Opierając się w centrum Londynu, University Institute Aga Khan Badań nad Cywilizacjami muzułmańskich (ISMC) dwuletni Program MA oferuje:

 • Charakterystyczną sposób rozumienia muzułmańskich cywilizacji, jak zmieniały się na przestrzeni czasu.
 • Podkreśla liczne i złożoność kultur muzułmańskich przeszłych i obecnych, badając je jako część kultur świata.
 • Wykorzystuje narzędzia nauk społecznych i humanistycznych jako ramy dla nauki.

W obrębie dyscyplin nauk społecznych i humanistycznych nasi studenci szereg dziedzin, w tym, badań rozwojowych, ekonomii, nauk politycznych, sztuki, architektury, historii, literatury, religii i prawa porównawczego.

Program MA składa się z kilku podstawowych oraz zajęć fakultatywnych, które zawiera pole oparte Język program zanurzenia (arabski, perski i turecki), komunikacji i Leadership Program, jak również badania terenowe, które przyczynia się do rozprawy.

Pomoc finansowa jest dostępna w formie pożyczek i dotacji częściowych.

Nauczanie i uczenie się

Nauka w ISMC jest zarówno w klasie i pole oparte. Latem pierwszego roku, studenci uczestniczą w Programie Językowe - podróży do danego kraju, aby zanurzyć się w języku i kulturze różnej od ich własnych. Podczas drugiego roku studenci muszą przygotować rozprawę następujące opcjonalnym projektu polu na temat ich wyboru.

Uczniowie uczestniczą również w wielu wycieczkach naukowych w trakcie programu MA i korzystać z udogodnień i atrakcji oferowanych przez sąsiednie instytucji takich jak szkoły orientalnych i afrykańskich Studies (SOA), London School of Economics (LSE) oraz British Library, między innymi.

Studia w Londynie oferuje doskonałą okazję do słuchania i spotkania wybitnych prelegentów międzynarodowej.

Ponadto, imprez kulturalnych, warsztatów naukowych Instytutu i seminaria oferują studentom innego ramy, dzięki którym hodowle muzułmanów można uznać. Zdarzenia te służą również jako szansę być narażone na pomysły i spotkać wybitnych naukowców z różnych dyscyplin.

Struktura programu

MA w muzułmańskich Kultur jest dwuletni program, który składa się z kilku różnych elementów: rdzenia i zajęć fakultatywnych, pola oparte Język Programu Immersion, komunikacji i Leadership Programme i terenowych, które przyczynia się do rozprawy.

Kursy są podzielone na pięć składników.

 • Wprowadzenie do Nauk Humanistycznych i Społecznych
 • Muzułmańskich jako część dziedzictwa Kultur Świata
 • Współczesna muzułmańska Konteksty
 • metodyki
 • JĘZYKI

Podczas programu MA dwuletnim, studenci muszą wypełnić sumie 24 kursów, składający się z:

 • 15 podstawowych kursów
 • 6 kursów językowych
 • 3 Fakultety

Studenci są również wymagane do ukończenia programu języka zanurzeniową oraz program umiejętności przywódcze.

Podczas drugiego roku studenci przygotowują rozprawę w wysokości do 20.000 słów następujące opcjonalnym projektu polu na temat ich wyboru. Ogólnie ocena opiera się na prezentacji, prac pisemnych i egzaminów. Podjęcie pracy jest warunkiem ukończenia programu MA.

Kwalifikacje

Aby się o przyjęcie do programu MA, kandydaci muszą posiadać następujące elementy:

 • Studia I stopnia (odpowiednik stopnia licencjata w Wielkiej Brytanii), z akredytowanych / uznanych uczelni, najlepiej w humanistyce i naukach społecznych.

Wymóg znajomości języka angielskiego

 • Poprawny IELTS (Academic) spowodować - Całkowita liczba punktów Band: 6.5 (minimum 5,5 we wszystkich czterech komponentów). Zarówno ogólna oraz indywidualne zapotrzebowanie składnik musi być spełniony. Należy pamiętać, że przyjmujemy tylko IELTS wyniki centrach testowych zatwierdzonych przez UK wiz i imigracji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić ich stronę internetową (UKVI). Należy pamiętać, że bez ważnego i zatwierdzonego wyniku testu IELTS, nie będziemy w stanie rozpatrywać wniosku.
 • Wnioskodawca uważa się za spełniony wymóg języka, jeśli są obywatelami jednego z następujących krajów: Antigua i Barbuda, Australia, Bahamy, Barbados, Belize, Kanadzie, Dominika, Grenada, Gujana, Jamajka, Nowa Zelandia, St Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Trynidad i Tobago, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone Ameryki.
 • AKU-ISMC wykorzystuje bazę UK NARIC w celu określenia równoważności międzynarodowych kwalifikacji. Jeśli nie jesteś pewien co do równoważności swoich kwalifikacji, zachęcamy do kontaktu zastępca sekretarza, ISMC przed złożeniem wniosku.

Opłaty za studia

Roczne czesne za rok akademicki rozpoczynający września 2016 wynosi £ 11.710. W przypadku, gdy student zrezygnuje z programu MA, czesne za cały okres będzie opłata. Alternatywnie, studenci mogą płacić składki w czterech ratach po £ 2,927.50.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
11,710 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa