Master of Arts w dziedzinie polityki społecznej i publicznej

Informacje ogólne

Opis programu

Uniwersytet Duquesne i Absolwent Centrum Polityki Społecznej i Public oferuje specjalny 25 procent czesnego i opłat nagrodę przyjeżdżających studentów w naszym programie.

Test Centrum Polityki nagrody Master of Arts w Społecznych i Polityki Społecznej z koncentracją w Analiz Politycznych i Administracji lub rozwiązywania konfliktów i Badań nad Pokojem.

Test Studia magisterskie MA zawiera 36 kredytów (12 kursów), które na ogół wymagają dwóch lat akademickich studiów w pełnym wymiarze godzin (dziewięć kredytowe godziny w semestrze). Wszyscy studenci MA podjąć "metod badawczych" i "wartości, etyki i polityki" i napisać albo trzy tezy kredytowej lub zwiększoną pracę badawczą. Pozostałe kredyty są w stężeniu i zajęć fakultatywnych. Do sześciu zatwierdzonych kredytów z innej instytucji może liczyć w kierunku stopnia.

Stężenie w Analiza i Administracji Polityka

Stężenie w analizie i zarządzaniu polityką daje analityczne i techniczne umiejętności, szerokie rozumienie sformułowania i realizacji polityk publicznych, a także specjalizacji, które pomogą Ci odnieść sukces w obszarze zainteresowania. Uczniowie w tym koncentracji: - Dowiedz się charakter procesu decyzyjnego; - Uzyskać zrozumienie technik analizy polityki i metodologii badań w naukach społecznych; - Zbadaj przynajmniej jedno istotne obszary polityki publicznej (na przykład, zdrowie, środowisko, usług człowieka, rozwoju społeczności).

Stężenie w analizie i zarządzaniu polityką przygotowuje absolwentów do opracowania, analizy i realizacji polityki w odpowiedzi na dzisiejszych trudnych problemów społecznych i politycznych, do pracy jako administratorów lub analityków politycznych w organizacjach publicznych, prywatnych i non-profit.

Stężenie w rozwiązywaniu konfliktów i Badań nad Pokojem

Stężenie w rozwiązywaniu konfliktów i studiów pokojowych wprowadza studentów w zakresie rozwiązywania konfliktów i zapewnia studentom akademickich i praktycznych narzędzi niezbędnych do zajęcia się kwestią pokoju i sprawiedliwości. W szczególności, program: - Wprowadza narzędzia teoretyczne do analizy konfliktu; - Oferty szkoleń w sposobach rozwiązywania konfliktów; - Nadaje etycznych, moralnych i filozoficznych wgląd w proces tworzenia pokojowego zmiany społeczne; - Dostarcza możliwości empirycznej nauki poprzez staże.

Program obejmuje zagadnienia mediacji, przemocy, międzynarodowych ruchów społecznych, organizacji pozarządowych, praw człowieka, polityki etnicznych, negocjacje międzynarodowe, po konflikcie sprawiedliwości i pojednania, a porównawcza zmian społecznych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2014

Informacje o uczelni

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Pokaż mniej