Master of Arts w języku angielskim: stężenie w TESOL

Informacje ogólne

Opis programu

Test Master of Arts w języku angielskim z koncentracją w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców (TESOL) jest oferowana w wyniku lokalnym, krajowym i międzynarodowym popytem dla osób przygotowanych do wykonywania różnych usług w języku angielskim jako językiem obcym lub drugim. Koncentracja ta obejmuje prace w literaturze i językach obcych, z obieralnych w edukacji i nauk społecznych, a także specjalistycznych prac na poziomie zaawansowanym w lingwistyki i nauczania języków. Stężenie prowadzi szkolenia dla nauczycieli i odpowiedniego tła dla przełożonych i innych osób odpowiedzialnych za przygotowanie materiałów i kierunków studiów w języku angielskim jako językiem obcym lub drugim. Zakończenie programu MA in English TESOL nie może spełnić wymogi credentialing nauczyciela w stanie Kalifornia; Niektóre poświadczenia Kalifornia mogą wymagać dodatkowej pracy i / lub badania kursu.

Test Master of Arts z koncentracją w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców (TESOL) przygotowuje uczniów szczególnie do nauczania języka angielskiego non-native speakerów języka. Większość absolwentów programu stają się nauczycieli w klasie TESOL w zajęciach edukacyjnych dla dorosłych, szkół publicznych, programów intensywnych i kolegiów językowych, zarówno w Stanach Zjednoczonych lub innych krajach. Inni wybierają pracę w pokrewnych dziedzinach, takich jak administracja, projektowanie programów nauczania, materiały piśmiennicze i szkolenia nauczycieli.

SFSU

Perspektywy kariery

W zależności od wyboru uczniów z uwzględnieniem przedmiotu i / lub umiejętności zajęć, studenci będą przygotowane do pracy entry-level jak pisarzy, redaktorów, desktop lub multimedialnych wydawców, twórców informacyjnych i projektantów, i / lub zarządcy komunikacji produkujących i nadzór dokumentacji technicznej, systemy zarządzania treścią, materiały szkoleniowe i wsparcia, raporty lub propozycje i promocji lub reklamy.

Absolwent Programy w języku angielskim

Doradzanie jest zasadniczym elementem programu. Studenci muszą zobaczyć swoich doradców, aby kształtować swoje programy na początku, aby uzyskać zgodę na wybór oczywiście, i przygotować się do egzaminu ustnego. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat uzyskiwania doradztwo, prosimy o kontakt z sekretarzem English absolwent wydziału.

Wszyscy kandydaci MA, którzy chcą otrzymać jednego przedmiotu nauczania poświadczeń jednocześnie z IZ powinny porozumieć się z odpowiednim doradcą w College of Education.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration en ... Czytaj więcej

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration encourage students to ignore traditional barriers. Here students learn by helping people solve real-life problems, take part in research projects with senior faculty, collaborate with classmates, and explore future personal horizons and career pathways. Pokaż mniej