezpośredniego stawienia czoła wyzwaniom.

Global Capstone

Global Capstone to kulminacyjne doświadczenie i charakterystyczny projekt dla absolwentów szkół Elliott School.

Wymagania wstępne

Języki obce

Kursy akademickie w języku obcym, które przygotują studentów do spełnienia wymagań językowych programu *, są wymagane w momencie składania wniosku. Można to wykazać poprzez:

 • Studia, które są równe 4 semestrom zajęć na poziomie uniwersyteckim lub równoważne.
 • Ukończenie formalnego szkolenia językowego w ramach zatrudnienia (np. Korpus Pokoju, JET itp.).
 • Dorastanie w gospodarstwie domowym, w którym mówi się językiem.

* Studenci muszą mieć solidne podstawy w języku obcym przed zapisaniem się, aby pomyślnie wypełnić wymaganie językowe podczas programu.

Ekonomia

Tło kursu ekonomii (mikro i makroekonomia) jest warunkiem koniecznym, aby pomóc uczniom przygotować się do ukończenia kursów ekonomicznych na poziomie magisterskim wymaganych w ramach programu studiów magisterskich w zakresie spraw międzynarodowych. Kursy muszą być pomyślnie ukończone przez akredytowaną instytucję w:

 • Mikroekonomia wprowadzająca
 • Wstępna makroekonomia

-lub-

 • zasady ekonomii

W niektórych przypadkach może zostać przyjęty student, który nie spełnił wymagań ekonomicznych *; w takim przypadku student musi odbyć kurs (y) w akredytowanym college'u / uniwersytecie przed zapisaniem się do szkoły Elliott.

* Oczekuje się, że kandydaci na wiosnę spełnią ten warunek w momencie składania wniosku.

Gdzie pójdziesz

Nasi absolwenci kontynuują różnorodne ekscytujące kariery w dyplomacji i służbie publicznej, biznesie, bezpieczeństwie, rozwiązywaniu konfliktów, rozwoju i zdrowiu publicznym. Wśród absolwentów 2016 roku najlepsi pracodawcy to:

 • ACDI-VOCA
 • Booz Allen Hamilton
 • Rządy zagraniczne
 • Amerykańska Agencja ds. Rozwoju Międzynarodowego
 • Departament Stanu USA

Podczas nauki u nas, a nawet po odejściu, zapewnimy ci zasoby i wsparcie, które pomogą ci uzyskać pracę, o której zawsze marzysz po ukończeniu studiów. Od poradnictwa zawodowego, warsztatów, wizyt w terenie i sesji informacyjnych, Graduate Student Career Development Center ma wiele narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz być.

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2019

Informacje o uczelni

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-pro ... Czytaj więcej

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-profit organizations that regularly employ Elliott School students and alumni. Pokaż mniej