Master of Arts w nauczaniu (mat)

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Arts w nauczaniu (MAT)
Kredyty Wymagane: 42/48


Master of Arts w programie nauczania (MAT) skierowany osób z tytułem licencjata w różnych obszarach i obejmuje okres pięciu (5) semestrów, w tym sesji lata. Filozofia programu jest umożliwienie nauczycielom dla praktyki zawodowej i odpowiedzialnego przywództwa przez bogatego, zróżnicowanego i dynamicznego programu nauczania. Ponadto umożliwia doświadczenie zintegrować treści w różnych dziedzinach nauki dotyczącej teorii do praktyki.

FILOZOFIA


Master of Arts w programie nauczania ma na celu umożliwienie nauczycielom dla praktyki zawodowej i odpowiedzialnego przywództwa przez bogatego, zróżnicowanego i dynamicznego programu i zapewnia wyższy stopień pro-gramu, która umożliwi klientów do zaangażowania się w działalności kontynuowanej badawczych, które przyczyniają się do utrzymania, w stanie rozwój.

UZASADNIENIE


Obecne realia edukacji jako narzędzie zrównoważonego rozwoju wymagają nowego podejścia do kształcenia specjalistów, którzy są refleksyjne, elokwentny, zaradny, kreatywny i celowych. Pogląd ten opiera się na założeniu, że edukacja w XXI wieku i poza nią musi być funkcjonalne i dostosowane do potrzeb, wyzwań i zmian wokół nas.

Master of Arts w programie nauczania (MAT) jest absolwentem studiów dla wszystkich wykwalifikowanych osób, które dostarczają szkolenia w dziedzinie edukacji, biznesu, zdrowia i innych sektorach publicznych / prywatnych. MAT przeznaczona jest do certyfikacji kandydatów w jednym z trzech obszarów programowych; Szkolnictwo podstawowe, średnie i Edukacja dorosłych. Praca kurs integruje treści i pedagogiki z silnym naciskiem na podstawowych kompetencji dydaktycznych.

CELE


Program:

  1. Dostarcza uczestnikom zrozumienia aktualnych trendów tworzenia i korzystania z tech-nologii zrównoważonego szkolnictwa.
  2. Ułatwia krytycznego myślenia dla wzrostu i rozwoju edukacji.
  3. Naraża uczestników do dynamicznego i zintegrowanego programu nauczania, które upoważniają ich do dobrych praktyków edukacji.
  4. Umożliwia klientów do zaangażowania się w wartościowego badania, które spowoduje zwiększenie korzyści edukacyjne.
  5. Upoważnia uczestników do udziału w integracji wiedzy w całej kierunkach.
  6. Stanowi rodzaj środowiska, które zainspirują klientelę stać odpowiedzialnych liderów i przedsiębiorców w dziedzinie edukacji.
  7. Ułatwia uczestnikom w projektowaniu, rozwoju, wdrażania i oceny-ing programów edukacyjnych.
  8. Tworzy świadomości wielokulturowej różnorodności Soci-czeństwa i implikacje dla edukacji.
  9. Stwarza możliwości dla szerokiego zakresu praktycznych doświadczeń i poza ustawieniem instruktażowe.
  10. Pomaga lekarzowi zrozumieć siebie, uświadomić sobie pożądanych wartości i etyki oraz być w stanie wspierać je dla dobra społeczeństwa.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

MICO UNIVERSITY COLLEGE is registered by the University Council of Jamaica ( UCJ ) to provide teacher education at the graduate degree level. It should be noted that this programme is approved by the ... Czytaj więcej

MICO UNIVERSITY COLLEGE is registered by the University Council of Jamaica ( UCJ ) to provide teacher education at the graduate degree level. It should be noted that this programme is approved by the University Council of Jamaica ( UCJ ). Pokaż mniej