Master of Arts w architekturze krajobrazu

Informacje ogólne

Opis programu

Wydział Architektury Krajobrazu oferuje 4 semestr magistra Architektury Krajobrazu (MLA) programu, który może być następnie w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy (semestry tematyczne są oferowane oddzielnie). Program pomocy prawnej stanowi wyjątkową okazję dla absolwentów magisterskich lub licencjackich do inwestowania w swoją przyszłość. Pozwoli to profesjonalistom się innowacyjne architekt krajobrazu, wiodący projektant krajobrazu, który analizuje i rozwija wszelkiego rodzaju otwartych planów przestrzennych i krajobrazowych, na podstawie dogłębnego zrozumienia planowania krajobrazu i teorii i praktyki projektowania.

  • Program studiów Semestr lub 4 semestry jak czas pojedyncze części - Łączenie teorii do praktyki - Łączenie projektowania krajobrazu z planowaniem - Angielski programu nauczania - nagroda akademicki: magister akredytowanych przez IFLA Europie i węgierskiej Rady Akredytacji

Krok w Twojej karierze

Kurs umożliwi uczestnikom podnieść swoje możliwości kariery w międzynarodowej platformie. Zapewnia szereg tematów od projektowania krajobrazu otwartych przestrzeni miejskich projektów do zabytkowych ogrodów i krajobrazów lub odnowy i regeneracji chronionych lub niechronionych krajobrazów. Kurs umożliwia bezpośredni związek między teorią i praktyką, i między projektami projektowania krajobrazu i na dużą skalę koncepcji planowania krajobrazu. Program został ogłoszony na Szent Istvan University, jedyny węgierski instytut nauczania architektury krajobrazu z ponad 100-letnią praktyką w tej dziedzinie. W postaci zaproszonych profesorów, wykładowców i szkoleniowcom SZIE oferuje również międzynarodową sieć profesjonalnych projektantów krajobrazu, architektów krajobrazu i profesjonalnych wykładowców i trenerów. Studenci / Uczestnicy będą korzystać z projektu w oparciu edukacji metodologii z naciskiem na krajobraz Europy Środkowej, który oferuje wyzwanie w zakresie ochrony i rozwoju dziedzictwa i sieci zielonego krajobrazu. Profesorowie i wykładowcy mają praktykę w centralnej, a tym samym cały region Europy stworzenie możliwości dyskusji i inicjowania programów i projektów w kraju.

Akredytacja

IFLA Europa uznała kurs jako akademickim studia magisterskie na podstawie oceny przez Quality Assurance. Rygorystyczne kryteria jakości stosowane przez Radę Akredytacji w węgierskim są oparte na normach europejskich dla szkolnictwa wyższego.

Wymagania kwalifikacyjne

W celu dopuszczenia do programu MA lub do poszczególnych semestrów, które są wymagane: - mieć co najmniej stopień licencjata z uznanych uczelni lub podobnego instytutu w dziedzinie architektury krajobrazu lub tematów związanych z architekturą-.

  • Aby pokazać jakieś zdolności w rysunku odręcznego.
  • Aby pokazać dowód wystarczającej polecenia ustnego i pisemnego z języka angielskiego. Jeśli angielski nie jest językiem ojczystym, jest wymagane testy język angielski.
  • Aby mieć możliwość interakcji i współpracy z ludźmi z bardzo różnych kultur i środowisk.

Kandydatów z odpowiednim doświadczeniem zawodowym otrzyma pierwszeństwo.

Test języka angielskiego

Akceptujemy certyfikaty TOEFL lub IELTS jak testy oficjalnych języków.

TOEFL - Test z języka angielskiego jako języka obcego: - Wynik: 575 (na papierze) / 232 (komputerowo) / 90 (Internet oparty).

Zachęcamy do wciąż kontakt z nami, jeśli nie spełnia powyższych wymogów badań języka angielskiego, jak nasi nauczyciele mogą mieć krótką dyskusję z tobą, aby ostatecznie zdecydować, jeśli Twój angielski jest wystarczający do programu. Ta dyskusja może być ustawione albo twarzą w twarz lub poprzez rozmowy Skype z tobą.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The rich history of Szent István University dates back to the 18th century. With such a long history and legacy of excellence, it stands as a central pillar of higher education in Hungary and througho ... Czytaj więcej

The rich history of Szent István University dates back to the 18th century. With such a long history and legacy of excellence, it stands as a central pillar of higher education in Hungary and throughout the region. It is named after Hungarian King Stephen I (the Saint). SZIU, being one of Hungary’s most prominent institutions of higher education, understands the importance of internationalization and promotes a variety of international activities. Pokaż mniej