Master Of Arts W Dziedzinie Ekonomii

Manderson Graduate School of Business The University of Alabama

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master Of Arts W Dziedzinie Ekonomii

Manderson Graduate School of Business The University of Alabama

Magister ekonomii

Program Mistrza Ekonomicznego zapewnia studentom wiedzę wymaganą na zajęciach na poziomie początkowym lub średnim, prowadzących analizę ekonomiczną i prognozowanie w przemyśle lub rządzie. Kursy są wybierane, aby studenci byli dobrze przygotowani na te i związane z nimi alternatywy.

Studenci uczęszczają na stopień magistra, wybierając jeden z trzech różnych utworów. Każdy utwór został zaprojektowany z innym celem, choć wybór jednego z drugiego nie powoduje zamknięcia żadnej opcji, którą student może później chcieć. Rynki mogą wzrastać i spadać, ale nasi absolwenci wciąż postępują.

Struktura


Ścieżka Przygotowuję studenta do studiów doktoranckich. Jest odzwierciedleniem pierwszego roku kursów doktora Ph.D. W ekonomii. Studenci mają możliwość kontynuowania studiów doktoranckich. Programu po ukończeniu wymagań magisterskich. Alternatywnie ten utwór jest doskonałym przygotowaniem do studiów doktoranckich na innych uniwersytetach. Ten program studiów wymaga 30 godzin zajęć.


Tor II przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą przygotować się na karierę, w ramach której stosują umiejętności analizy ekonomicznej. Te miejsca pracy są zazwyczaj w sektorze finansowym, agencjach rządowych lub przemyśle.

EC 570 Wprowadzenie do matematyki powinno zostać zakończone przed wejściem do programu magisterskiego jesienią. Dla uczniów, którzy nie ukończyli tego kursu lub jego odpowiednika, klasa ta jest zwykle oferowana w lecie, a także jako intensywny trzytygodniowy kurs w sierpniu. Kurs przeznaczony jest głównie dla studentów wchodzących na stopień doktora. Program jesienią, ale również zaspokajał potrzeby studentów magisterskich. Ukończenie tego kursu przed semestrem jesiennym pozwala ukończyć studia w odpowiednim czasie. Ten program wymaga 27 godzin zajęć.

Ścieżka III : Zestaw kursów zwiększa zrozumienie przez studentów podstawowych pojęć w dziedzinie mikroekonomii i makroekonomii, a także podnoszenie umiejętności uczniów w zrozumieniu i analizowaniu zagadnień związanych z polityką. Studenci zdobywają również umiejętności ilościowe poprzez zajęcia w ekonometrii i prognozowania ekonomicznym. Ten program studiów wymaga 30 godzin zajęć.

 
Wymagania wstępne

Czekamy na wnioski od wszystkich kierunków studiów i wszystkich poziomów doświadczenia zawodowego. Staramy się przyznać do zróżnicowanej grupy studentów o unikatowych środowiskach, doświadczeniach i celach. Jako takie nie ma określonych warunków wstępnych dla programów Manderson. Nasze warunki wstępne są niewielu, ale nasze oczekiwania są dużo, w tym poświęcenie doskonałości, ścisłe dążenie do celów, innowacyjny umysł i zdecydowanie być w czołówce tego, co aktualne i istotne dla nowoczesnego przedsiębiorstwa.


Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie jest ważne dla dynamizmu środowiska uczenia Mandersona. Zwykle ponad 60% każdej z klas wejściowych ma znaczne doświadczenie w pracy. Program ma także grupę niszową o wysokości około 40%, która osiąga uczniów z niewielkim doświadczeniem w pracy. Niezależnie od wcześniejszego doświadczenia w pracy, Manderson daje Ci doświadczenie na przyszłość.


Podanie

Aplikacja online.


Oświadczenie o intencji / intencją

Masz możliwość elektronicznego przesłania swojego eseju po ukończeniu twojej aplikacji online. Jest to najskuteczniejszy sposób przesłania eseju. Oświadczenia o przeznaczeniu zwrócone cyfrowo muszą zostać złożone w ośrodku dla absolwentów.


Oficjalne wyniki GMAT lub GRE

Programy Manderson akceptują Graduate Management Admission Test (GMAT) oraz Graduate Record Examination (GRE). Wnioskodawcy powinni podjąć każdy egzamin i zażądać, aby wyniki zostały przesłane drogą elektroniczną na Uniwersytecie w Alabamie, co może nastąpić bezpośrednio po zakończeniu egzaminu. Akceptujemy tylko oficjalne raporty wyników z ETS lub Pearson VUE, które mają mniej niż pięć lat. Oficjalne oceny muszą zostać otrzymane, zanim będziemy mogli ocenić Twoją aplikację.


Oficjalne oficjalne transkrypty

Biuro Graduate School wymaga dwóch oficjalnych transkrypcji z każdej uczelni, którą uczestniczyłeś. Nawet jeśli jesteś / jesteś licencjatem UA, musisz przedłożyć dwa oficjalne transkrypty przed sprawdzeniem pliku. Rejestrator powinien podpisać się za pieczęcią na tylnej stronie każdej koperty.


Opłaty

Opłata w wysokości 250,00 dolarów zostanie nałożona na każdy podyplomowy kurs. Opłatę za technologię szkoły biznesowej ocenia się w wysokości 11 USD za godzinę kredytową. Inne opłaty (parking, usługi zdrowotne dla studentów, zakwaterowanie, itp.) Nie są uwzględnione w tym oszacowaniu.

Studenci zapisani do grupy koncentracji Enterprise Consulting muszą zarejestrować się na zajęcia oferowane w okresie przejściowym (trzytygodniowy okres między semestrem zimowym a letnim stażem).


Rejestracja studentów stacjonarnych w pełnym wymiarze wynosi 9-15 godzin w każdym semestrze. Opłatę za przeciążenie ocenia się za każdą godzinę kredytową przekraczającą pełny etatowy rozkład zajęć.Stypendia

Wszyscy kandydaci wstępu są automatycznie brani pod uwagę za wszystkie dostępne nagrody, a decyzje o przyznaniu dotacji oparte są na zasadzie każdego wniosku. Nie są wymagane dodatkowe formularze lub aplikacje. Najłatwiej otrzymywać pomoc finansową za pośrednictwem programu Manderson studenci, których wnioski są przyjmowane w terminie wczesnego zgrania na studiach 5 stycznia lub nie później niż do 15 lutego. Manderson konsekwentnie przyznaje co najmniej 50 procent naszych uczniów pewnemu stypendium, asystent lub stypendium.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Tuscaloosa, Alabama
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Tuscaloosa, Alabama
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą