Master of Arts w międzynarodowych badań porównawczych i

Informacje ogólne

Opis programu

MACIS Program jest zorientowany na badania absolwent nauk politycznych, oferowane przez Centrum i Międzynarodowych Studiów Porównawczych (WNP), jeden z wiodących ośrodków badawczych nauki polityczne w Europie. CIS to wspólna instytucja ETH Zurich oraz na Uniwersytecie w Zurychu. 2013 Leiden rankingowa umieszczona ETH Zurich na samym szczycie w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych w Europie.

MACIS jest programem 90-ECTS i trwa 3-4 semestry, aby zakończyć. Program koncentruje się na kwestiach demokracji, przemocy politycznej, ekonomii politycznej i zrównoważonego rozwoju. Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim przez zespół wybitnych w skali międzynarodowej profesorów.

Z małych grupach nie więcej niż 15-20, studenci macis korzystać z bliskiej interakcji uczeń-wydziału i stymulujące intelektualnie środowisko. Wstęp na zasadach konkurencyjnych.

Z silnym naciskiem na teorii, metod i badań, program stanowi doskonałe przygotowanie do późniejszego badania prowadzące do stopnia doktora lub pracy badawczej zorientowanej w sektorze prywatnym lub publicznym. Około połowa naszych studentów wprowadzić program doktora w CIS lub gdzie indziej po ukończeniu programu. Inne kariery w sektorze prywatnym, rządu lub organizacji międzynarodowych i społeczeństwa obywatelskiego.

MACIS oferuje wsparcie finansowe dla około dziesięciu uczniów w grupie poprzez badania i stanowisk asystentów nauczania, a także stypendium doskonałości dostarczonych przez ETH Zurich. Opłaty za studia są bardzo niskie w porównaniu międzynarodowym. Ci studenci prowadzą badania doktora następujące studiów macis są w pełni finansowane przez jedną z grup badawczych w krajach WNP.

Bliskość Genewie oferuje wspaniałe możliwości wizyt i staży z organizacjami międzynarodowymi. MACIS posiada również układ wymiany studentów z Graduate Institute of International Studies (IHEID).

Cele i struktura programu

Program MACIS ma na celu umożliwienie studentom do prowadzenia wysokiej jakości badań w szerokim zakresie zjawisk politycznych, takich jak demokracja, przemocy politycznej, integracji europejskiej, rozwoju społeczno-gospodarczego i globalnego zarządzania środowiskowego. W tym celu uczniowie zestaw podstawowych seminariów, które zajmują się teorie, metody i ich zastosowanie do kluczowych obszarów badań empirycznych i porównawczych w polityce międzynarodowej. Wyposażony w te umiejętności, uczniowie mogą zaangażować się w ich własnych badań poprzez udział w seminariach naukowych i zaangażowania jako asystentów badawczych realizowanych projektów prowadzonych przez profesorów WNP.

Program MACIS jest programem 90-ECTS, które trwa zazwyczaj 3-4 semestry, aby zakończyć. Podstawowa struktura i zawartość odpowiadają edukacyjnym komponentom programu studiów doktoranckich na jednym z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Północnej. To dlatego wyposaża uczniów z bardzo solidne podstawy do późniejszego badania dr. Podobnie studentów realizujących kariery nie-akademickich mogą korzystać z macis ze względu na jego silnym naciskiem na umiejętności analityczne-narzędzi, które są łatwo zbywalne, a przydatne w sektorze prywatnym, rządu i / lub organizacji międzynarodowych i pozarządowych.

Program MACIS wynosi 90 punktów kredytowych ECTS. Punkty są przyznawane w następujący sposób: - 5 podstawowych seminariów: 40 ECTS - 1 seminarium badawcze: 8 ECTS - 3 przedmioty do wyboru: 12 ECTS - praca magisterska (w tym MA kolokwium i prezentacji konferencyjnej): 30 ECTS - Razem: 90 punktów ECTS MACIS jest zaprojektowane jak Magister studiów w pełnym wymiarze czasu (czas inwestycyjny 40 - 50 godzin w tygodniu), które mogą i powinny być zakończone w ciągu trzech do czterech semestrów. (Najpóźniej w ciągu trzech lat).

Kto może ubiegać się?

Możesz ubiegać się o przyjęcie do programu macis jeśli skończysz - licencjat, licencjat lub równoważny pierwszego stopnia na uznanej uczelni - Szwajcarski Lizenziat / Licence Możesz być przyjęta do programu, bez żadnych dodatkowych przesłanek, jeśli - Twój pierwszy stopień (lub równoważny) w jednym z następujących nauk społecznych: ekonomii, nauk politycznych (w tym Staatswissenschaften i administracji publicznej) lub socjologia - Twój pierwszy stopień (lub odpowiednik) jest w innej dziedzinie, ale zakończeniu znacznej pracy oczywiście (co najmniej 20 punktów kredytowych ECTS) w jednym z wyżej wymienionych nauk społecznych

Aplikacja

Oprócz aplikacji online, następujące dokumenty należy złożyć w terminie składania wniosków: - prywatnego określenie celu, wskazując swoją motywację i cele dla programu macis - Twój życiorys (CV) - dwie litery (litery nie są akceptowane internetowych) z odniesienia przez profesorów uniwersyteckich - co najmniej jedną z nich przez profesora z danej instytucji stopni-przyznania - dowód znajomości języka angielskiego. UWAGA: Cambridge Certificate of Proficiency in angielski (CPE), wyniki testu TOEFL i IELTS może być wydane po terminie stosowania.

  • Oficjalne GRE (bez GMAT) Ocena Sprawozdanie jest: Obowiązkowy dla studentów, którzy uzyskali dyplom licencjata nie w jednym z krajów bolońskich Wolontariatu dla studentów, którzy uzyskali dyplom licencjata w jednym z krajów bolońskich - Dodatkowe informacje, np. na publikacje, nagrody i staże mogą być składane dobrowolnie wnioskodawców Podstawa macis nie są wymagane, aby złożyć świadectwo języka niemieckiego lub list potwierdzający wstęp do studiów magisterskich w zakresie nauk politycznych w swoim kraju.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Center for Comparative and International Studies (CIS Zurich) was founded in 1997 under the leadership of Prof. Kurt Spillmann as a way of bringing together political

The Center for Comparative and International Studies (CIS Zurich) was founded in 1997 under the leadership of Prof. Kurt Spillmann as a way of bringing together political Pokaż mniej