Master Of Arts (MA)

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master Of Arts (MA)

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University

tukfyiòl

Magister Fletchera of Arts jest roczny program dla profesjonalistów w połowie kariery po sabatyczny lub urlopie z ministerstw rządowych, prywatnych organizacji międzynarodowych oraz innych instytucji. Program MA pozwala osobom połowie kariery zdobyć nowe umiejętności i wiedzę, podczas gdy zanurza się w zróżnicowanym środowisku, gdzie ostatni polityczne, biznesowe i prawne myślenia jest praca.

  • Studenci zazwyczaj używają ich stopni w celu zwiększenia praktycznego zastosowania wiedzy w ich istniejącego pola pracy lub kariery.
  • Podczas gdy w Fletcher, magistrantów wziąć osiem kursów i napisać pracy magisterskiej.

Magister Fletchera studentów sztuki są całkowicie zintegrowane z życia szkoły, uczestniczy w zajęciach ze studentami w MALD, MIB, LLM i Ph.D. programy i uczestnictwo w organizacjach studenckich i klubów. Ich doświadczenie jest ważnym wkładem do życia intelektualnego w Fletcher. Absolwenci studiów magisterskich są wśród najwybitniejszych absolwentów Fletchera, służąc jako ambasadorów prezesów i wysokie stanowiska w organizacjach międzynarodowych i pozarządowych.

Elastyczność programu MA pozwala studentom wybrać kursy, które pasują do ich własnych interesów i / lub regionalnych funkcjonalne, co pozwala im stworzyć program dostosowany do ich specyficznych celów akademickich i zawodowych. Fletcher Studenci mogą również zarejestrować się w krzyż i zawodowych absolwentów szkół na Tufts i uniwersytetów Harvard.

magistrantów zorganizować dwutygodnik mgr promowanie interakcji między kolegami i Fletcher wydziału oraz omówienie zagadnień będących przedmiotem zainteresowania. Dodatkowo, jak wielu studentów MA przyjść do Fletchera z ich rodzinami, istnieje MA Grupa Student, który planuje działania społeczne i kulturalne otwarte zarówno dla uczniów i ich rodzin. Ostatnie wydarzenia zawarte powitalne i pożegnalne kolacje, spacer z przewodnikiem w Boston Freedom Trail, kierowanego wizycie w USS Constitution (statek), wycieczka jabłko-picking na wsi, a wyjazdy do teatru i do domku w lesie Maine.

sfyjs

MA Curriculum

Interdyscyplinarny program nauczania Fletchera zapewnia zarówno podstawowej wiedzy i umiejętności praktycznych studenci muszą zwiększyć swoje kariery w stosunkach międzynarodowych. Studenci wybierają kursy dostosowane do ich celów akademickich i zawodowych z każdego z trzech wydziałów: Prawa i organizacjami międzynarodowymi; Dyplomacja, historii i polityki; and Economics, International Business.

Wymóg szerokość IZ (jeden kurs z każdego działu) nadaje strukturę i interdyscyplinarnego myślenia do programu MA. Indywidualne uczniowie swobodnie wybierać kursy w celu spełnienia wymogu szerokości, jak również pozostałe kursy potrzebne do realizacji programu. Ten wysoki stopień elastyczności pozwala studentom wybrać kursy, które pasują do ich własnych interesów i / lub regionalnych funkcjonalne, dzięki czemu studenci mogą zaprojektować program dopasowany do własnych konkretnych celów akademickich i zawodowych.

Chociaż są wymagane żadne z następujących opcji, studenci mogą dodatkowo dostosować swoje studia magisterskie w jeden z następujących sposobów:

  • Krzyż rejestracji u absolwentów szkół zawodowych i Tufts i uniwersytetów Harvard.
  • Ukończenie kierunku studiów.
  • Kończenie Diplomatic Studies Certificate.

Wymagania Graduation

Aby spełnić wymagania dotyczące stopnia MA, student musi:

  • Przepuścić 8 Fletcher kredytów zatwierdzonych kursów, w tym co najmniej jednego kursu Fletcher w każdej z trzech działów nauczania: MOP, DHP i EBI.
  • Spełnienia wymogu znajomości języka obcego.
  • Prześlij i zostały zatwierdzone przez członka wydziału Capstone Project (patrz podręcznik student). Wprowadzanie studenci otrzymują plan studiów Form w swoich pakietów rejestracyjnych. Ta forma umożliwia studentowi i doradcą akademickich w celu określenia planu studiów z ich doradcą przed zapisaniem się na kursach.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Medford, Massachusetts, MA
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Medford, Massachusetts, MA
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą